18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 14 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
Zulu-Gula 2023-08-13, 6:10 6
Halman napisał/a:

solidne, dobre latarnie w tej moskwie...


Ze stali z huty lenina, dopiero czołgiem je ruszysz i to takim z Czterech pancernych, bo te dzisiejsze putinowskie byle dronem rozjebiesz.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2023-08-13, 9:20 2
Tyle cyrylicy a wszyscy wiedzą, że tylko w US i A samochody wybuchają po zderzeniu
Zgłoś
Avatar
~McSadol 2023-08-13, 9:46 10
Inni miłośnicy bmw już świętują że teraz ich bejca będzie najszybsza na dzielni ...

Zgłoś
Avatar
flejtuch 2023-08-13, 9:48 1
Idealne combo
Zgłoś
Avatar
kris1978 2023-08-13, 10:03 2
Stare dobre żeliwne latarnie z czasów komuny. Robione na lata
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2023-08-13, 10:11 1
I prosto do piekła zaraz
Zgłoś
Avatar
Jarek_Wielki 2023-08-13, 10:36 1
Zapomnieli zasłonić napisami tej latarni! Ruskie ścierwa!
Zgłoś
Avatar
gen.T.Rozwadowski 2023-08-13, 10:44 10
Zulu-Gula napisał/a:

Ze stali z huty lenina, dopiero czołgiem je ruszysz i to takim z Czterech pancernych, bo te dzisiejsze putinowskie byle dronem rozjebiesz.



Co wam kurwa ludzie się stało?
Ja rozumiem, że Rosja to stan umysłu itd, bo jest w tym część prawdy, ale powtarzanie tej bandero-TVPisowskiej propagandy jaka to dzisiejsza Rosja jest zła, jest już po prostu żałosne.
Opamiętajcie się. robią Wam wodę z mózgu i będą Was chcieli (i mnie również)
wpakować w wojnę z Rosją w obronie Jankeskich i Brytolskich interesów. Bo ukry się już powoli kończą.
Już mamy na świecie łatkę podżegaczy wojennych.

Wszyscy się zasłaniają 5 punktem paktu NATO, zapominając, że przed nim są jeszcze 4.
A punkt nr 1 mówi wyraźnie: negocjacje to podstawa.
A taki chuj jeden z drugim mówi, że z Rosją nie będzie gadał!
I cyk! Całe NATO ma pretekst, aby jak w 1939 roku nie pomagać nam, bo nie chcieliście dogadać się z Rosją tylko eskalowaliście konflikt.

Szkoda, że nie zakończyłeś, "ruskaja lampa idi na chuj'
Zgłoś
Avatar
polakwrocek 2023-08-13, 10:46
Wyprzedzał zaledwie przy 51 km/h i taki poślizg ?
Zgłoś
Avatar
takamahi 2023-08-13, 10:58 13
gen.T.Rozwadowski napisał/a:

Ja rozumiem, że Rosja to stan umysłu itd, bo jest w tym część prawdy, ale powtarzanie tej bandero-TVPisowskiej propagandy jaka to dzisiejsza Rosja jest zła, jest już po prostu żałosne.



Ty jakiś popierdolony jesteś, Ruscy sami pokazują że ich kraj to odbyt świata i tak należy go traktować. Rusofobię nakręcają sami ruscy swoim zachowaniem. a ty weź te swoje pojebane poglądy i wypierdalaj do kacaplandu gdzie twoje miejsce pierdolona ruska szmato.
Zgłoś
Avatar
darek1234 2023-08-13, 11:49 5
Siriuz napisał/a:

Tyle cyrylicy a wszyscy wiedzą, że tylko w US i A samochody wybuchają po zderzeniu



roSSja i Siriuz to stan umysłu

gen.T.Rozwadowski napisał/a:

Co wam kurwa ludzie się stało?
Ja rozumiem, że Rosja to stan umysłu itd, bo jest w tym część prawdy, ale powtarzanie tej bandero-TVPisowskiej propagandy jaka to dzisiejsza Rosja jest zła, jest już po prostu żałosne.
Opamiętajcie się. robią Wam wodę z mózgu i będą Was chcieli (i mnie również)
wpakować w wojnę z Rosją w obronie Jankeskich i Brytolskich interesów. Bo ukry się już powoli kończą.
Już mamy na świecie łatkę podżegaczy wojennych.
Wszyscy się zasłaniają 5 punktem paktu NATO, zapominając, że przed nim są jeszcze 4.
A punkt nr 1 mówi wyraźnie: negocjacje to podstawa.
A taki chuj jeden z drugim mówi, że z Rosją nie będzie gadał!
I cyk! Całe NATO ma pretekst, aby jak w 1939 roku nie pomagać nam, bo nie chcieliście dogadać się z Rosją tylko eskalowaliście konflikt.
Szkoda, że nie zakończyłeś, "ruskaja lampa idi na chuj'



Historia Polski - jest taka, wiesz? - mówi jasno i wyraźnie, że ruSSek to bandyta, złodziej i gwałciciel i że większego bandyty w Polsce nigdy nie było. RoSSja była zła, jest zła i nic się nie zmieni przez najbliższe stulecia. Gość na latarni sam się wyeliminował i jednego bandyty mniej
Zgłoś
Avatar
donkapusta 2023-08-13, 12:43 1
Stali się jednością w dymie i popiele.
Zgłoś
Avatar
MusiszMiecLepszaWiadomosc 2023-08-13, 12:48 5
gen.T.Rozwadowski napisał/a:

Ja rozumiem, że Rosja to stan umysłu itd, bo jest w tym część prawdy, ale powtarzanie tej bandero-TVPisowskiej propagandy jaka to dzisiejsza Rosja jest zła, jest już po prostu żałosne.



Akurat w sprawie czołgów to żadna propaganda. Nasze wojsko już od lat domagało się wypierdolenia na złom T-72 i PT-91., przez to jak średni pancerz w tym gównie jest i jak wolny jest bieg wsteczny i jak chujowa jest depresja działa. Rosjanie mogą modernizować dalej T-72 i nazywać go T-90ką, ale to nadal ta sama konstrukcja z tymi samymi wadami. Możesz próbować upchnąć więcej elektroniki, ale dowódca nawet w oryginalnym czołgu bez żadnych modernizacji, ma strasznie ciasną przestrzeń, a teraz upchnij tam jeszcze dodatkowe systemy, które musi obsługiwać. I teraz wyobraź sobie armię, która nie dysponuje niczym lepszym niż T-72, która skazana jest na łaskę lub niełaskę prawie 90 letniego silnika, który niedomaga z ciężarem czołu, który musi się przeprawiać przez błotniste tereny Ukrainy, gdzie załoga upchnięta jest bardziej niż w poczciwym T-34(Który też swoją drogą był chujowym czołgiem i pewnie połowa z nich nawet nie dojechała na pole walki, bo usterek tam było w chuj).
Zgłoś
Avatar
darek1234 2023-08-13, 14:35 3
gen.T.Rozwadowski napisał/a:

Co wam kurwa ludzie się stało?
Ja rozumiem, że Rosja to stan umysłu itd, bo jest w tym część prawdy'



Myślisz, że część prawdy? Obejrzyj sobie ze swojego kołchozu czym, bo nie kim, su ruSScy. Z dna internetu, ale to oddaje doskonale "duszę" ruSSkiego

Zgłoś