18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Sport to zdrowie
kordas • 2011-11-13, 15:05
Potrącenie rowerzysty w Szczecinie. Zdarzenie miało miejsce w Szczecinie, kawałek za Mostem Pionierów - rozwidlenie ul. Eskadrowej i Leszczynowej.
Jestem głównym bohaterem filmu, kierowca Scenica spieprzył z miejsca wypadku, gdyby jakiś wasz "ulubiony sąsiad" w okolicach 9 września klepał swojego Scenica to będę wdzięczny za namiar

PS. Za poświęcenia zdrowia dla waszej rozrywki liczę na jakieś piwka
Zgłoś
Avatar
161ZT650 2011-11-13, 16:02
Mi tam sie wydaje ze nawet go nie zauwazył
Zgłoś
Avatar
sadystaxx 2011-11-13, 16:03
161ZT650 napisał/a:

Mi tam sie wydaje ze nawet go nie zauwazył



Taa i pewnie wcale nie poczuł, że mu coś po boku przejechało...
Zgłoś
Avatar
bochniak 2011-11-13, 16:14 1
ładuj na wykop.pl, zrobią dochodzenie i w kilka dni będziesz miał nawet facebooka tego kierowcy
Zgłoś
Avatar
fsdfsdsf 2011-11-13, 16:25 2
Hah, widać że typ który twierdzi że ledwo go drasnął to typowe dziecko neo. Nigdy nie nauczył się jeździć na rowerze i nie wie jak to jest się przewrócić.
Jeśli ktoś jeździ to wie ze nawet przy 15km/h można się ostro obedrzeć.

Co do filmiku-współczuje autorowi, też kiedyś jeździłem przepisowo po asfalcie i skończyło się podobnie jak wyżej. Teraz przy ruchliwych drogach wole korzystać z chodnika, może kiedys jak ludzie w tym kraju się odburaczą rower będzie alternatywa dla samochodu.
Zgłoś
Avatar
C................r 2011-11-13, 16:26
Rozumiem, jakby jechał chłopak o zmierzchu nieoświetlony, to mógłby go nie zauważyć, ale tak to albo głupi, albo ślepy... Poza tym to nie seiczak na moje oko, a renault scenic, chyba pierwszej generacji.
Dla wszystkich, dla których to tylko muśnięcie serdeczne życzenia takiej subtelnej konfrontacji.
Zgłoś
Avatar
MicheLLo 2011-11-13, 16:30
trzeba się wykazać szczytowym debilizmem, żeby pisać komentarze typu: "nawet go nie drasnął" itp itp.
rowerzyście wystarczy leciutkie otarcie żeby poleciał z roweru ale być może nigdy nie mieliście przyjemności jeździć na rowerze to luz. Druga sprawa aż strach pomyśleć jak się zachowujecie jadąc samochodem gdy widzicie rowerzystę, traktujecie go jak kogoś gorszego bo nie ma 4 kółek i jest wolniejszy? pewnie też mu wymuszacie pierwszeństwo przejazdu tak jak ten pseudo kierowca Scenica. A gdyby tak zaraz za rowerzystą jechał inny samochód i ten wpadłby prosto pod koła samochodu? ale wykazując się takimi komentarzami, możecie nie wybiegać tak daleko do przodu.

Piwo za bezpieczne drogi.

Aloha.
Zgłoś
Avatar
zachar1345 2011-11-13, 16:46
Pewnie dialog był taki: Eeee ał... nagraaał Pan tooo? Tak ALe zajebiscie wstawie na sadistic i dostane piwa prosze mi dostarczyc film do szpitala ał..
Zgłoś
Avatar
D4ron 2011-11-13, 16:56 5
Mam rozumieć że gość w różowej koszuli to ty ?


Dla mnie ta os jest głównym bohaterem dramatu.
Zgłoś
Avatar
Novik 2011-11-13, 17:41
ale sobie zapierdalasz na rowerku gdzie masz kask
Zgłoś
Avatar
Pabloos 2011-11-13, 17:46 4
Wkurwiają mnie rowerzyści na 3 pasmowych drogach w mieście. Na dodatek bez kasku popierdzielasz. Później pretensje że to głowa rozwalona, że ktoś nie zauważył. Nie ma jakiś mniej uczęszczanych dróg byś mógł en sport uprawiać? Daj ludziom spokojnie przez miasto jeździć a nie zawracaj dupy.
Zgłoś
Avatar
glodny29 2011-11-13, 18:45
Masz szczęście, że kierowcą tego autobusu był facet. Od razu telefon i dzwoni. Z kobietami to różnie bywa w takich sytuacjach
Zgłoś
Avatar
j................3 2011-11-13, 18:56
a ja kurwa daje piwo za to że napierdalasz ten że sport bo kurwa mi się nie chce a jestem jebanym leniem i wpierdalam jak świnia a za 10 kg będę miał cycki
a wam dupsko ściska że komuś się chce
jechał chłopak przepisowo to koleś z auta zjebał
Zgłoś
Avatar
own33333d7 2011-11-13, 19:19
Teraz jak jeżdżę samochodem to mnie wkurwiają rowerzyści bez oświetlenia jeżdżący nocą ale czekam aż jest okazja i bezpiecznie wyprzedzam, ale kierowcy skuwiele mnie wkurwiają jeszcze bardziej. Jak byłem łebkiem to wjebał się we mnie cwel passatem na chodniku i odjechał albo babka peugeotem prawie mnie wepchnęła do dziury wysokości 1.5m (jakieś wykopy) ale odbiłem kierownicą i odrapałem jej cały bok nowiutkiego puga 206
Zgłoś
Avatar
Exoone 2011-11-13, 19:41 1
Z boku widzę ładną ścieżkę, pustą, bezpieczną, ale po co skoro można sie władować na 3-pasmową ruchliwą drogę.
Zgłoś
Avatar
~PowerBoBass 2011-11-13, 20:07 3
Z całym szacunkiem dla autora-poszkodowanego, ale... Czy Ty jesteś kurwa ślepy? Nie wjechał w Ciebie od tyłu. Nie jechał nie wiadomo jak szybko, więc czy nie mogłeś odbić w lewo? To książkowy przykład tego, że niektórzy użytkownicy dróg za nic mają ostrożność i pomyłki innych, "bo ja jadę" przepisowo. To co, że gdyby zamiast Scenica była ciężarówka, to mógłbyś zginąć. To co, że jakiś idiota wjeżdża na przejście dla pieszych w mieście z prędkością 120km/h, przecież ja (pieszy) mam pierwszeństwo...

Nie traktuj tego osobiście, nic do Ciebie nie mam i to nie ja się połamałem. Ale miejmy oczy w dupie, bo to, że jedziemy przepisowo nie znaczy, że jakiś kretyn nie może nas okaleczyć/zabić.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie