18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Starszy Pan, mimo zbliżania się grubymi krokami do setki (lat), nadal jest formie i zdrowiu. Poprosił nawet wnuczka, by nagrał go podczas jego codziennych treningów, by mógł zdradzić nam jak żyć, by dożyć do emerytury!



A to co pisze autor filmiku na YouTube:
Cytat:

Ostatnio mój dziadek (91 lat) poprosił mnie o to, by nagrać go podczas jego codziennego treningu i umieścić filmik w internecie.

Chciał pokazać jak wygląda jego sposób na walkę z czasem i przede wszystkim zachęcić Was i Waszych rodziców/dziadków do regularnej, przemyślanej aktywności fizycznej.

Od kiedy pamiętam, zawsze powtarzał "RUCH TO ZDROWIE!". Jest żywym dowodem na to, że każdy z nas ma olbrzymi wpływ na to jak będziemy wyglądać na stare lata. Jego kondycja jest efektem regularnych ćwiczeń i dobrej diety (o której w następnym odcinku;).

Pokażcie to nagranie swoim rodzicom i dziadkom, kto wie, może ich zainspiruje

Zgłoś
Avatar
Mysz_Kamiki 2013-12-20, 23:41 4
każdy dziadek zajebisty, mój wolał szlugi i rum - i w tym był też dobry 40xszlug dziennie i 500ml rumu

Zgłoś
Avatar
Rapszu 2013-12-20, 23:42
duże piwo dla tego dziadka!
Zgłoś
Avatar
haqer 2013-12-20, 23:44 15
Też co dzień ćwiczę z drągiem
Zgłoś
Avatar
Matuus 2013-12-20, 23:48 2
Ciekaw jestem jaki zawód dziadziuś wykonywał, bo fizyczna praca to raczej nie była...
Zgłoś
Avatar
dozek 2013-12-20, 23:48 16
Nie chcę nic sugerować ale nie pokazujcie tuskowi bo znowu wiek podniesie
Zgłoś
Avatar
panchamityle 2013-12-20, 23:53 4
Widać, że to jakiś wykształcony gość. Sposób wysławiania, ubiór i forma w jakiej jest wskazuje na to, że robolem nie był
Zgłoś
Avatar
P................8 2013-12-21, 0:19 8
W Szkołach powinien być całkowity zakaz przynoszenia zwolnień od lekarzy chyba ,że ktoś ma chore serce (to kurwa lżejsze ćwiczenia żeby nie gruchotało serce, spacer 45 minut czy coś) jak ktoś sprawny to na chuj te łby przynoszą zwolnienia, ja to kurwa błagałem o kolejną godzinę wfu na wfie wszyscy ćwiczyli grubasy cioty i normalni basen to samo każdy ma spędzić te 45 minut w wodzie chociażby kurwa na dnie a teraz idziesz to wszyscy siedzą na ławce, opierdalają się wuefiści mają wyjebane tam kurwa trzeba pogonić bydło, bieda w kraju to niech za sporty się biorą chociaż sportowców będziemy mieli dobrych , tylko nie piłkę nożną bo tam korupcja i kolesiostwo i same cipy grają normalnych nie dopuszczą.
Zgłoś
Avatar
Mindfuck 2013-12-21, 0:24 1


no, grubo.
Zgłoś
Avatar
keiichi343 2013-12-21, 0:28 3
a ZUS wkurwiony ;/
Zgłoś
Avatar
Coonor 2013-12-21, 0:34 5
Lepiej żeby Tusk tego nie zobaczył bo znów podniesie wiek emerytalny
Zgłoś
Avatar
majkel_admwz 2013-12-21, 0:38
pełen szacun, coś wspaniałego
Zgłoś
Avatar
k................1 2013-12-21, 0:59
za sam Vigor i chęć do życia krata piwa ode mnie.
chociaż pewnie nie pije bo to nie zdrowe.
tak czy owak - Pozdrawiam dziadka !
Zgłoś
Avatar
Wolf3D 2013-12-21, 1:00 1
On jeszcze żyje bo jadł normalne mięso pił normalną wodę a warzywka nie zawierały wtedy tablicy Mendelejewa. Niestety Polska miała całkiem dobre przepisy co do jakości jedzenia ale po wejściu do UE przyjęliśmy ich przepisy no mamy taką papke chemiczną jak oni.
Zgłoś
Avatar
BorgBorg 2013-12-21, 1:00
To się nadaje na harda.
Zgłoś
Avatar
Avalanger 2013-12-21, 1:23 1
Wolf3D napisał/a:

On jeszcze żyje bo jadł normalne mięso pił normalną wodę a warzywka nie zawierały wtedy tablicy Mendelejewa. Niestety Polska miała całkiem dobre przepisy co do jakości jedzenia ale po wejściu do UE przyjęliśmy ich przepisy no mamy taką papke chemiczną jak oni.



Ooj, dokładnie tak jest, dokładnie... co nie zmienia faktu, że choć nie wykonuje niektórych ćwiczeń poprawnie, to widać, że człowiek świadomy, dość rozgadany - co za tym idzie : dobre słownictwo, a poza tym ten wigor, wigor i jeszcze raz : wigor.
Moja babcia mieszkająca na wsi ma zupełnie inne podejście do życia, polityki i przyjmowania leków od mojej babci mieszkającej w moim mieście, no ale taki charakter. Całe życie była praca siedząca, potem problemy ze stawami, kręgosłupem, potem inne sprawy.. szkoda gadać. Leków przyjmuje od skurwysyna, suplementów diety, jego mać...
A druga babcia zapierdalająca fizycznie przy gospodarce okazem zdrowia co prawda może nie jest, ale wyrabia, opiekuje się na dodatek mężem, a moim Dziadkiem... garści lekow na co dzień nie łyka i żyje.

Niestety, wszechogarniająca głupota bijąca z mass-mediów dobija i do nas.

"kupuj leki, lataj do apteki, będziesz zdrowy/a"... tak, taki chuj.
Jak ja zazdroszczę ludziom, którzy dożywają sędziwych lat w swoich domkach 100+m ^2 , przy lesie, przyrodzie, z własnym ogródkiem, psem, kotem, podwórkiem... Nie to co kiszenie się w blokach, miastach, tym syfie...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie