18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Śpijcie, Polacy, śpijcie.
SeedTV • 2012-03-04, 14:24

Film między innymi ukazuje jak bardzo jesteśmy ruchani w dupę. Bez wazeliny.
Akcja 1:40 pokazuje jak ludzie (służby porządkowe post jebane zomowce) są skurwieni.
Zgłoś
Avatar
T................a 2012-03-04, 14:31
straszne troche . Co to za film na początku ?
Zgłoś
Avatar
Zdzisław2002 2012-03-04, 14:36 2
film to "Oni żyją"
Zgłoś
Avatar
master2711 2012-03-04, 15:11
wcześniej podobny filmik się pojawił z lepszą muzą w tle i jeszcze do tego przetłumaczony
Zgłoś
Avatar
dr_dex 2012-03-04, 16:07 1
1:25: strażnicy miejscy używają chwytów poniżej pasa. Słychac "zostawcie moją truskawke"
Zgłoś
Avatar
karolo4life 2012-03-04, 16:14
A ja tam coś po rusku słyszałem "ucim nurze" czy jakoś tak..
Zgłoś
Avatar
kubus12343 2012-03-04, 16:46
no już nie pierdol, że w polsce jest aż tak chujowo.
powiem tak są przepisy ale kto je przestrzega.
tutaj wszystko możesz załatwić za przysłowiową "flaszke"
Zgłoś
Avatar
golip 2012-03-04, 17:32 10
Ja pierdolę co za gówno! Bo koleś handlował w miejscu do tego nie przeznaczonym i już wielce, że nie ma wolności? Jasne, że prawo w jakiś sposób ogranicza wolność ale jakby go nie było to dopiero byłby burdel. Filmik chujowy, stronniczy i tyle. 100% wolność nie istnieje nigdzie w świecie (np króliczek nie może iść sobie koło liska bo lisek go wpierdoli).
Zgłoś
Avatar
kokofon 2012-03-04, 18:12 6
@golip czasem lepiej jest milczec i udawac idiote niz sie odezwac i rozwiac wszystkie watpliwosci ...
Zgłoś
Avatar
KaeReS 2012-03-04, 18:17
@golip WOLNOSĆ, WŁASNOŚĆ, SPRAWIEDLIWOŚĆ!!! a co do króliczka to chcącemu nie dzieje się krzywda
Amen
Zgłoś
Avatar
Bartz 2012-03-04, 18:24 3
Jakaś nowa moda na wpierdalanie filmików "uświadamiających" zapanowała na Sadisticu?
Zgłoś
Avatar
Takeda 2012-03-04, 18:27 10
Chyba się już nie doczekamy jednego dnia bez jebanego moralizatorskiego uświadamiania na sadolu. Jakaś zasrana moda na proroków się zrobiła, co jeden to bardziej oświecony. Jakbym chciał się zamartwiać, to bym po prostu wyszedł na ulicę i się porozglądał, sadol ma dostarczać rozrywki...
Zgłoś
Avatar
Sfash 2012-03-04, 18:32
Kto sponsorował filmik? Bo coś mi się wydaje że Ojciec Dyrektor wraz ze swoim radyjkiem.
Zgłoś
Avatar
thewhitestar 2012-03-04, 18:36 1
Co za gówno? Czyżby Kaczor założył tu swoje konto?
Zgłoś
Avatar
taziu 2012-03-04, 18:36 101
Ale pierdolenie.

Takeda napisał/a:

Jakaś zasrana moda na proroków się zrobiła, co jeden to bardziej oświecony.



Dokładnie, najczęściej moralizatorskie filmiki mają gówno wspólnego z rzeczywistością a chłonie je masa osób o przytępiałych móżdżkach - choć oni twierdzą, że są wielce oświeceni.

Co do filmu - pierwsza połowa to film, druga połowa to likwidacja nielegalnych straganów. Było o tym głośno w TV i prowadzone były dyskusje czemu Ci ludzie dla głupich kilku dych miesięcznie w kieszeni opierdalają truskawy/ziemniaki/marchewkę nielegalnie.

Co mnie boli - na Sadisticu kiedyś działo się wiele. Wkurwiony człowiek wchodził na harda żeby się "emocjonalnie" wyżyć lub po prostu wchodził w czarne filmiki żeby obejrzeć jak to skejtowi ryj odpadł pod zderzeniu z barierką czy coś w klimatach sadistica. A teraz?

Sadistic dzisiaj:
- moralizatorskie filmy zerżnięte z demotywatorów
- filmiki opisujące w jak wielkim systemie żyjemy i w jak wielkim spisku tkwimy
- rzeczy "z chuja wzięte" tj. cała masa śmiesznych filmików i zdjęć "a'la kwejk"
- pięćset ton polityki (i wzajemnego napierdalania na linii Platformersi - Papryka i Salami - Tylko Palikot - Król Korwin Mikke Pierwszy)
- gimnazjalne sklejki youtube'a i parabole tańczą
- ludzie popisujący się osiągami swojego samochodu i jego przyśpieszeniem mając koła napędowe w powietrzu

"Stary dobry" Sadistic:
- martwe płody
- wypadki i złamania
- dzwony i potrącenia na przejściach dla pieszych
- "głupie blondynki" i inne, najczęściej parkingowe historie
- krosty, pryszcze, przerośnięte jajca
- baby z kutasem i pięcioma dziurami
- akcje z mur... afroamerykanami
- akcje z cygan... brudas... romami
- czasem jakieś śmieszne aczkolwiek niesamowite filmiki

Rzadko kiedy zdarza się jakaś perełka wśród tony syfu. Wielce nad tym ubolewam.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie