18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Avatar
wujek123 2021-05-03, 19:43 2
Styl kononowicza u asfaltów
Zgłoś
Avatar
Autor 2021-05-03, 20:01 121
Mogę sobie dać rękę upierdolić, że gdyby to trochę wylansować...
Połowa korpo-szczurków i innych pizdusiów - gołodupców łaziła by w tym po mieście.
To samo było z przykrótkimi spodniami, z których rżałem jak przebierali się w nie wykonawcy kabaretu Paranienormalni. I co?? Okazało się, że kurwa połowa tego zidiociałego społeczeństwa do dziś, w zimę popierdala w przykrótkich spodniach...
Zgłoś
Avatar
Isakpm 2021-05-03, 20:05 10
Ale w nery nie wieje ...
Zgłoś
Avatar
EvilDog 2021-05-03, 20:12 8
Trzy miesiące później ...połowa polskich raperów z spodniami pod szyje : " Nie , nie próbujemy nikogo naśladować, tak już chodziłem w przedszkolu"
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2021-05-03, 20:14 18
Autor napisał/a:

przebierali się w nie wykonawcy kabaretu Paranienormalni. I co?? Okazało się, że kurwa połowa tego zidiociałego społeczeństwa do dziś, w zimę popierdala w przykrótkich spodniach...



Ostatnio też właśnie o tym pomyślałem.
Kurwa, jak ludzie są przyjebani, żeby robić z siebie idiotów (czasem nawet krzywdę), po to aby nabijać kieszeń pedziom i żydkom. Czego już nie było: spodnie dzwony, torby na ramieniu, żel na włosach, klapki japonki, koszule z cekinami, czy innymi gównami, "spodnie" rurki, krótkie skarpeteczki, babskie... Albo chuj, nie będę się dalej rozpisywał i tak sadolowi homoseksualiści mi naubliżają.
Zgłoś
Avatar
Autor 2021-05-03, 20:33 20
PietiaGoras napisał/a:

Ostatnio też właśnie o tym pomyślałem.
Kurwa, jak ludzie są przyjebani, żeby robić z siebie idiotów (czasem nawet krzywdę), po to aby nabijać kieszeń pedziom i żydkom. Czego już nie było: spodnie dzwony, torby na ramieniu, żel na włosach, klapki japonki, koszule z cekinami, czy innymi gównami, "spodnie" rurki, krótkie skarpeteczki, babskie... Albo chuj nie będę się dalej rozpisywał i tak sadolowi homoseksualiści mi naubliżają.



Są, bo przestali myśleć, mają gotową papkę wpierdalaną do głów i nawet nie analizują czy to prawda czy fałsz. To samo tyczy się mody i związaną z nią efektu "owczego pędu".
W dzisiejszym świecie sprzeda się wszystko. Ostatnio zafascynowany byłem bójką pokazaną gdzieś na kanale YT gówniarzy o jakieś kurwa lody i nie rozumiałem tego fenomenu do momentu, gdy dowiedziałem się, iż jest to sprawka jakiegoś "Big Brothera z youtube'a".
Dziś młodzi mają przepierdolone. W domu ich właśni rodzice mają pełną wyjebkę na to co mówią do nich dzieci i mamy efekt.
Ostatnio jakaś starsza kobieta uklęknęła i pocałowała jakąś tęczową działaczkę wypowiadając smutne, ale prawdziwe słowa do kamer...
Niestety w coraz większym stopniu mamy do czynienia z bezmyślną pozbawiona empatii masa do urabiania przez siły polityczne, oświatę, środki masowego przekazu i wszechobecną indoktrynację marketingu wmawiającą nam nasze potrzeby, co w konsekwencji prowadzi do konsumpcjonizmu i pewnej formy niewolnictwa.
Zgłoś
Avatar
McQurwa 2021-05-03, 20:36
Szyte na miarę
Zgłoś
Avatar
Silverface 2021-05-03, 21:09 4
A może to są kurwa wodery i gościu idzie na ryby.
Zgłoś
Avatar
Lobo24 2021-05-03, 21:22 12
I tak 10 razy lepsze od tej pojebanej murzyńskiej mody (obyczaju plemiennego) saggin

Zgłoś
Avatar
Guri 2021-05-03, 22:01 2
To się nazywają dopiero spodnie z wysokim stanem
Zgłoś
Avatar
xXx5226 2021-05-03, 22:07 7
Obelix, co się kurwa z Tobą stało !!!
Zgłoś
Avatar
Rozjebie 2021-05-03, 22:31 13
Lobo24 napisał/a:

I tak 10 razy lepsze od tej pojebanej murzyńskiej mody (obyczaju plemiennego) saggin



Niedawno widziałem tu na sadolu jak jeden murzyn sie strzelał z drugim i przez te spodnie zawieszone przy kolanach sie wypierdolil. I jak leżał to drugi nygus mu kulkę wjebał.
Może te modę specjalnie murzynom wymyślili biali, żeby utrudnić im bieganie, kto wie...
Zgłoś
Avatar
russian-roulette 2021-05-03, 22:58 1
W chui ssdystyczny materiał. Szkoda gadać co się dzieje z tą stroną
Zgłoś
Avatar
pATRYKOify 2021-05-03, 23:38
Autor napisał/a:

Mogę sobie dać rękę upierdolić, że gdyby to trochę wylansować...
Połowa korpo-szczurków i innych pizdusiów - gołodupców łaziła by w tym po mieście.
To samo było z przykrótkimi spodniami, z których rżałem jak przebierali się w nie wykonawcy kabaretu Paranienormalni. I co?? Okazało się, że kurwa połowa tego zidiociałego społeczeństwa do dziś, w zimę popierdala w przykrótkich spodniach...



Niektórzy po prostu lubią dobrze wyglądać, ale takie chamy twojego pokroju nie są w stanie tego zrozumieć.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie