18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
dabster 2014-04-19, 0:45 1
Może mi ktoś wytłumaczyć o chuj chodzi temu kierowcy ciężarówki? W jaki sposób i w czym to ma pomóc? Okurwieli do reszty od tej jazdy w samotności
Zgłoś
Avatar
puxynn 2014-04-19, 0:46
moje miasto. takie piękne
Zgłoś
Avatar
RockyWood 2014-04-19, 0:53 7
Refes napisał/a:

Aż się zarejestrowałem.. W dupach wam się pojebało, to jest korek z powodu przebudowy dk 1 i dk 86 w Tychach. Każdy grzecznie ustawia się w kolejce (dalej są światła) i czeka a takie piz*y zapierdala*ą poboczem albo po zielonej trawce byle by być szybciej od innych. Gdyby dalej rzeczywiście stosowali metodę na suwak nie było by problemu, na co dzień zajeżdżają ci drogę i jeszcze machają łapami z pretensjami że ich od razu nie wpuszczasz do kolejki.



czytam to i nie wiem czy w/g Ciebie pan szeryf w TIRze robi dobrze czy nie...
Dla tych co twierdzą, że dobrze polecam niezwłocznie udać się na kurs doszkalający na prawo jazdy albo kurwa spalić kupiony blankiecik nadający owe prawo.
Zgłoś
Avatar
MaczoJuh 2014-04-19, 0:59 1
mysle, ze chodzi o to, aby auta byly 'w biegu' czasem robie podobnie, jak widze idiotow, ktorzy dopierdola, i zaraz hamuja.. ja wole na 2biegu, spokojnie jechac, nie zatrzymujac sie.
Zgłoś
Avatar
normale 2014-04-19, 1:07
Nie, żeby nie było korka tylko żeby jebane wieśniaki nie spierdalały na lewy pas kiedy wszyscy czekają na prawym. Co w tym kurwa trudnego do zrozumienia? no dobra tylko w mieście mnie to wkurwia
Zgłoś