18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 13 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
SaintMaster 2013-04-03, 21:20 26
Niech kamerzysta następnym razem jedzie za nimi do lasu i nagra coś na harda a nie o wykroczeniach pierdoły gada
Zgłoś
Avatar
pakicito 2013-04-03, 21:54 43
chyba jakiś synuś inspektora a nie sam inspektor
Zgłoś
Avatar
Bułka_bez_Masła 2013-04-03, 21:59 3
pojechali się kurwić za nasze pieniądze !
świat się kończy ehhh
Zgłoś
Avatar
Brona_Talerzowa 2013-04-03, 22:31 8
Pedalstwo z kamerkami się panoszy świat chce zbawiać.
Zgłoś
Avatar
Lukasz12320 2013-04-03, 22:37 1
Ale mnie wkurwiają te kurwy z tymi kamerkami jeździ to to wlecze sie i kurwa nagrywa jak normalny człowiek jedzie. Raz wyprzedzałem 2 samochody troszkę szybciej ale bezpiecznie na długiej prostej przerywanej i mnie zhejtował, żę się zabije i, że mnie nagrał. A sam jedzie taki kurwa 50km/h z kamerkami, cb radiami i chuj wie czym jeszcze.
Zgłoś
Avatar
Lisuuu 2013-04-03, 22:37 2
ze tez ludziom sie chce takich sledzic, nagrywac i przepytywac heh... co oni z tego maja? i tak nic nie osiagna znajac nasz kraj
Zgłoś
Avatar
p................6 2013-04-03, 22:39 18
Brona_Talerzowa napisał/a:

Pedalstwo z kamerkami się panoszy świat chce zbawiać.



Zaczymy co powiesz jak ITD wjebie ci z 10pkt
Zgłoś
Avatar
CzaszekGocz 2013-04-03, 22:39 27
Jakiś chuj wozi się za nasze pieniądze (z podatków) z panienką nowym Mondeo, znając życie w godzinach pracy, a my zapierdalamy jak osły w robocie i gówno (czyt. max. 2k brutto) z tego mamy. Póki na wyższych stołkach nie zasiądą osoby, które zajmą się tym kurewstwem to w tym kraju dalej będzie burdel na kółkach albo jeszcze gorzej się podzieje, a wtedy się pakuje i wypierdalam szukać perspektyw do godnego życia w innym kraju, w którym plewi lub chociaż stara się plewić wszelkie kurewstwo. Jebana padlina jest jakby nie było naszym pracownikiem (bo z czego ma kurwa wypłatę?), więc jeśli był w godzinach pracy powinien się zatrzymać i wytłumaczyć wszystko jak człowiek, a jeśli zobaczy to jego przełożony i okaże się że był faktycznie wtedy w robocie i go nie wypierdoli na zbity pysk to jego również powinni wyjebać. Dzięki takim działaniom już po pół roku cała "państwówka" znałaby zakres swoich obowiązków! Nikt nie mówi, że mają zapierdalać jak murzyny, ale kurwa litości! Jak daleko może sięgać skurwiałe bezprawie? Sorry, że się tak rozpisałem, ale krew mnie zalewa, a nie ma się komu wyżalić. Jak już tak pierdole bez sensu to zamknijcie mi kumpla za pół wora jarania, a kurwy złodzieje, pedofile i mordercy niech na koniach hasają po polanach!
Zgłoś
Avatar
torro 2013-04-03, 22:42 1
OstatniLogin napisał/a:

Śpieszący Inspektor ITD z kobietą


On poważnie śpieszy z kobietą?
Zgłoś
Avatar
ahmatw 2013-04-03, 22:43 1
przeczytałem opis pod filmem, fajny

"Zajebane z jutuba"
Zgłoś
Avatar
UnknownUser 2013-04-03, 22:44
pewnie reporterowi popełnią samobójstwo
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2013-04-03, 22:50 3
CzaszekGocz napisał/a:

Jakiś chuj wozi się za nasze pieniądze (z podatków) z panienką nowym Mondeo, znając życie w godzinach pracy, a my zapierdalamy jak osły w robocie i gówno (czyt. max. 2k brutto) z tego mamy. Póki na wyższych stołkach nie zasiądą osoby, które zajmą się tym kurewstwem to w tym kraju dalej będzie burdel na kółkach albo jeszcze gorzej się podzieje, a wtedy się pakuje i wypierdalam szukać perspektyw do godnego życia w innym kraju, w którym plewi lub chociaż stara się plewić wszelkie kurewstwo. Jebana padlina jest jakby nie było naszym pracownikiem (bo z czego ma kurwa wypłatę?), więc jeśli był w godzinach pracy powinien się zatrzymać i wytłumaczyć wszystko jak człowiek, a jeśli zobaczy to jego przełożony i okaże się że był faktycznie wtedy w robocie i go nie wypierdoli na zbity pysk to jego również powinni wyjebać. Dzięki takim działaniom już po pół roku cała "państwówka" znałaby zakres swoich obowiązków! Nikt nie mówi, że mają zapierdalać jak murzyny, ale kurwa litości! Jak daleko może sięgać skurwiałe bezprawie? Sorry, że się tak rozpisałem, ale krew mnie zalewa, a nie ma się komu wyżalić. Jak już tak pierdole bez sensu to zamknijcie mi kumpla za pół wora jarania, a kurwy złodzieje, pedofile i mordercy niech na koniach hasają po polanach!



Bo widzisz, w Polsce jest tak, że na "państwówce" można być debilem i czuć się bezkarnym, bo osoba załatwiająca posadkę czuwa nad bezpieczeństwem stołka. Natomiast człowiek "z ulicy", choćby nie wiem jakie miał kwalifikacje zawodowe, jakie zdolności twórcze, to osiągnie pewien niezawysoki pułap i tak będzie się jebał do końca życia. Im szybciej to sobie uświadomisz, tym więcej rozczarowania i nerwów sobie oszczędzisz.
Zgłoś
Avatar
Eustachy6 2013-04-03, 22:57
Gdzie ten opis pod filmem?
Zgłoś
Avatar
masterwow 2013-04-03, 22:57
seryjny samobójca już na niego czeka
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie