18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Pater patriae 2012-05-18, 13:57 8
Cytat:

Dymekx JKM był w sejmie. Był osobą, która była gorąco za lustracją, przecież sam złożył ustawę o lustracji. Popierała rząd Jana Olszewskiego, będąc w opozycji za UD, czyli Tuskiem, Pawlakiem (w końcu Wałęsa z Tuskiem i Mazowieckim wsadzili mu w łapy ręce stanowisko premiera).



Tak, tyle, że właśnie JKM zawsze mówi i mówił, że polityk powinien działać dla dobra państwa, a nie partii, przecież to on złożył ustawę która mówiła o tym, że państwo nie ma prawa się zadłużać (czyli bez deficytu), a teraz po 20 latach płacimy horrendalne sumy na samą obsługę długu.

Cytat:

Mikke i jego prostacka, nie przystająca do współczesności retoryka?

No tak, nie jest przystająca do współczesności w której słuchanie przemówień polityków graniczy z sadomasochizmem, gdzie żaden polityk nie powie nic konkretnego, dlatego on chcę zmienić tą współczesność...

Ja tam głosuje na KNP, może nie popieram ich wszystkich poglądów, ale przynajmniej jakieś mają i chcą coś zrobić, a nie tylko przetrwać do następnych wyborów, a w między czasie jak najwięcej ukraść...
Zgłoś
Avatar
pomaranczowy4 2012-05-18, 14:00 5
Pan kapitan napisał/a:

Czyli kto pozostaje?

* Pisiory wierzące w spisek smoleński z wodzem, który cynicznie wykorzystuje śmierć brata, by podbić słupki własnej partii?

* Pro-ateistyczna lewica za której rządów podpisano konkordat z komunistycznym betonem na czele, który dziś udaje postępowość?

* Partia rolnicza z panem Ciepła Klucha przy sterze, która wejdzie każdemu w dupę byle tylko być w koalicji rządzącej i objąć sektor rolniczy?

* Palikot ze swoją gromadką biznesmenów-kretynów i elektoratem ćpunów-debili?

* Mikke i jego prostacka, nie przystająca do współczesności retoryka?

* Wyrzuceni z Pis-u i innych partii, też nie mający pomysłu na siebie

Gówno. Jedno wielkie gówno ta nasza polityka. Tusk jest największym cwaniakiem polskiej sceny politycznej, ale po jego odsunięciu wcale nie będzie lepiej. Nie ma na horyzoncie żadnej partii, której można powierzyć swój głos bez obawy, że Cię później nie wydyma.



a gdzie masz retoryke przystającą do współczesności? widać niektóre prawa są ponadczasowe. to jest śmieszne porównywac korwina do tych analfabetów, złodzieji i partaczy, którzy Cie doją ze wszystkich sutów razem.korwin ma tylko problem ze słabym PiArem... obejrzyj pare wystąpień Rona Paula w usa
Zgłoś
Avatar
Witkens 2012-05-18, 14:00 1
Noo panie kapitanie, to żeś teraz sprowokował hordy internetowych 18letnich napinaczy jarających się rządami silnej ręki i prymitywnymi bucami typu Mikke - za PiSu i LPRu było hardcore`owo, a co dopiero za rządów takich człowieczków jak KNP. Skrajna prawica, musi iść w odstawkę! konserwatyści mieli swoją szansę i ją spartolili, oczywiście zupełnie tak samo jak skrajna lewica (narodowi socjaliści i komuniści) jedynym rozwiązaniem są liberalne rządu trzymające wszystkich równo za jaja - niezależnie czy jest czarny, czerwony, brunatny, czy zielony... niestety...

PS @Up Nie PijArem tylko PijaRem jak już coś, PR- public relations !

Lepiej głosować na bandę czworga niż bandę idiotów
Zgłoś
Avatar
lapps 2012-05-18, 14:25 9
@up
ty kurwa blaznie, ani pis ani lpr nie ma nic wspolnego z prawica oprocz pierdolenia jacy to oni prawicowi. to tak samo jak po jest partia liberalna. masz mentalnosc owcy, albo masochisty i chyba nie masz pojecia czym jest liberalizm. to jest ustroj w ktorym kazdy bierze odpowiedzialnosc za siebie, a nie placi obcym ludziom zeby go trzymali za jaja

wracajac do doktorka. motywowanie obowiazku zapinania pasow obnizeniem kosztow spolecznych to juz skrajne zidiocenie. jak ktos sie rozbije z niezapietymi pasami to teoretycznie ma wieksze szanse na smierc=spoleczenstwo nie bedzie musialo placic za leczenie go. rozbijajac sie z pasami jest wieksza szansa na kalectwo=lata utrzymywania czlowieka z socjalu. ale czego sie spodziewac po kims kto woli wydawac ponad 100 milionow zl rocznie na sciganie narkomanow, zamiast im za te pieniadze pomoc, albo przeznaczyc w rozwoj gospodarki zeby ci ludzie mieli dobrobyt i nie musieli cpac. jebany socjalista
Zgłoś
Avatar
pomaranczowy4 2012-05-18, 14:44 1
Witkens napisał/a:

Noo panie kapitanie, to żeś teraz sprowokował hordy internetowych 18letnich napinaczy jarających się rządami silnej ręki i prymitywnymi bucami typu Mikke - za PiSu i LPRu było hardcore`owo, a co dopiero za rządów takich człowieczków jak KNP. Skrajna prawica, musi iść w odstawkę! konserwatyści mieli swoją szansę i ją spartolili, oczywiście zupełnie tak samo jak skrajna lewica (narodowi socjaliści i komuniści) jedynym rozwiązaniem są liberalne rządu trzymające wszystkich równo za jaja - niezależnie czy jest czarny, czerwony, brunatny, czy zielony... niestety...

PS @Up Nie PijArem tylko PijaRem jak już coś, PR- public relations !

Lepiej głosować na bandę czworga niż bandę idiotów



mądry jesteś..bardzo lubię czytać takich mówców.. dzięki za wytłumaczenie słowa PiAr...bo nie wiedziałem, tak tylko napisałem dla szpanu
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2012-05-18, 15:28 1
@pomaranczowy4 Akurat on dobrze napisał piar.

Akurat chyba najlepszym rozwiązaniem teraz byłaby wygrana kogoś kto nie ma nic wspólnego z Tuskiem. Czyli zostają nota bene Kaczyński i Korwin-Mikke.
Zgłoś
Avatar
Pater patriae 2012-05-18, 15:51 4
AmorPatriaeNostraLex, Kaczor prawie niczym się nie różni od Tuska, chodzi mi tutaj o działanie, nie gadanie. Niby taki patriota i walczący o wolność a podpisał traktat lizboński co de facto odebrało nam tą wolność.
Witkens, czytając twoje wypociny zadałem sobie pytanie, czy nazwanie cb idiotą nie jest przypadkiem komplementem...
Zgłoś
Avatar
lofix1 2012-05-18, 16:01 2
tfu, na harda z tym
Zgłoś
Avatar
mua 2012-05-18, 16:13
Tusken Jugen ...
Zgłoś
Avatar
charliegreen 2012-05-18, 16:50
Głupi filmik. Jak chcą krytykować to niech chociaż używają merytorycznych argumentów, a nie jakieś tusken jugen. Ja głosuję na PO, bo nie wyobrażam sobie Macierewicza, Ziobry, Jarka czy innych im podobnych dziwolągów za sterami. Ci ludzie chyba nigdzie nie mają przyjaciół.
Zgłoś
Avatar
marcinek6000 2012-05-18, 16:57
Panie kapitanie wybór prosty. Najpierw w demokracji rządzili socjaliści, ich poglądy sie nie sprawdziły, więc naród wybrał jeszcze większych socjalistów, oni sie nie sprawdzili, więc naród wybrał jeszcze większych, itd. i do dziś naród się nie nauczył, że jak sie jedne poglądy nie sprawdzają, to te odwrócone o 180 stopni powinny sie sprawdzić. Jedynym reprezentantem liberalizmu gospodarczego w Polsce jest JKM ,więc nie ma innego wyboru, nie ważne jak wygląda, jak mówi, co sie w nim podoba co nie, z którymi tezami sie zgadzamy , a z którymi nie, bo żadnego innego przedstawiciela tych poglądów w Polsce i tak nie ma, więc nie ma po co szukać u niego wad skoro nie ma konkurencji, a są to jedyne poglądy, których trzyma się jeszcze nadzieja, że się sprawdzą, bo co do pozostałych już wiemy, że na 100% nie przyniosą nic innego jak tylko klęskę. Jeśli mam do wyboru pewne zniszczenie kraju i niewiadomą to wybieram niewiadomą. Tylko co do poglądów tych niewiadomych jest wiele dowodów na ich sprawdzalność, a co do socjalnych poglądów nie widziałem jeszcze nigdy, żeby sie gdzieś sprawdziły.
Zgłoś
Avatar
pakicito 2012-05-18, 16:59
@up czyli jesteś inteligentny i nowoczesny jak reszta!
Zgłoś
Avatar
Carol 2012-05-18, 17:18 1
Pan kapitan napisał/a:


* Mikke i jego prostacka, nie przystająca do współczesności retoryka?


Nie rozumiem w czym ci przeszkadza retoryka JKM i dlaczego jest chamska. Porównując go do posłów pokroju Niesioła czy Tomaszewskiego to i tak jest 100 kroć lepsza.
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2012-05-18, 17:26
Pater patriae napisał/a:

AmorPatriaeNostraLex, Kaczor prawie niczym się nie różni od Tuska, chodzi mi tutaj o działanie, nie gadanie. Niby taki patriota i walczący o wolność a podpisał traktat lizboński co de facto odebrało nam tą wolność.



Bardziej chodziło mi o koneksje niż poglądy polityczne Akurat tutaj masz rację, tak czy siak niewiele się różnią.
Zgłoś
Avatar
Dusz 2012-05-18, 17:34 5
Haha wiedziałem że znajdą się jacyś debile którzy stwierdzą "wypierdalać z polityką z sadola". Olewać polityke to można jak się kraj rozwija i rząd jest w porządku, a nie jak się wszystko wali.

Kurwa przez takich debili nasz kraj jest w tak chujowym położeniu, chuj was obchodzą podatki, rozpierdol na drogach, zniszczony system edukacji - liczą się debilne show w tv, kompilacja faili na sadolu, czy jakieś wiejsko-miejskie imprezy z masą gimbusów i nastoletnich kurew. Mamy społeczeństwo wyhodowane by być kurwa głupie. Weźcie się kurwa za myślenie bo spierdolicie ten kraj swoją głupotą, wy a nie politycy.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie