18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 26 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:27
🔥 Pedalarz i roboty drogowe - teraz popularne
🔥 Murzyńskie wozidła ... - teraz popularne
🔥 Mycie brudasów w Belgii - teraz popularne
Avatar
pawullon 2011-03-18, 22:35
jebać sweeping, czy tapping to dopiero technika
Zgłoś
Avatar
dzejkop21 2011-03-18, 23:12
Powiem Wam kurwa że bardziej od "pseudorasistowskich" komentarzy, śmieszniejsze są te wasze komentarze w ktorych nasmiewacie sie z wymienionych wyżej pseudorasistowkich komentarzy a prawda jest taka że ani Wy ani oni nie widzieli czarnej osoby na oczy. Osobiscie nie mam nic do czarnych ludzi np w afryce, którzy żyją swoimi problemami, natomiast jak widze takiego jebanego "nigga gangsta" to mnie chuj strzela. Żyjąc w Irlandii od kilku lat poznałem kilku czarnych, i większość była właśnie jebanymi "nigga" którzy tylko żerowali na panstwie irlandzkim bo siedzieli na zasiłku przez całe życie w irlandii, podostawali mieszkania socjalne i ani im sie kurwa nie śni iśc do roboty.

Tyle ode mnie-Pozdro "rasiści"
Zgłoś
Avatar
rzytorzyto 2011-03-18, 23:38
dzejkop21 napisał/a:

Żyjąc w Irlandii od kilku lat poznałem kilku czarnych, i większość była właśnie jebanymi "nigga" którzy tylko żerowali na panstwie irlandzkim bo siedzieli na zasiłku przez całe życie w irlandii, podostawali mieszkania socjalne i ani im sie kurwa nie śni iśc do roboty.

Tyle ode mnie-Pozdro "rasiści"

a ty na ich miejscy bys przyjął takich nierozgarniętych przyjebów do pracy?
Zgłoś
Avatar
dzejkop21 2011-03-19, 10:52
Tutaj nawet nie chodzi o to czy ktoś chce ich do roboty przyjąć czy nie, bo oni tej roboty nawet nie szukają, bo im dobrze tak jak jest....
Zgłoś
Avatar
Sir_Isaac_Newton 2011-03-19, 22:51
Fajne, rzuciłbym złocisza, ale nie mam slotu
Zgłoś