18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
ccrossfire 2012-05-18, 18:10 7
ad. Demokracja to najlepszy ustroj? Gowno prawda. Republika to najlepszy ustroj. Demokracja w 90% przypadkow prowadzi do ukrytej oligarchi, notabene monarchia czesto tez jest ukryta oligarchia.


ad. pis & korwin.
Pis proponuje najlepszy (jedyny wsrod dominujacych partii) system prawny, chociaz kuleje ekonomicznie. Za to JKM proponuje najlepszy ustroj ekonomiczny (proponowano tez ambitne projekty dotyczace likwidacji zus'u bez okradania emerytow z uzbieranych skladek, ale oczywiscie projekt odrzucono. Nikt nie bedzie likwidowal kury znoszace zlote jajka dla elyty rzadzacej). I nie jest to pierdolenie teoretyczne. Ich rozwiazania sa sprawdzone. To wlasnie kapitalizm spowodowal boom gospodarczy w wiekszosci dominujacych krajow (chiny to wyjatek, wylaczajac hongkong), za to prawo Polskie wymaga jak najszybszego zalatania.

Za to w opozycji mamy PO, ktore programu, ani nawet pojedynczych rozwiazan NIE MA, poprostu 0, null, brak. SLD ktore reprezentuje pozostalosci zbrodniczego rezimu, RPP rzucajace piekne hasla bez pokrycia na lewo i prawo oraz PSL ktorego nie skomentuje. SP i PJN mozna pominac, bo stanowia tylko nieudane klony pisu.

No ale zeby nie pierdolic bez pokrycia wpiszcie w yt:
"Młodzież kontra" 10 VII 2011 - prof. Krzysztof Rybiński"

Osobistosc znana w calej europie. Jego prognozy sprawdzaja sie w 90%, wiec jego zdania nie nalezy lekcewazyc.
Zgłoś
Avatar
siba 2012-05-18, 18:38
@Pan Kapitan
no to siedźmy i płaczmy bo nie ma na kogo głosować (
Zgłoś
Avatar
P................s 2012-05-18, 22:53 1
Pan kapitan napisał/a:

Czyli kto pozostaje?

* Pisiory wierzące w spisek smoleński z wodzem, który cynicznie wykorzystuje śmierć brata, by podbić słupki własnej partii?

* Pro-ateistyczna lewica za której rządów podpisano konkordat z komunistycznym betonem na czele, który dziś udaje postępowość?

* Partia rolnicza z panem Ciepła Klucha przy sterze, która wejdzie każdemu w dupę byle tylko być w koalicji rządzącej i objąć sektor rolniczy?

* Palikot ze swoją gromadką biznesmenów-kretynów i elektoratem ćpunów-debili?

* Mikke i jego prostacka, nie przystająca do współczesności retoryka?

* Wyrzuceni z Pis-u i innych partii, też nie mający pomysłu na siebie

Gówno. Jedno wielkie gówno ta nasza polityka. Tusk jest największym cwaniakiem polskiej sceny politycznej, ale po jego odsunięciu wcale nie będzie lepiej. Nie ma na horyzoncie żadnej partii, której można powierzyć swój głos bez obawy, że Cię później nie wydyma.



Zawsze znajdzie się kretyn któremu więcej kretynów da piwo. Jeżeli uważasz że lepiej być nie może to biedy w tym jakże niesprawiedliwym kraju nie zaznałeś a na partiach politycznych świat się nie kończy.

Płytka wyobraźnia=debilizm

Dziękuję pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
dwakilo 2012-05-19, 1:06
A ja mam to w pompie. Za dwa lata będę lekarzem.
Zgłoś
Avatar
Dzikiwaz 2012-05-19, 10:46
Pater patriae napisał/a:



Tak, tyle, że właśnie JKM zawsze mówi i mówił, że polityk powinien działać dla dobra państwa, a nie partii, przecież to on złożył ustawę która mówiła o tym, że państwo nie ma prawa się zadłużać (czyli bez deficytu), a teraz po 20 latach płacimy horrendalne sumy na samą obsługę długu.



Przepraszam napisałem nie jasno wcześniej miałem na myśli, że był przeciwko UD, a nie razem z nimi.
Zgłoś
Avatar
Pater patriae 2012-05-19, 12:58
dwakilo napisał/a:

A ja mam to w pompie. Za dwa lata będę lekarzem.


Jeżeli w Polsce to współczuje, uczyć się tyle lat, żeby zarabiać tyle co jakiś wycwelony urzędnik bez studiów, ale za to ze znajomościami.
Zgłoś
Avatar
pomaranczowy4 2012-05-20, 0:48
dwakilo napisał/a:

A ja mam to w pompie. Za dwa lata będę lekarzem.



ciekawe czy za 2 lata bedziesz miał to " w pompie"
Zgłoś