18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 10 minut temu
Spierdalają do ojczyzny
m................0 • 2015-09-04, 9:04
Podobno uchodźcy z Syrii którzy ostatnio spierdolili do Anglii już chcą wracać do ojczyzny.

Podobno decydującym czynnikiem jest większa ilość fundamentalistów islamskich w Londynie niż w całej Syrii
Zgłoś
Avatar
Breakdrowser 2015-09-04, 9:09 5
Dosc czesto rozmawiam z ciapakami w Anglii i gdyby ten osrodek monitorowania chuj wie czego na facebooku slyszal jaki jest poglad 'braci w wierze' tych naplywajacych teraz imigrantow to by sie posrali ze stresu.
Zgłoś
Avatar
m................0 2015-09-04, 9:11
@up t.zn.? ci w Anglii są mniej radykalni czy właśnie tak jak w temacie?
Zgłoś
Avatar
Breakdrowser 2015-09-04, 9:20 8
Sa znacznie bardziej nastawieni 'anty' na tych 'nowych' imigrantow anizeli przecietny Europejczyk. Zreszta trudno sie dziwic. Znaczna ich czesc zdazyla juz sie dorobic sporych majatkow (nie wnikam czy legalnie i uczciwie), dobrze im sie tutaj zyje, Brytyjczycy glaszcza ich po dupkach i traktuja jak swoich. Nie maja zadnego interesu, zeby sprowadzac i utrzymywac m.in. za ich pieniadze czy nawet dzielic sie benefitami z kolejnymi watachami z Syrii i okolic.
Zgłoś
Avatar
r................4 2015-09-04, 9:27
true, true

we Francji też się nie pobawią
Zgłoś
Avatar
IOI 2015-09-04, 9:42 3
@Breakdrowser - no tak, sami sie nachapali to reszta niech juz spierdala. zapomnial wol jak cieleciem byl.
Zgłoś
Avatar
Breakdrowser 2015-09-04, 10:27 4
@Up - a to juz inna sprawa.
Zgłoś
Avatar
p................j 2015-09-04, 12:59
nie wiem dlaczego ale mnie najbardziej odrzucają te kleszcze z erytrei, takie do niczego to sie nie nadaje
Zgłoś
Avatar
Batistuta1590 2015-09-04, 13:05 14
Breakdrowser
W Niemczech jest to samo, turasy wyznania wiadomego, którzy jeżdżą nowymi brykami, odziani w oryginalne ciuchy, z kasy pochodzącej z niewiadomego źródła, pałają nienawiścią do nowoprzybyłych, to nie są pojedyncze osoby czy mniejsze grupy, wszyscy, co do jednego napierdalają na nich tak że nasz rodzimy przyjaciel-podpierdalacz tej strony zesrałby się na rzadko, bo nie mógłby podpierdolić muslima, że ten używa "mowy nienawiści" w kierunku drugiego muslima.
Zgłoś
Avatar
p................j 2015-09-04, 13:46
jeden plus to to, że turasy z niemiec sie będą wkurwiać i może skończy się ich monopol w Niemczech, może o to właśnie Niemcom chodzi
Zgłoś
Avatar
brovski 2015-09-04, 18:33
podobno, podobno, podobno

do ksiazek kurwa tumanie, przeczytasz kilka odrazu slownictwo poszerzysz. przestan juz narzekac na uchodzcow, ktorych widziales tylko na youtubie. przyda ci sie troche wiedzy i wspolczucia, bo skonczysz jak twoja matka na pomidorach gdzies w holandii czy chuj wie gdzie. pewnie tak samo ujebana po robocie jak ci w ciezarowkach. a z pyska jej jebie mastka serowo-cebulowa
Zgłoś
Avatar
m................0 2015-09-04, 19:16 2
@up "odrazu" widzę że napisał to jakiś tępy chuj, nawet nie będę się wysilał z odpowiedzią na twoje wypociny

Widzę z resztą że wszystkie posty walisz w ten sam deseń.
Zgłoś
Avatar
brovski 2015-09-04, 20:03
@up

masz racje co do od razu, umknela mi spacja, przepraszam wszystkich.

ciebie jednak nie przepraszam bo znowu udalo ci sie sklecic dwa zdania i ponownie postanowiles rozpoczac od tego samego slowa. czytaj wiecej ksiazek to sie naprawde oplaca. ZRESZTA chuj mnie to obchodzi.

PS pozdrow mamusie
Zgłoś
Avatar
m................0 2015-09-04, 20:26 4
@up mamusia powiedziała że ma w dupie twoje pozdrowienia, stylista od siedmiu boleści
Zgłoś
Avatar
eNeRgOo 2015-09-04, 22:04 1
brovski napisał/a:

@up

masz racje co do od razu, umknela mi spacja, przepraszam wszystkich.

ciebie jednak nie przepraszam bo znowu udalo ci sie sklecic dwa zdania i ponownie postanowiles rozpoczac od tego samego slowa. czytaj wiecej ksiazek to sie naprawde oplaca. ZRESZTA chuj mnie to obchodzi.

PS pozdrow mamusie



Chłopie zamknij ryj, bo chcę poczytać dalszą część rozwijającej się dyskusji, a nie pierdolenia gimbusiarni (która przyleciała ostatnio na sadola) nie na temat.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie