18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Starszy Pan, mimo zbliżania się grubymi krokami do setki (lat), nadal jest formie i zdrowiu. Poprosił nawet wnuczka, by nagrał go podczas jego codziennych treningów, by mógł zdradzić nam jak żyć, by dożyć do emerytury!



A to co pisze autor filmiku na YouTube:
Cytat:

Ostatnio mój dziadek (91 lat) poprosił mnie o to, by nagrać go podczas jego codziennego treningu i umieścić filmik w internecie.

Chciał pokazać jak wygląda jego sposób na walkę z czasem i przede wszystkim zachęcić Was i Waszych rodziców/dziadków do regularnej, przemyślanej aktywności fizycznej.

Od kiedy pamiętam, zawsze powtarzał "RUCH TO ZDROWIE!". Jest żywym dowodem na to, że każdy z nas ma olbrzymi wpływ na to jak będziemy wyglądać na stare lata. Jego kondycja jest efektem regularnych ćwiczeń i dobrej diety (o której w następnym odcinku;).

Pokażcie to nagranie swoim rodzicom i dziadkom, kto wie, może ich zainspiruje

Zgłoś
Avatar
E................k 2013-12-20, 22:30 3
No i dobrze gada .
Zgłoś
Avatar
markop4321 2013-12-20, 22:34
Tak kurwa niech tak rusza tą głową to wylew murowany.
Zgłoś
Avatar
l................e 2013-12-20, 22:35 77
Nie jeden 50-60 latek wygląda gorzej od niego
Szacuneczek dla dziadka.
Zgłoś
Avatar
Crossblade 2013-12-20, 22:43
Stary z całym szacunkiem ! Ale, jak dziadziuś zaczął kręcić głową i komentować umarłem ze śmiechu ! Zdrówka dla Dziadka i Ciebie Pozdrawiam serdecznie.
Zgłoś
Avatar
milling 2013-12-20, 22:44 9
Szacun, w takim wieku 50 przysiadów Mam 20 lat i tyle nie zrobię, chociaż ćwiczę i jeżdżę na rowerze, bo kolana strzelają.
Zgłoś
Avatar
willyy 2013-12-20, 22:45 51
Dobra zajebiście się ten pan trzyma ,ALE jaki zawód wykonywał ? w kopalni albo przy rozładowywaniu wagonów przez całe życie nie robił , czemu ? Bo od 20 lat by w ziemi leżał. Forma formą (dziadek ma jak najbardziej rację trzeba się ruszać niezależnie od wieku) ale jak ktoś ma organizm wyeksploatowany to i w wieku produkcyjnym jest w gorszym zdrowiu od niego i żadne ćwiczenia nie pomogą.
Zgłoś
Avatar
Wiercik102 2013-12-20, 22:45
Leci piwo. Lokację kojarze chyba świętokrzyskie okolice Starachowice / Brody
Zgłoś
Avatar
4x4offroad 2013-12-20, 22:46 3
kurwa,jego wnuk moze miec ponad 50 lat....
Zgłoś
Avatar
d................6 2013-12-20, 23:35 39
kurwa mam 21 lat. Kiedyś grałem w kosza 5 lat a teraz ni chuja nie da rady bo mi kolano siada. Żeby było śmieszniej oglądam filmik jak dziadek napierdala 50 przysiadów gdzie mi po 20 noga chce spierdolić jak cygan na socjal. Eh...
Zgłoś
Avatar
k................z 2013-12-20, 23:36 6
wszystko fajnie z tym że żadne ćwiczenie nie jest wykonane prawidłowo
Zgłoś
Avatar
BykoZauruz 2013-12-20, 23:38 6
Nathaniel_Demerest napisał/a:

Pokażcie to nagranie swoim rodzicom i dziadkom, kto wie, może ich zainspiruje



W pierwszej lepszej szkole
Podstawówka/Gimnazjum/itd
To by trzeba pokazać. To wtedy będzie prawdziwa inspiracja
Zgłoś
Avatar
mateuszmatel 2013-12-20, 23:38 23
O i to jest starość a nie siedzenie w oknie/przychodni/kościele. Moja prababcia ma 94 lata i nie ogląda telewizji bo twierdzi, że telewizja kłamie i woli posiedzieć prz komputerze. Od 2 lat ma internet, nauczyła sie nawet obsługiwać skype i odnalazła faceta którym opiekowała się podczas wojny. Jedyny problem jaki ma to słuch ale za to wzrok ma lepszy niż ja, potrafi nawlec nitke na igłe bez okularów.
Zgłoś
Avatar
james5 2013-12-20, 23:39
@4x4offroad
Jakie ponad 50 lat.... Mój dziadek ma właśnie 91 lat, a teraz będzie miał jeszcze więcej, a ja mam niecałe 20

@Wiercik102
Mogę się mylić, ale ten staruszek powiedział, że jeszcze zrobi kilkukilometrowe okrążenie wokół lasu kabackiego, a z tego co wiem takowy jest w Warszawie, ale może jest też tam, gdzie napisałeś

Mój dziadek też robi te skręty głową, ale żadnych pompek, ani przysiadów nie robi, bo już noga nie ta co kiedyś
Zgłoś
Avatar
rlkp 2013-12-20, 23:41 3
Chylę czoła przed taką osobą z takim ogromem pozytywnej energii. Tacy ludzie jak ten staruszek naprawdę są inspiracją dla nas, aby zacząć coś robić z swoim uzależnieniem od komputerów i ruszyć dupę do lasu żeby się trochę rozruszać.

Szacunek i dużo zdrowia!!!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie