18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
alucard321 2022-11-29, 9:24 38
Ten pedał jarający się piłką nożną już nikomu loda nie zrobi.
Zgłoś
Avatar
MisiaXD 2022-11-29, 9:37 5
alucard321 napisał/a:

Ten pedał jarający się piłką nożną już nikomu loda nie zrobi.



Japa pedofilu.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2022-11-29, 10:21 18
alucard321 napisał/a:

Ten pedał jarający się piłką nożną już nikomu loda nie zrobi.



wybierali cię ostatniego i wysyłali na bramkę stąd ten uraz? Te memy z jaraniem się piłką to chyba robione są przez astmatyków dla astmatyków.... Jaki normalny dzieciak rocznika około 1980-1990 nie spędził połowy dzieciństwa na boisku? (a drugiej na oglądaniu dragon balla )
Zgłoś
Avatar
Igorek95 2022-11-29, 10:55 7
nowynick napisał/a:

wybierali cię ostatniego i wysyłali na bramkę stąd ten uraz? Te memy z jaraniem się piłką to chyba robione są przez astmatyków dla astmatyków.... Jaki normalny dzieciak rocznika około 1980-1990 nie spędził połowy dzieciństwa na boisku? (a drugiej na oglądaniu dragon balla )



Nigdzie poza sadolem takiego bólu o piłkę nie zobaczysz, bierz to z dystansem
Zgłoś
Avatar
wojtekpwse 2022-11-29, 11:21 11
Kara za chęć bycia dałnem i darcia pizdy wśród tępej masy.
Zgłoś
Avatar
Don_Max 2022-11-29, 12:34 3
wojtekpwse napisał/a:

Kara za chęć bycia dałnem i darcia pizdy wśród tępej masy.



kolejna ofiara niedojebania umyslowego. Takich jak ty to w szkole pozbawialem kanapek
Zgłoś
Avatar
Marcinqqq 2022-11-29, 12:36
nowynick napisał/a:

wybierali cię ostatniego i wysyłali na bramkę stąd ten uraz? Te memy z jaraniem się piłką to chyba robione są przez astmatyków dla astmatyków.... Jaki normalny dzieciak rocznika około 1980-1990 nie spędził połowy dzieciństwa na boisku? (a drugiej na oglądaniu dragon balla )



ja dalej oglądam dragon bala, ps bitwa bogów była całkiem spoko
Zgłoś
Avatar
mav 2022-11-29, 12:41 6
Sport szkodzi zdrowiu a piłka nożna dodatkowo powoduje syndrom homopedała.
Zgłoś
Avatar
cazio 2022-11-29, 12:53 5
maxkulczyk napisał/a:

kolejna ofiara niedojebania umyslowego. Takich jak ty to w szkole pozbawialem kanapek



A teraz dymasz za średnią krajowa w sortowni śmieci?
Zgłoś
Avatar
squach 2022-11-29, 13:16
nowynick napisał/a:

wybierali cię ostatniego i wysyłali na bramkę stąd ten uraz? Te memy z jaraniem się piłką to chyba robione są przez astmatyków dla astmatyków.... Jaki normalny dzieciak rocznika około 1980-1990 nie spędził połowy dzieciństwa na boisku? (a drugiej na oglądaniu dragon balla )



Rocznik 1995 w górę z wyjątkami (normalni rodzice, który spędzali dzieciństwo na boiskach itp. nie załatwiają u rodzinnego synalkowi, córusi zwolnień). U mnie w pracy takie mamuśki dmuchają i chuchają na te grzmoty, jakby urodziły kolejnego jezusa, na co kwituję dowcipem wyglądając za okno że czekam na gwiazdę i 3 takich z darami.
Zgłoś
Avatar
Don_Max 2022-11-29, 13:17 3
cazio napisał/a:

A teraz dymasz za średnią krajowa w sortowni śmieci?



teraz akurat kończę ruchać twoja żonę
Zgłoś
Avatar
alucard321 2022-11-29, 16:29 1
nowynick napisał/a:

wybierali cię ostatniego i wysyłali na bramkę stąd ten uraz? Te memy z jaraniem się piłką to chyba robione są przez astmatyków dla astmatyków.... Jaki normalny dzieciak rocznika około 1980-1990 nie spędził połowy dzieciństwa na boisku? (a drugiej na oglądaniu dragon balla )



Dragonball oglądali młodsi kuzyni. Jeśli chodzi o sport, to tak w podstawówce jak i w szkole średniej grałem w szkolnych drużynach koszykówki. Tak więc tego... To ja wybierałem na lekcjach WF kogo chciałem mieć w drużynie. Karierę skończyłem jak mi się na treningu noga w kolanie wygięła w drugą stronę. Od tamtej pory skakanie w moim wykonaniu jest kiepskim pomysłem. Urazu do sportu jako takiego nie mam. Kontuzja pozwoliła mi odkryć alkohol

MisiaXD napisał/a:

Japa pedofilu.



Japa amebo.
Zgłoś
Avatar
PabloSkills 2022-11-29, 19:41
Pewnie krzyczał "sędzia chuj!"
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2022-11-29, 20:13
cazio napisał/a:

A teraz dymasz za średnią krajowa w sortowni śmieci?



A tam, praca bardzo potrzebna.
Zgłoś