18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
r4f43ll 2013-04-03, 22:58 1
olaboga 71km/h @ 50km/h toż to kryminal
Zgłoś
Avatar
Sixsoul 2013-04-03, 22:59 4
I Bardzo dobrze że coraz więcej osób nagrywa tych patałachów może chociaż w małym stopniu poczują ten nacisk i nie będą kurwy czuć się aż tak bezkarnie jak do tej pory !
Popieram Filmowanie służb mundurowych na służbie !
Zgłoś
Avatar
kazzek94 2013-04-03, 23:11 2
jakby zapierdalał 171 km/h to rozumiem..jakby wasz tatuś był tym inspektorem i dał wam skoczyć tu i ówdzie za potrzebą to powiedzielibyście, że "nie nie, tato, przecież to niezgodne z prawem.." ? pierdolenie...chuja mu tym narobi koleś, a znając życie to jeszcze autor filmiku będzie miał przejebane za przekraczanie prędkości w terenie zabudowanym ot o 21 km/h to jest POLSKA, a nie Zimbabwe do chuja wafla
Zgłoś
Avatar
CzaszekGocz 2013-04-03, 23:15
tranzystor napisał/a:



Bo widzisz, w Polsce jest tak, że na "państwówce" można być debilem i czuć się bezkarnym, bo osoba załatwiająca posadkę czuwa nad bezpieczeństwem stołka. Natomiast człowiek "z ulicy", choćby nie wiem jakie miał kwalifikacje zawodowe, jakie zdolności twórcze, to osiągnie pewien niezawysoki pułap i tak będzie się jebał do końca życia. Im szybciej to sobie uświadomisz, tym więcej rozczarowania i nerwów sobie oszczędzisz.


Poniekąd się z Tobą zgadzam. Znajomości to w dzisiejszych czasach jedna z najważniejszych "predyspozycji" przyszłego pracownika, ale jeśli już ktoś ma te "plecy" to już powinien być na tyle wdzięczy za posadę i wykonywać jakoś te swoje obowiązki skoro normalnie pracy nieudacznik znależć nie potrafi. Niech je nawet wykonuje jak najlepiej umie, dla dobra obu stron - my powiedzmy jakoś tam będziemy zadowoleni, w prawdzie trochę na "nieświadomce", ale spoko, on zaś nie będzie nękany prze obywateli, którzy chcą mu "kopnąć w stołek". Tyle. Aha, no i ja uważam, że na prawdę należy walczyć z tą bezkarnością, narazie i może bezskutecznie, ale kiedyś może zaczniemy odnosić jakieś "sukcesy".
Zgłoś
Avatar
Parzo 2013-04-03, 23:33
Wykroczenia to wykroczenia, chcą ustanawiać i karać nas za nie przestrzegania prawa, to niech też dają przykład a nie sie sracie "Toć to tylko 21km/h" Te 21km/h w sytuacjach patowych hamowania awaryjnego lub innych poslizgow dużo może znaczyc... kiedyś zrozumiecie
Zgłoś
Avatar
kuropatwa121 2013-04-04, 0:27
Ja chętnie bym się dowiedział co to za muzyczka
Zgłoś
Avatar
EMIO093 2013-04-04, 0:33
kurwa a mi za nawrócenie samochodem koło posterunku (nie było mc gdzie indziej) o 3 w nocy , wjebali 500zł i 5pkt chuje zajebane
Zgłoś
Avatar
Ciastus888 2013-04-04, 1:11
Ja to mam w dupie kurwa kto mnie nagrywa czy nie nagrywa, po prostu kurwa jadę, i wkurwiam się jeżeli ktoś ma prostą drogę max. 50 km/h, ale musi jechać te 45-50 km/h nie może kurwa trochę przyspieszyć, po chuj, no ale cóż...
Przejmujecie się tymi kamerkami jak nie wiem kto, owszem to trochę niesprawiedliwie że takie matoły czasem jeżdżą no ale cóż zrobić.
Czekam na hejt od gimbusa
Zgłoś
Avatar
Black Pitt 2013-04-04, 7:53 2
kazzek94 napisał/a:

jakby zapierdalał 171 km/h to rozumiem..jakby wasz tatuś był tym inspektorem i dał wam skoczyć tu i ówdzie za potrzebą to powiedzielibyście, że "nie nie, tato, przecież to niezgodne z prawem.." ? pierdolenie...chuja mu tym narobi koleś, a znając życie to jeszcze autor filmiku będzie miał przejebane za przekraczanie prędkości w terenie zabudowanym ot o 21 km/h to jest POLSKA, a nie Zimbabwe do chuja wafla



Ty kolego jesteś zmotoryzowany?
Motorynka się nie liczy.

Oni nas jebią za wykroczenia a sami mogą bo tatuś/ wujek/ teść załatwił robotę?

To tak jak branie w obronę księdza-pedofila, który co niedziela napierdala wiernych jak Bóg kazał żyć.

Liczę na tatar z tej świętej krowy, jak się przełożonemu dobiorą do dupy
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2013-04-04, 10:30
CzaszekGocz napisał/a:

Poniekąd się z Tobą zgadzam. Znajomości to w dzisiejszych czasach jedna z najważniejszych "predyspozycji" przyszłego pracownika, ale jeśli już ktoś ma te "plecy" to już powinien być na tyle wdzięczy za posadę i wykonywać jakoś te swoje obowiązki skoro normalnie pracy nieudacznik znależć nie potrafi. Niech je nawet wykonuje jak najlepiej umie, dla dobra obu stron - my powiedzmy jakoś tam będziemy zadowoleni, w prawdzie trochę na "nieświadomce", ale spoko, on zaś nie będzie nękany prze obywateli, którzy chcą mu "kopnąć w stołek". Tyle. Aha, no i ja uważam, że na prawdę należy walczyć z tą bezkarnością, narazie i może bezskutecznie, ale kiedyś może zaczniemy odnosić jakieś "sukcesy".



Sumiennie wykonywał swoje obowiązki i szanował pracę, będzie tylko taki pracownik, który własnym wysiłkiem zdobył kwalifikacje i stanowisko. Nepotyzm w "państwówce" powoduje takie działanie urzędów, jakie mamy, gdzie czasem podejście do petenta jest takie, że w normalnej korporacji skończyłoby się dyscyplinarką.

Black Pitt napisał/a:

Liczę na tatar z tej świętej krowy, jak się przełożonemu dobiorą do dupy



W Twoim wieku jeszcze taka naiwność? Zapomnij! Pomyśl lepiej, że ten gnój z filmu niebawem odbierze pensje z premią i w grudniu trzynastkę, na którą Ty zapierdalasz!
Zgłoś
Avatar
kulwon przez f 2013-04-04, 14:46
Cytat:

Czekam na hejt od gimbusa


to przeczytaj swoj post
Zgłoś
Avatar
kazzek94 2013-04-04, 16:15
Black Pitt napisał/a:



Ty kolego jesteś zmotoryzowany?
Motorynka się nie liczy.

Oni nas jebią za wykroczenia a sami mogą bo tatuś/ wujek/ teść załatwił robotę?

To tak jak branie w obronę księdza-pedofila, który co niedziela napierdala wiernych jak Bóg kazał żyć.

Liczę na tatar z tej świętej krowy, jak się przełożonemu dobiorą do dupy



a dlaczego mam nie być zmotoryzowany ? mam samochód osobowy, nie jako mój, ponieważ się kształcę, ale kierowcą kat. A i B jestem.

i dalej jestem zdania, że chuja mu narobią.
Zgłoś
Avatar
naiwny01 2013-04-04, 19:55
Cytat:

więc jeśli był w godzinach pracy powinien się zatrzymać i wytłumaczyć wszystko jak człowiek,



Tak i każdy mundurowy będzie się tłumaczył każdemu, który tego zechce. Może jeszcze prace domową za dzieci w gimnazjum będą odrabiać bo przecież są w pracy za nasze pieniądze.
Zgłoś
Avatar
masterstcs 2013-04-04, 22:17
poboczem.pl/naszym-zdaniem/news-szczere-wyznanie-pewnego-krokodylka-je...

tutaj macie oficjalne tłumaczenie tego chuja z filmiku
Zgłoś
Avatar
patyk161 2013-04-05, 22:10
moja sprzątaczka na osiedlu też niedługo dorobi się fotoradaru i jak będziesz zapierdalał z pracy do domu to na korytarzu dostaniesz fotkę!!!
Zgłoś