18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (8) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Śpioszki
Barnellini • 2020-07-22, 20:00
Koleś tak się naćpał, że zasnął w trakcie ruchania panienki i został nakryty przez własną dziewczynę



Albo udają, że ich tam nie ma. Jest to tzw. metoda "na pająka".
Zgłoś
Avatar
MariolaBezPindola 2020-07-22, 20:03 1
A mozna sie tak nacpac, zeby zasnac ?
Zgłoś
Avatar
Barnellini 2020-07-22, 20:09 13
MariolaBezPindola napisał/a:

A mozna sie tak nacpac, zeby zasnac ?



Raczej, że można. Zależy co się ćpa. Połowa narkotyków ma takie działanie np. wszystkie opioidy lub czyste mdma. Osobiście nie rozumiem na chuj komu takie dragi po których się jest sennym przecież iść spać można bez narkotyków ale zapewne są takie.
Zgłoś
Avatar
mygyry 2020-07-22, 20:20 25
Ja zasnąłem jak moja była robiła mi loda, ależ się kurwa obraziła
Zgłoś
Avatar
luja27 2020-07-22, 20:22
Glina z gliną
Zgłoś
Avatar
zwierzak30 2020-07-22, 20:37 1
Barnellini .
Ja to osobiście się nie chcą wpierdalać,ale zoofilia jest w Polsce chyba nie legalna?
Zgłoś
Avatar
Barnellini 2020-07-22, 21:12 1
zwierzak30 napisał/a:

Barnellini .
Ja to osobiście się nie chcą wpierdalać,ale zoofilia jest w Polsce chyba nie legalna?



Halo, policja? Proszę przyjechać na Sadistica.

Na filmie człekokształtni tylko śpią więc nic mi za to nie przybiją
Zgłoś
Avatar
wilkoala 2020-07-22, 21:49 9
Barnellini napisał/a:

Raczej, że można. Zależy co się ćpa. Połowa narkotyków ma takie działanie np. wszystkie opioidy lub czyste mdma. Osobiście nie rozumiem na chuj komu takie dragi po których się jest sennym przecież iść spać można bez narkotyków ale zapewne są takie.



Kolego, spróbuje ci to opisać:
Raz w życiu spróbowałem heroiny, choć nie w kabel jak zapewne sobie wyobrażacie, tylko jak odpowiedzialny dorosły wciągnąłem krótkiego szczura.(BoJack The HorseMan).
Ciężko to opisać: wyobraźcie sobie uciążliwy, tępy, pulsujący i nieznośny ból zęba, który nagle przemienia się w niesamowitą ulgę połączoną z orgazmem zupełnie bez seksualnego podtekstu, który trwa ciągle i bardzo powoli ale jednak nieznośnie szybko słabnie, choć tego nie zauważasz.
Nigdy więcej tego nie tknąłem, po spróbowaniu tego gówna zostaje ci w świadomości silne przeświadczenie że już nigdy nie będziesz się tak zajebiście czuć...
Zgłoś
Avatar
Rozjebie 2020-07-22, 23:18
Barnellini napisał/a:

Raczej, że można. Zależy co się ćpa. Połowa narkotyków ma takie działanie np. wszystkie opioidy lub czyste mdma.



No i alkohol. On tez usypia i należy do grupy depresantów, tak jak opioidy. Ale jednak chodzi o ten stan przed zaśnięciem, prawda?
Zgłoś
Avatar
kcm 2020-07-23, 23:35
Tak sie nacpal ze zasnął?efekt byl by odwrotny typie...
Zgłoś
Avatar
jestemgosc 2020-07-24, 18:22
Ja tam zasnąłem jak robiłem minetkę dziewczynie i tak 30 minut spałem podobno. Wygodnie było
Zgłoś
Avatar
dominator76 2020-07-26, 18:39
mygyry napisał/a:

Ja zasnąłem jak moja była robiła mi loda, ależ się kurwa obraziła


albo ty Gey jestes albo nona ssać nie umie.
Zgłoś
Avatar
N................i 2024-05-09, 22:23
Teraz ja bym wzięła odpowiedni sprzęt i by jajka stracił
Zgłoś