18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:18
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 52 minuty temu
Witam , zapraszam do dyskusji z polkami które dają dupy ciapakom i są z tego dumne. Nie tolerancyjnych ludzi nazywają zacofanymi islamofobami

Liczę na masę trudnych pytań z waszej strony , a najlepiej kulturalnie zadanych bo wtedy nie mają się czego przyczepić i muszą odpowiadać a co jest rzeczą normalną u nich nie potrafią odpowiedzieć na trudne pytania

https :// www . facebook . com /events/1378864969035585 /1379464448975637/ ?notif_t=event_mall_reply

Pierwszy temat nie mogę dodać linka , usuńcie spacje



Tutaj wymiana zdań na zachęcenie:


Bonusowe Heheszki:

Zgłoś
Avatar
Nikczemny_Płód 2014-03-15, 8:15 45
Ale na chuj chcesz z nimi toczyć dialog?

Za ciapatych biorą się tylko zakompleksione dziewczyny, poniekąd to nie jest ich winą a patriarchalnego systemu wychowania w Polsce. Czuje się lepsza od takiego, czuje się jego opiekunką, ma egzotyke, wszelkie niepowodzenia życiowe może zwalić na rasizm.

Już trochę takich polek znam, nie chce podawać liczby, ale przypominają mi się obecnie chyba 4 historie związków z tymi fanatykami. Wszystkie zakończyły się źle z czego 1 tragicznie bo dziewcze przepadło w brudnolandzie.

Wszystkie też mają obecnie zerowe powodzenie u Polaków.

Na głupote i zaślepienie najlepsze są mocne strzały po dupie, te kretynki ze tego chorego fanpejdża też tego kopa dostaną, jak nie dziś to jutro a może pojutrze.

Nie mam nic przeciwko ich związkom, ale nie w Polsce. Niestety mamy socjalizm i brudasa jak ich bękarta będziemy my utrzymywać. Dziewcząt pod odstatkiem, a przynajmniej z puli genów eliminowano są umysłowe sieroty.
Zgłoś
Avatar
teken 2014-03-15, 8:38 37
Śmierdzisz demonem
Zgłoś
Avatar
zakart 2014-03-15, 8:49 7
Zona ciapatemu jest potrzebna do usługiwania, prania, gotowania, dawania dupy i rodzenia. Wolą Polki, bo niektóre są tak głupie, że tego nie rozumieją , a dodatkowo się depilują, w przeciwieństwie do zasłoniętych ryjów. Kiedyś się zastanawiałem dlaczego żony Arabów są poobwieszane złotem jak bułgarski alfons. Jeden ciapaty z Kuwejtu wytłumaczył mi, że w każdej chwili mogą się z nimi rozwieść, nawet na ulicy, A to złoto to ich zabezpieczenie na przyszłość, jakby nagle po takim rozwodzie straciła wszystko i nie mogła wrócić do domu. A ich cały pojebany pogrobowiec Mahomet był debilem z takimi poglądami: "... Mężczyźni stoją nad kobietami ze względu na to, że Bóg dał wyższość jednym nad drugimi, i ze względu na to, że oni rozdają ze swojego majątku. Przeto cnotliwe kobiety są pokorne i zachowują w skrytości to, co zachował Bóg. I napominajcie te, których nieposłuszeństwa się boicie, pozostawiajcie je w łożach i bijcie je! A jeśli są wam posłuszne, to starajcie się nie stosować do nich przymusu. Zaprawdę, Bóg jest wzniosły, wielki!...".
Zgłoś
Avatar
NastyRascal 2014-03-15, 9:00 21
ale cenzor z Ciebie pierwsza klasa .
Zgłoś
Avatar
K................t 2014-03-15, 9:03 2
pojebana religia dla pojebanych ludzi, jeśli tępe cipy chcą zostawać podnóżkiem wąsatego alibaby to pozdrawiam serdecznie, mają moje mentalne wsparcie.
Zgłoś
Avatar
dresiu18 2014-03-15, 9:21 125
"Allah trzepie pod mamę Madzi" - rozjebał mnie ten tekst
Zgłoś
Avatar
Tomaszu 2014-03-15, 9:26 22
Za ten bonusowy screen masz browara, zaśmiałem się
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2014-03-15, 10:07 3
zakart napisał/a:

Zona ciapatemu jest potrzebna do usługiwania, prania, gotowania, dawania dupy i rodzenia. Wolą Polki, bo niektóre są tak głupie, że tego nie rozumieją , a dodatkowo się depilują, w przeciwieństwie do zasłoniętych ryjów.



Wątpię by chodziło o depilację

Zacznijmy od tego, że w kulturze islamu mąż ma zarobić na kobietę i dzieci. To jest jego koraniczny a zatem w krajach islamskich i prawny obowiązek.

Tutaj ciekawostka - jeżeli kobieta idzie do pracy, to zarobione pieniądze może wydać jak chce. Fakt mało kto puszcza babę do roboty w takim układzie - bo za opiekunkę dla dzieci musi zapłacić mąż

Dlatego bardziej opłaca się by kobieta zajmowała się domem, a nie "robieniem kariery"

Zatem jeżeli jesteś ciapaty i chcesz zaruchać, a nie jesteś szejkiem i nie stać cię na żonę/żony to masz 3 opcje:

1. Ruchasz kozę
2. Szukasz turystki spragnionej egzotyki
3. Emigrujesz do kraju gdzie kobieta będzie cię utrzymywać (w całości lub częściowo).

O ciapatych można wiele powiedzieć, ale akurat o swoje kobiety "dbają", więc jak wybieracie się do UK na zmywak - to nie startujcie do ciapatych piczy, bo możecie skończyć z kosą w plecach
Zgłoś
Avatar
krzysiek351 2014-03-15, 11:05 1
I hore psy w twojej głowie DEMONIE.
Rozkurwiło mnie to.
Zgłoś
Avatar
I................r 2014-03-15, 12:09 3
Te"bonusowe heheszki" to ja pierdole, dno umysłowe już gorsze od tych kurew ciapackich

Jaki poziom prezentuje ten gosc...

A reszta standard, tępe dzidy kochaja sie w ciapakach a pozniej problem maja...
Zgłoś
Avatar
MarcinnicraM 2014-03-15, 12:10 14
Po chuja przestrzegać tępe dzidy przed ciapakami. Największa satysfakcja to jak wracają z obitym ryjem i bez dzieci. I ten płacz, że on był taki kochany bla bla bla. Śmieje się wtedy Niestety za głupotę się płaci a w tym przypadku to nawet można kwasem po ryju dostać.
Zgłoś
Avatar
Skyperian 2014-03-15, 12:12 4
@voidinfinity
Już nawet nie tyle co kiedyś w Europie ale nawet za naszego PRLu kiedy żyły starsze roczniki to zwykle było tak że facet idzie do pracy a kobieta zajmuje się rodziną, taki zwyczaj który często wynikał z dumy mężczyzn(jest gość z jajami to ma odpowiedzialność za rodzinę i nie może sobie pozwolić żeby jego kobieta tyrała). Wygląda mi to trochę jakbyś chciał pokazać hipokryzje albo "wybielić" ciapków jeżeli się mylę to sorry.
Zgłoś
Avatar
Browaryt 2014-03-15, 12:22
bonus mnie rozjebał
Zgłoś
Avatar
ktd 2014-03-15, 12:26 5
Trzeba będzie podłożyć im jakąś świnię
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie