18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
M................o 2013-04-14, 11:52
ok, gostek może być w porządku etc. ale o chuj mu chodzi?
Zgłoś
Avatar
gandziajp 2013-04-14, 11:53 1
Black Pitt napisał/a:

Już ktoś tę pizdę wrzucał, wtedy się miotał bo mu nie wychodziło przesunięcie osi w naczepie.
Ogólnie wsiur jebany, podnieca go kilka szt piwa w kufrze



Widac ze chłopy wyżej nic nie kapuja z jego filmów, i nie umieją czytac opisów. Koles robi to dla beki a wy sie spinacie jak ruch*na su*a. Zreszta on nic sobie z tego nie robi i wali to co wy o nim piszecie, mało tego to go pobudza do dalszego nagrywania wkur. i bardzo dobrze bo o to chodzi w jego filmach.

ZAMKNIJCIE PIZ*Y hejty.
Zgłoś
Avatar
tomek2302 2013-04-14, 12:03 4
Zgłoś
Avatar
misio1631 2013-04-14, 17:55
taka samo kontrolka w europejskich truckach jest o scr czyli ADblue jesli jest awaria to auto traci barrdzo duzo mocy i nie jedzie jak trzeba i pali znacznie wiecej dlatego jest to wkurwiajace
Zgłoś
Avatar
zonk 2013-04-14, 18:17
Dla beki czy nie, trzeba być naprawdę na niskim poziomie żeby śmiać się z jego humoru. On taki poziom wyznacza.
Zgłoś
Avatar
feluke 2013-04-14, 21:20 1
juki napisał/a:

Wytlumaczy ktos co sygnalizuje ta kontrolka i czemu tak spina dupe?


Sygnalizuje ze filtr czastek stalych jest zajebany i potrzebna jest regeneracja. Mozna to zrobic na autostradzie jadac jednostajnie (pewnie na normalnej drodze tez sie da) albo na postoju wlaczajac odpowiednia opcje. Nie wie ze od zaswiecenia kontrolki ma ~1h na podjecie dzialan (jazda autostrada albo postoj) wiec sie zatrzymuje zeby wypalic filtr.
Jest skonczonym debilem albo usilnie chce zablysnac w internecie ale ja stawia ze jedno laczy sie z drugim.
Zgłoś
Avatar
astmuus 2013-04-14, 21:24
gandziajp napisał/a:



Widac ze chłopy wyżej nic nie kapuja z jego filmów, i nie umieją czytac opisów. Koles robi to dla beki a wy sie spinacie jak ruch*na su*a. Zreszta on nic sobie z tego nie robi i wali to co wy o nim piszecie, mało tego to go pobudza do dalszego nagrywania wkur. i bardzo dobrze bo o to chodzi w jego filmach.

ZAMKNIJCIE PIZ*Y hejty.



Jedynie pedały, gimbusy i plebs cenzuruje przekleństwa na Sadolu.
-Pener

(czekam na gifa).
Zgłoś
Avatar
juki 2013-04-14, 21:56 1
astmuus napisał/a:



Jedynie pedały, gimbusy i plebs cenzuruje przekleństwa na Sadolu.
-Pener

(czekam na gifa).



Zgłoś
Avatar
tewu 2013-04-14, 22:38
przewińcie do 6:58
Zgłoś
Avatar
elemel 2013-04-15, 8:59


Bo ja wiem czy taki idiota z niego...
Zgłoś
Avatar
Black Pitt 2013-04-15, 10:41 1
swaggerek napisał/a:

Bo ja wiem czy taki idiota z niego...



Doprawdy?



Raymond is that you?
Zgłoś