18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 27 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:27
🔥 Pedalarz i roboty drogowe - teraz popularne
🔥 Murzyńskie wozidła ... - teraz popularne
🔥 Mycie brudasów w Belgii - teraz popularne
Avatar
neko22 2011-03-18, 19:41 3
Dla mnie to bez znaczenia czy ta kobieta jest czarna, pracuje na polu bawełny czy też cywilizowana że tak trzyma gitarę. Lecz widzę jak ładnie wymiata i nie każdy z was by tak potrafił by...
Wielki szacunek dla tej kobiety widać że wysoko postawiona bo ma menagera ;P
Zgłoś
Avatar
Alooooo 2011-03-18, 19:52 3
mam gdzieś ,czy człowiek jest czarny,biały,żółty czy kurwa niebieski,a dowcipy swoją drogą.Widać,że babka jest zdolna,ma słuch i świetnie gra,a to ,że trzyma inaczej gitarę to niezła ciekaowstka.Więc gimrasiści wypierdalać bo tak jak murzyni dzielą się na ciemnoskórych ludzi i czarnuchów,azjatów i żółtków,białych i zjebów,tak userzy sadola dzielą się na inteligentnych i gimbusów.
Zgłoś
Avatar
.................. 2011-03-18, 20:01 4
Alooooo napisał/a:

niebieski



No tak, fan avatara.
Zgłoś
Avatar
spiepszaj_dzbanie 2011-03-18, 20:10 2
Sniper512 napisał/a:

Niby tam kurwa głodują a na gitare ma


gówno ma, pewnie komuś opierdoliła rożka albo zakosiła
Zgłoś
Avatar
S.O.A.D. 2011-03-18, 20:29 2
@Linekk

też jesteś niebieski

[ Komentarz dodany przez: Linekk: 2011-03-18, 20:33 ]
Zgłoś
Avatar
c................n 2011-03-18, 20:32 1
po piwach widzę że teksty o bawełnie pod każdym filmikiem z jakimś murzynem się już gimbusom znudziły i dobrze.
Zgłoś
Avatar
admiralsuchy 2011-03-18, 20:56 1
Po chuj te zjebane teksty?! Połowa z was pewnie nigdy wiosła nie trzymała. Zagrajcie coś dobrego na tak dojebanym pudle to dam browara.
Co do typiary to jest zajebista i widząc taki talent tylko się wkurwiam, że taki jeden lub taka jedna piszczy w TV swoim zjebanym głosem i nagrywa jakieś zjebane kawałki bo ma znajomości lub dawała dupy dla nie jednego menagera.
Przykro, że takie talenty się marnują..
Zgłoś
Avatar
.................. 2011-03-18, 20:59 2
admiralsuchy napisał/a:

Połowa z was pewnie nigdy wiosła nie trzymała.



Ile ja swojego czasu wiosłowałem. Na rybach, spływach bosmańskich, pontonem rekreacyjnie, ech... to były czasy. Aż się łezka w oku kręci.
Zgłoś
Avatar
Gszysztow 2011-03-18, 20:59
Zajebiste, i to jest kurwa artysta a nie jakieś tępe suki, które bez 15 komputerowych filtrów brzmią jak pierdolnięta dętka od roweru. Zna ktoś tytuł utworu?
Zgłoś
Avatar
Cooper 2011-03-18, 21:09 3
Akcja zaczyna się koło 2:20.



To jest koleś, który gra w podobny sposób, tylko "troszkę"...szybciej. Michael Angelo Batio
Zgłoś
Avatar
zlykamil* 2011-03-18, 21:24
i w rytm muzyki zbierają bawełnę
Zgłoś
Avatar
GęsiorSB 2011-03-18, 21:37 1
jeszcze nie tak dawno temu na sadolu można było pośmiać się z murzynów żydów i innych odmieńców, ale przyszli tacy, którym się pokończyły demoty i komixxy do oglądania i sadol to już nie sadol : <

przywróćcie kawały o bawełnie!
Zgłoś
Avatar
bobo 2011-03-18, 21:59
Babka fajnie gra, nie spinajcie się już tak pseudo rasiści, ona przynajmniej spokojnie gra na gitarce, a nie zapierdala z gnatem i nie strzela do pierwszych napotkanych ludzi.

@GęsiorSB
nie wiem w jakim kontekście to napisałeś, ale mam nadzieje że to ironia więc stawiam ci piwo
Zgłoś
Avatar
mactaniewino 2011-03-18, 22:00
Widać, że czarni, nawet gryf w banan wygięty.
Zgłoś
Avatar
2xprofit 2011-03-18, 22:31 1
i tak umrze na Aids
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie