18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 30 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:24
Avatar
Ponury Knur 2011-11-22, 17:21
Podobno sperma serio dobrze działa na cerę. Ja nie próbowałem ale może ktoś się wypowie?
Zgłoś
Avatar
Mom and Death 2011-11-22, 17:32 5
@up spytaj się matki.
Zgłoś
Avatar
erpi 2011-11-22, 17:33 2
@up a Twoja jak twierdzi?
Zgłoś
Avatar
Ponury Knur 2011-11-22, 17:36 100
Mom and Death napisał/a:

@up spytaj się matki.



Pytałem twojej ale nie mogła mówić z pełnymi ustami.
Zgłoś
Avatar
6................z 2011-11-22, 17:37 1
Zgłoś
Avatar
Pan Porucznik 2011-11-22, 17:48 4
Oszczerca napisał/a:



Pytałem twojej ale nie mogła mówić z pełnymi ustami.


Nie mogła mówić czy raczej nie odezwała się do ciebie? Jakby do mnie menel jakiś podszedł i coś gadał to też bym nic powiedzieć nie mógł. Sądząc po twoim uśmiechu część zębów ta która jeszcze nie wypadła i gnije w twojej szczęce musi dawać nieźle po nozdrzach innym osobom. Nic dziwnego, że ją zatkało.

P.S. Pełne usta to atut kobiety, dlatego wielu mężczyzn leci na Angeline Jolie czy Monice Belucci.
Zgłoś
Avatar
Ponury Knur 2011-11-22, 18:00 19
Pan Porucznik napisał/a:


Nie mogła mówić czy raczej nie odezwała się do ciebie? Jakby do mnie menel jakiś podszedł i coś gadał to też bym nic powiedzieć nie mógł. Sądząc po twoim uśmiechu część zębów ta która jeszcze nie wypadła i gnije w twojej szczęce musi dawać nieźle po nozdrzach innym osobom. Nic dziwnego, że ją zatkało.

P.S. Pełne usta to atut kobiety, dlatego wielu mężczyzn leci na Angeline Jolie czy Monice Belucci.



Dzień był taki piękny zanim znów spotkałem cię pajacu.
Widzę że mój avatar utożsamiasz ze mną. Jesteś jeszcze bardziej ograniczony niż myślałem. Ale no co poradzić, ty też musisz żyć...
Zgłoś
Avatar
kinix21 2011-11-22, 18:39 1
cóż za fascynująca pyskówka
Zgłoś
Avatar
Pan Porucznik 2011-11-22, 18:43 1
Oszczerca napisał/a:



Dzień był taki piękny zanim znów spotkałem cię pajacu.
Widzę że mój avatar utożsamiasz ze mną. Jesteś jeszcze bardziej ograniczony niż myślałem. Ale no co poradzić, ty też musisz żyć...


Hmmm, to ty się utożsamiasz ze swoim avatarem. Wybrałeś go podświadomie, ponieważ jest ci najbliższy, mentalnie bądź wizualnie, a może nawet to i to. Chodź osobiście będę dalej stawiał, że to twoje zdjęcie.
Co do tego, że uważasz mnie za ograniczonego. Słyszeć (czy przeczytać) to od ciebie to gorzej niż usłyszeć to od Maćka z klanu. W wypadku Maćka po prostu by mnie to rozbawiło w twoim budzi już politowanie.
Zgłoś
Avatar
Ponury Knur 2011-11-22, 18:46 5
Pan Porucznik napisał/a:


Hmmm, to ty się utożsamiasz ze swoim avatarem. Wybrałeś go podświadomie, ponieważ jest ci najbliższy, mentalnie bądź wizualnie, a może nawet to i to. Chodź osobiście będę dalej stawiał, że to twoje zdjęcie.
Co do tego, że uważasz mnie za ograniczonego. Słyszeć (czy przeczytać) to od ciebie to gorzej niż usłyszeć to od Maćka z klanu. W wypadku Maćka po prostu by mnie to rozbawiło w twoim budzi już politowanie.



Ale pieprzysz bzdury. Jest tu emotka z przekazem dla ciebie
Dosyć słuchania twoich nędznych żali.
Zgłoś
Avatar
Pan Porucznik 2011-11-22, 19:02 2
Oszczerca napisał/a:



Ale pieprzysz bzdury. Jest tu emotka z przekazem dla ciebie
Dosyć słuchania twoich nędznych żali.


Jak zwykle nie masz nic ciekawego do powiedzenia. Dałbym ci piwo, żebyś już się zamknął, ale wiem że lubisz tylko siarkofruty. I to te z najniższej półki, których zwykły człowiek nie ośmieliłby się kupić.... bo wstyd.
Zgłoś
Avatar
Black Snake 2011-11-22, 22:32 1
Pan Porucznik vs Oszczerca

3!... 2!... 1!... FIGHT!
Zgłoś
Avatar
Pan Porucznik 2011-11-22, 22:35
Black Snake napisał/a:

Pan Porucznik vs Oszczerca

3!... 2!... 1!... FIGHT!


Nie widzisz, że to już koniec? Oszczerca został pokonany (jak zwykle) przez techniczny nokaut.
Zgłoś
Avatar
matik1993 2011-11-22, 22:39 7
Owszem przegrał, zniżył się do poziomu debila a Ty pokonałeś go doświadczeniem ;P
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie