18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:34
Witam , zapraszam do dyskusji z polkami które dają dupy ciapakom i są z tego dumne. Nie tolerancyjnych ludzi nazywają zacofanymi islamofobami

Liczę na masę trudnych pytań z waszej strony , a najlepiej kulturalnie zadanych bo wtedy nie mają się czego przyczepić i muszą odpowiadać a co jest rzeczą normalną u nich nie potrafią odpowiedzieć na trudne pytania

https :// www . facebook . com /events/1378864969035585 /1379464448975637/ ?notif_t=event_mall_reply

Pierwszy temat nie mogę dodać linka , usuńcie spacje



Tutaj wymiana zdań na zachęcenie:


Bonusowe Heheszki:

Zgłoś
Avatar
SilverSky 2014-03-15, 12:38
Czytając niektóre posty mam wrażenie, że jest to jakaś prowokacja
Oczywiście ze strony tych ciapatych "polek"
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2014-03-15, 13:18
Nie ma żadnej idei dawania dupy brudasom, nie chodzi o to że są w czymś lepsi od białych. Po prostu te baby mają zboczenie o nazwie heterochromofilia. Czyli że podnieci się tylko jak jej wsadzi przedstawiciel innej rasy.
Zgłoś
Avatar
loczenty 2014-03-15, 13:26
Może i kobioeta ma racje krytykując "religie pokoju", ale nie mozna tego robic w takiej formie. Każdy, kto jets w taki sposób krytykowany zamiast analizowac argumenty od razu przyjmuje postawe obronna i neguje wszystko, co mu si e mówi - pisze.
Żeby kogos przekonać trzeba używac merytorycznych argumentów w sposób spokojny i rzeczowy, nie zniżając sie do ataków "ad personam" czy nie reagując na buractrwo rozmówcy. Tylko klasa i inteligencją da się wygrywać nie taplając sie w błocie jak ta "kobieta"
Zgłoś
Avatar
sabby7890 2014-03-15, 13:30
@up

Tak. Ja nie użyłem tam ANI JEDNEGO brzydkiego słowa, po prostu zacytowałem kilka wersetów (niewygodnych dosyć) z Koranu, poprosiłem grzecznie o odniesienie się do nich i co? Najpierw kasowali moje posty, potem mnie zablokowali i już na wydarzenie wejść nie mogę. Hejterów nie kasują, bo wiadomo - hejterzy gówno mogą.
Zgłoś
Avatar
Lumen 2014-03-15, 13:40 7
Tylu fajnych polskich chłopaków a durne "spragnione egzotyki" lecą na byle ciapaka. Ten świat schodzi na psy.
Zgłoś
Avatar
GoodShitMan 2014-03-15, 13:44 1
Napisać "łalah łakbar", otrzymywać codziennie 20 wiadomości z pogróżkami ~bezcenne
Zgłoś
Avatar
Radysh 2014-03-15, 14:33 1
Partykułę "nie" z przymiotnikami piszemy łącznie.
Do kurwy nędzy!

Przecież to kole w oczy bardziej niż te kurwiszony, puszczające się z ciapatymi i innymi brudasami.
Zgłoś
Avatar
Petrarka 2014-03-15, 14:44
"Mymlosz końskie pączki"
Zgłoś
Avatar
Erro404R 2014-03-15, 14:51
Polecam poczytać komentarze pod najnowszym postem, "hore psy tanio" pisał jeszcze dużo tego typu komentarzy, "allah nie płakał po papierzu"
Zgłoś
Avatar
mati3004 2014-03-15, 16:45 22


Zgłoś
Avatar
u................t 2014-03-15, 17:21 1
facebook.com/events/1378864969035585/?fref=ts macie gotowego linka

facebook.com/events/1378864969035585/?fref=ts
Zgłoś
Avatar
ergoultra 2014-03-15, 17:43 1
Raszyd_Goldstein napisał/a:

Ale na chuj chcesz z nimi toczyć dialog?

Za ciapatych biorą się tylko zakompleksione dziewczyny, poniekąd to nie jest ich winą a patriarchalnego systemu wychowania w Polsce. Czuje się lepsza od takiego, czuje się jego opiekunką, ma egzotyke, wszelkie niepowodzenia życiowe może zwalić na rasizm.



Bzdura.

Za czarnymi, ciapatymi obojętnie jakiego wyznania szaleje większość Polek. Problem polega na tym, że żadna się do tego nie przyzna, bo boją się krytyki ze strony własnego środowiska, znajomych, rodziny.

Popatrz co się dzieje w akademikach, podczas wyjazdów zagranicznych, w klubach rasowo mieszanych czy na różnych forach.

Najważniejsze jest to co kobiety robią, a nie to co mówią. Większość powie, że nigdy z murzynem, ale założę się, że klientki od Simona Mola mówiły to samo.

Laski fantazjują na temat seksu z czarnoskórymi, ponieważ są oni dla nich atrakcyjni. Czarni dla Polek i odwrotnie.

Najlepsze są fora. Tam jest anonimowo i panny nie boją się mówić o swoich fantazjach, ponieważ wiedzą, że nie grozi im żadna krytyka, a nawet jeżeli to nikt ich nie zna i nie zaszkodzi to ich wizerunkowi.

Zajrzyj na zbiornik. Tam laski szaleją za czarnymi/ciapatymi.

Żaden Polak nie może liczyć na takie duże zainteresowanie jak egzotyczni goście.

Problem dla Polek jest tylko taki, że tych egzotyków u nas jest jeszcze niewielu. Zapamiętaj sobie jedno:

Jeżeli twoja znajoma ma znajomego czarnego/ciapatego, kręci się wokół niego jak ćma koło źródła światła i jest ogólnie zachwycona znajomościa z nim to istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że ją puka.
Zgłoś
Avatar
E................2 2014-03-15, 18:02
ahahaha Polska idiotka, tez przepadnie w brudolandii jak jej kolezaneczka.
Zgłoś
Avatar
S................t 2014-03-15, 18:05
A mi się spodobało zdanie " zamieszkaj w kraju swojego męża a będziesz inaczej szczekać" niech sobie wypierdala pojebana baba do tej ciapakolandii jak się jej tam tak podoba, a nie tu w tym "pełnym ciemnoty" kraju mieszka. Po chuj się tu z tym gównem sprowadza, skoro sama twierdzi, że tam ma lepiej?
Zgłoś
Avatar
MarcinnicraM 2014-03-15, 19:02 3
Hahaha typ mnie rozjebał !!!!

Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie