18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 40 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
jolololo0808 2022-07-01, 17:20 4
Czytam te komentarze i wiem ,że nie ma szans dla tego kraju
Zgłoś
Avatar
AbsolutnyBrakKarku 2022-07-01, 18:05
heartagram napisał/a:

Guldeny to są w Dying Light 2


Ja tam jakieś złoto zbieram nie zauważyłem, że na to guldeny mówią? Bugi mnie niszczą w tej grze, może przeoczyłem.
Zgłoś
Avatar
WolvX 2022-07-01, 20:11 6
luxpiotr napisał/a:

Taa kurwa logika lewaka, Morawiecki to Morawiecki tamto. Jakby nie widzieli co się dookoła dzieje.



To nie wina Morawieckiego i całej tej bandy ***owskiej? Nie ich wina, że stóp nie podnosili i na przestrzeni ostatnich 6 m-cy kredyt mi poszedł do góry prawie 100%? Nie ich wina, że podnieśli mi podatki i co miesiąc dostaję znacznie mniej? Weź Ty się pierdolnij w ten głupi łeb.
Zgłoś
Avatar
Makulata 2022-07-01, 20:18 2
Kriski napisał/a:

I co z tego że wakacje i sezon na idiotów?
Kiedy w Polsce paliwo było po około 5.85PLN tutaj (w Holandii) po 1.78. 1.85€ Zarobki od czasu wojny na Ukrainie jakoś radykalnie nie wzrosły ani w Polsce ani w Holandii, a nawet tu się trzymaj, w USA, Kanadzie czy takiej egzotycznej Portugalii.
Powinienem ogłaszać że wysokie ceny paliw w NL to wina PiSu i Morawieckiego.?
Czy może zdejmiesz gówno z oczu i się po świecie rozejrzysz i zobaczysz że wszędzie jest do dupy?



Wszedzie na świecie państwowa spółka gospodarki centralnie planowanej, odpowiedzialna za dystrybucję paliwa notuje 700% wzrostu zysków?
Zgłoś
Avatar
MrMorus 2022-07-01, 20:40 1
Makulata napisał/a:

Wszedzie na świecie państwowa spółka gospodarki centralnie planowanej, odpowiedzialna za dystrybucję paliwa notuje 700% wzrostu zysków?



Wejdź na tą stronę i zobacz po ile jest dzisiaj paliwo w różnych państwach na świecie globalpetrolprices.com/gasoline_prices/ Możesz sobie walutę na złotówki zamienić i zobacz w jakich państwach paliwo jest droższe, To po ile chciałbyś te paliwo ? Po 6 zł ? To byłoby tańsze niż w USA, a przypominam, że Polska nie wydobywa ropy tylko kupuje,
Zgłoś
Avatar
focusek 2022-07-01, 22:10 4
luxpiotr napisał/a:

Taa kurwa logika lewaka, Morawiecki to Morawiecki tamto. Jakby nie widzieli co się dookoła dzieje.



idz opierdol pale morawieckiemu kurwo jebana, jebac was pisiory na taczki kurwy niedlugo
Zgłoś
Avatar
pullup 2022-07-01, 22:28 2
Kriski napisał/a:

Powinien się chujek cieszyć że płaci za E95 około 7. 95 PLN a nie jak w Holandii 2.33€



2.33€ to w Holandii jak w kurwę splunąć.
Zgłoś
Avatar
Sigonek 2022-07-01, 23:18 3
Kriski napisał/a:

Powinien się ch*jek cieszyć że płaci za E95 około 7. 95 PLN a nie jak w Holandii 2.33€



To teraz baranie sobie zobacz, ile średnio zarabia Holender w Holandii, a ile Polak w Polsce i ile mogą kupić konkretnie litrów paliwa za swoje wypłaty. Kurwa, dymają was od przodu i od tyłu i dalej nie wiesz nawet, co to jest siła nabywcza ?

Justynka99 napisał/a:

Za dużo się propagandy TVP nasłuchałeś. Cena ropy na rynkach światowych jest praktycznie ta sama, co w latach 2011-2015. To właśnie w tych czasach Kaczyński biegał po telewizjach z kanistrem i twierdził, że można nawet o połowę obniżyć (cena wtedy po raz pierwszy przekroczyła 5 zł za litr). Cena ropy się od tego czasu nie zmieniła, tylko doszły tysiące nowych podatków i marża Obajtka (wzrosła 8 krotnie od 2015 r.). A Kaczyński już nie pokazuje kanistrów w telewizji.
Przejrzyj sobie historię cen ropy i wyciągnij własne wnioski, zamiast wierzyć ministerstwu propagandy.
(jak klikniesz na dole "MAX", to możesz przejrzeć nawet od 1990.



W surowcach energetycznych jest PIERDYLIARD podatków i to właśnie służy za narzędzie do ściągnięcia nawisu inflacyjnego, czyli w wielkim skrócie - nadmiaru srajtaśmy nadrukowanej przez NBP w ostatnich latach. Inaczej trzeba by było stopy podnosić o 3 pp miesięcznie, a tak MOŻE dociągną do wyborów, bo można zawsze powiedzieć, że to WINA PUTINA. Finansowanie wzrostu PKB inflacją ma swoje konkretne minusy w postaci konieczności twardego resetu gospodarki.
Zgłoś
Avatar
Gienek.keneig11 2022-07-01, 23:20
Piniądze i piniądze a i tak was wszystkich robaki wpierdolą.
Zgłoś
Avatar
JackCactus 2022-07-01, 23:41
Baldzi napisał/a:

Ty jesteś głąbem. Prawda jest taka, że holender za swoją średnią pensję kupi ponad 2x więcej litrów paliwa niż polak za swoją średnią pensję. Bij się z faktami pisowcu jeden z drugim.



To teraz wklej tabelkę ile duńczyk chleba kupi za wypłatę a ile Polak., lub ile wody z wodociągów albo kontenerów smieci .
Zgłoś
Avatar
wachatag 2022-07-02, 10:08 2
Kriski napisał/a:

Powinien się chujek cieszyć że płaci za E95 około 7. 95 PLN a nie jak w Holandii 2.33€



Ale wiesz, że za te 2.33 mogą kupić średnio dużo więcej?
Zgłoś
Avatar
Kidl3r 2022-07-03, 12:39
I bardzo kurwa dobrze. Się homo sapiens do lenistwa przyzwyczaiło i kolejkowania u specjalistów. Na rower to s lachta nie wdiądzie
Zgłoś
Avatar
wyznawca 2022-07-04, 8:04 1
Każdy tutaj broniący PISu i morawieckiego i jednocześnie jadący po "lewakach", że są głupi powinien od razu skoczyć jebnąć se eutanazje. Chryste złoty, jak można być tak głupim by wierzyć w to co słyszy się w TVP? Matka wami o ścianę rzucała za młodu?
Zgłoś
Avatar
kocur 2022-07-05, 22:48
Keiko73 napisał/a:

To może zamiast jeczec na sadolach, wyjdź jełopie na ulicę . I weź kolegów



mało ci parad lpgtkgb ?
Zgłoś
Avatar
koolowsky 2022-07-10, 20:11
luxpiotr napisał/a:

Taa kurwa logika lewaka, Morawiecki to Morawiecki tamto. Jakby nie widzieli co się dookoła dzieje.



Kurwa lewaka. Większych komuchów niż te piździelce nie było u nas. Zjebie
Zgłoś