18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 Drzewo i piorun - popularne w ostatnich 24h
Sposób na stop oil
~Velture • 2023-07-25, 10:15
Stop-oil go nienawidzą! Kliknij i sprawdź jak jednym prostym trikiem...



Cytat:

Wegański bankiet Just Stop Oil został zrujnowany po tym, jak żartownisie uruchomili alarmy gwałtu ukryte w balonach wypełnionych helem.

Eko-aktywiści zorganizowali wczoraj wspólny posiłek w Heritage and Arts Centre w Bow we wschodnim Londynie.

Jednak żartownisie z YouTube, Josh Pieters i Archie Manners, zepsuli to wydarzenie i opowiedzieli, jak zepsuli kolację swoim 1,4 milionom subskrybentów.

Zgłoś
Avatar
zwierzak30 2023-07-25, 10:19 15
Zgłoś
Avatar
John-Flopp 2023-07-25, 10:20 6
A wystarczyła proca i kilka kamyków.
Zgłoś
Avatar
~REsadER 2023-07-25, 10:25 25
znam lepszy sposób na stop oil


"Złodziej ropy zamieniony w dzieło sztuki"
Zgłoś
Avatar
RoboCat 2023-07-25, 10:29 19
a teraz sie obraza hipokryci z stop oil ze ktos im popsul plany.....
Zgłoś
Avatar
Dżepetto 2023-07-25, 10:29 2
Co to kurwa jest alarm gwałtu?
Zgłoś
Avatar
Halman 2023-07-25, 10:32 9
PIs napisał/a:

Co to kurwa jest alarm gwałtu?



efekt wklejenia tłumaczenia automatycznym translatorem przez typka który się szczyci że zna perfekt angielski
Zgłoś
Avatar
~Velture 2023-07-25, 10:35 19
Halman napisał/a:

efekt wklejenia tłumaczenia automatycznym translatorem przez typka który się szczyci że zna perfekt angielski



Nikt mi nie płaci za tłumaczenie.
W przeciwieństwie do ciebie chociaż jakieś wrzucam zamiast linka do skośnych znaczków z napisem "więcej info".
Zgłoś
Avatar
~Beny 2023-07-25, 10:55 19
Halman napisał/a:

efekt wklejenia tłumaczenia automatycznym translatorem przez typka który się szczyci że zna perfekt angielski



Nie do końca. A artykułach jest podany 'rape alarm'. Poszukaj sobie, chyba że przerasta Cię kilka słów po angielsku.

PIs napisał/a:

Co to kurwa jest alarm gwałtu?



Taki breloczek dźwiękowy, który kobieta może uruchomić w razie napadu itp.
Zgłoś
Avatar
SkoPio1 2023-07-25, 11:00 5
„i opowiedzieli, jak zepsuli kolację swoim 1,4 milionom subskrybentów”

Kłamstwo, nie zepsuli kolacji swoim 1,4 mln subskrybentów.
;>
Zgłoś
Avatar
Halman 2023-07-25, 11:02
Beny napisał/a:

Poszukaj sobie, chyba że przerasta Cię kilka słów po angielsku.



nie muszę szukać i nie przerasta ale nie wytykam innym z wyższością że nie znają angielskiego a co do rape popatrz jakie są możliwe konteksty
Zgłoś
Avatar
~Beny 2023-07-25, 11:13 11
Halman napisał/a:

nie muszę szukać i nie przerasta ale nie wytykam innym z wyższością że nie znają angielskiego a co do rape popatrz jakie są możliwe konteksty



Mój angielski jest na poziomie 'Kali mieć buty' więc tekst o wyższości możesz sobie wsadzić... into Kali's boots.
Co do kontekstów, to nie musisz szukać, ale ja mam sprawdzić konteksty słowa 'rape'
Mając dwa słowa 'rape alarm' nie ma raczej zbyt wielu możliwości znaczenia
Halman, słonko, pogrążasz się z każdym jednym postem. Włączając również te, które skasowałeś.
Zgłoś
Avatar
Halman 2023-07-25, 11:23
Beny, oczywiście ze moderacja ma tutaj zawsze rację bo jak nie to banik
Zgłoś
Avatar
~Beny 2023-07-25, 11:26 13
Halman napisał/a:

, oczywiście ze moderacja ma tutaj zawsze rację bo jak nie to banik



No, no. Skończyły Ci się argumenty, to trzeba wyrzygać tekst o racji i banie. Dodaj jeszcze 'nie zesraj się' i będzie komplet
Zgłoś
Avatar
maderfakermen 2023-07-25, 11:39 6
Halman napisał/a:

efekt wklejenia tłumaczenia automatycznym translatorem przez typka który się szczyci że zna perfekt angielski



ty się lamusie polskim naucz najpierw posługiwać.
Zgłoś