18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
boplex81 2021-02-08, 8:10
Do Rafała Brzoska prowadzacy podobny
Zgłoś
Avatar
ksamilian 2021-02-08, 8:31
Trochę Scatmena "Pi papa para pa".
A przy okazji z tymi kobietkami może się inaczej pomodlić Jest muziko, romantico i ciachanie....
Zgłoś
Avatar
Deimont 2021-02-08, 17:34
Kurwa po miniaturce myślałem że to Jason Statham , virus przycisnął to religie założył.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2021-02-08, 19:53 1
StereoTyp napisał/a:

Pojebane, ale jeśli ktoś dzięki temu czuje się lepiej psychicznie i np. takie rzeczy przywracają mu wiarę w siebie, to nic mi do tego.
Drugą stroną jest tylko to, że w większości przypadków jest to tylko trzepanie kasy na idiotach - jak każda religia/sekta.



Nie wolno godzić sie na coś takiego bo religia jest jak wirus - jest zarazliwa. Dzisiaj to paru pojebów i szaman który maca laski po psitksach ale jutro to może być kolejna organizacja terrorystyczna albo kolejny pasożyt jak Rydzyk czy kościół katolicki.
Religie powinny być zdelegalizowane i każda wypalana żelazem. Szaman do więzienia a wyznawcy do psychiatryka na leczenie.
Zgłoś
Avatar
6pingwin6 2021-02-09, 10:58
Justynka99 napisał/a:

Gość działa w branży, w której w Polsce i większości Europy praktycznie monopol ma jedna, gigantyczna sieciówka (kościół katolicki) i jakoś z tego żyje. Gratuluję. Wspierajmy małe biznesy. Jedyna różnica jest taka, że on nie bierze kasy z budżetu, nie wyłudza ziemi od państwa i nie próbuje wpływać na ustawy, żeby wszyscy musieli żyć według jego odchyłów.



Nie, on "tylko" miesza w głowach ludziom zdesperowanym i potrzebującym pomocy. Idź, sprawdź czy cię w kuchni nie ma.
Zgłoś
Avatar
maveric666 2021-02-09, 19:42
To są psychiczni popierdoleńcy zresztą bardzo gtozni
Zgłoś
Avatar
tikaven 2021-02-10, 0:11
woah no tak bo jak komuś to pomaga nie znaczy, że nie wolno się przyczepić xd tak myślę, że jednak chuja tam nie ma po co tego uszanować jeżeli nie chce sobie pomóc w jakiś racjonalny sposób już pominę to, że kiedyś taka iluzja legnie w gruzach i bardziej tylko rozpierdoli
Zgłoś
Avatar
tomeksg 2021-02-10, 3:40
Kolezanka ze studiow nalezala do tego gowna, glupia ale fajna dupka
Zgłoś