18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
Duplikat tematu Przyduszony podczas wyciskania zgłoszony przez Love_is_Love
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:12
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:54
Avatar
Payan 2024-05-21, 15:47
Co w tych krzakach pisze, że wykitował, kitajec?
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2024-05-21, 15:49 1
Jakiś kontakt do spadkobierców??? Kupiłbym ten wieszak na sztangi.
Zgłoś
Avatar
Syrwester 2024-05-21, 15:54 7
Dobrze że miał kamerę do asekuracji.
Zgłoś
Avatar
bercisko 2024-05-21, 16:01 1
A w słuchawkach leci "Jesteś zwycięzcą ".
Zgłoś
Avatar
Roger Waters 2024-05-21, 16:01
Payan napisał/a:

Co w tych krzakach pisze, że wykitował, kitajec?



Nie pisze, tylko jest napisane.
Zgłoś
Avatar
parapsychol 2024-05-21, 16:02
kurde strach isc na silownie, jeszcze tam umre, zostane w domu
Zgłoś
Avatar
SkoPio1 2024-05-21, 16:05
Payan napisał/a:

Co w tych krzakach pisze



W krzakach nic nie pisze.
Krzaczkami jest napisane:

~14 września 2023 ok. 15.00 w klubie fitness Wuhan Park w Zhongnan doszło do tragedii, 25-letni mężczyzna został przygnieciony sztangą podczas ćwiczeń.
Zgłoś
Avatar
outsidre 2024-05-21, 16:16 2
zawsze mnie zastanawia dlaczego w tego typu ławeczkach nie znajdują się jakieś takie poręcze asekuracyjne umieszczone po bokach siedziska tak by sztanga nigdy nie mogła opaść niżej jak znajduje się głowa. Patent prosty jak budowa cepa a ile osób mogłoby ćwiczyć bez asekuracji albo nawet ujść z życiem.

Zgłoś
Avatar
Roger Waters 2024-05-21, 16:21 1
outsidre napisał/a:

zawsze mnie zastanawia dlaczego w tego typu ławeczkach nie znajdują się jakieś takie poręcze asekuracyjne umieszczone po bokach siedziska tak by sztanga nigdy nie mogła opaść niżej jak znajduje się głowa. Patent prosty jak budowa cepa a ile osób mogłoby ćwiczyć bez asekuracji albo nawet ujść z życiem.



Ok, ale po co?
Zgłoś
Avatar
Janko 2024-05-21, 16:22
Ich Chuj z nim
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-05-21, 16:36 1
outsidre napisał/a:

zawsze mnie zastanawia dlaczego w tego typu ławeczkach nie znajdują się jakieś takie poręcze asekuracyjne umieszczone po bokach siedziska tak by sztanga nigdy nie mogła opaść niżej jak znajduje się głowa. Patent prosty jak budowa cepa a ile osób mogłoby ćwiczyć bez asekuracji albo nawet ujść z życiem.



Znajdują się, znajdują, ale hardkorowcy gardzą takim szajsem...
Tu masz przykład gdzie dziewczęta miały stojaki z podporami, a i tak zjebały
sadistic.pl/t/584882 wprawdzie te podpory takie raczej symboliczne, ale głupie cipy nawet nie wiedziały po co to.
Zgłoś
Avatar
Antebot 2024-05-21, 16:49
Szare komórki też trzeba trenować.
Zgłoś
Avatar
cichygracz 2024-05-21, 16:49
outsidre napisał/a:

zawsze mnie zastanawia dlaczego w tego typu ławeczkach nie znajdują się jakieś takie poręcze asekuracyjne umieszczone po bokach siedziska tak by sztanga nigdy nie mogła opaść niżej jak znajduje się głowa. Patent prosty jak budowa cepa a ile osób mogłoby ćwiczyć bez asekuracji albo nawet ujść z życiem.



Są, dokładnie takie jak narysowałeś. No cóż jak widać niektórzy nie myślą o swoim bezpieczeństwie bez osoby asekurującej, ja jak nie czułem się nie pewnie a nie miał mi kto asekurować to zawsze korzystałem z takich patentów a innym patentem to nie zapinanie tych zabezpieczeń do talerzy bo jak coś się stanie to praktycznie zawsze ci spadną

Zgłoś
Avatar
tajfunkanalia 2024-05-21, 16:55
Dobrze że zdechł. Hahahah
Zgłoś