18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:34
Witam , zapraszam do dyskusji z polkami które dają dupy ciapakom i są z tego dumne. Nie tolerancyjnych ludzi nazywają zacofanymi islamofobami

Liczę na masę trudnych pytań z waszej strony , a najlepiej kulturalnie zadanych bo wtedy nie mają się czego przyczepić i muszą odpowiadać a co jest rzeczą normalną u nich nie potrafią odpowiedzieć na trudne pytania

https :// www . facebook . com /events/1378864969035585 /1379464448975637/ ?notif_t=event_mall_reply

Pierwszy temat nie mogę dodać linka , usuńcie spacje



Tutaj wymiana zdań na zachęcenie:


Bonusowe Heheszki:

Zgłoś
Avatar
Jack Daniel's 2014-03-15, 19:24 1
Jest okazja aby oblać te jebane, arabskie ścierwa krwią wieprzową. Adres podali. Wiecie co z nimi zrobić.
Apel kieruję przede wszystkim do wszystkich prawicowców, którzy w internecie krzyczą, jak to jest źle. Pokażcie nam, jak zwyciężać mamy!
Ja się zapewne pojawię. Nie wiecie, czy jak będę mieć w kanapce bekon, to mnie wpuszczą?
Zgłoś
Avatar
Nikczemny_Płód 2014-03-15, 20:14 1
ergoultra napisał/a:



Bzdura.

Za czarnymi, ciapatymi obojętnie jakiego wyznania szaleje większość Polek. Problem polega na tym, że żadna się do tego nie przyzna, bo boją się krytyki ze strony własnego środowiska, znajomych, rodziny.

Popatrz co się dzieje w akademikach, podczas wyjazdów zagranicznych, w klubach rasowo mieszanych czy na różnych forach.

Najważniejsze jest to co kobiety robią, a nie to co mówią. Większość powie, że nigdy z murzynem, ale założę się, że klientki od Simona Mola mówiły to samo.

Laski fantazjują na temat seksu z czarnoskórymi, ponieważ są oni dla nich atrakcyjni. Czarni dla Polek i odwrotnie.

Najlepsze są fora. Tam jest anonimowo i panny nie boją się mówić o swoich fantazjach, ponieważ wiedzą, że nie grozi im żadna krytyka, a nawet jeżeli to nikt ich nie zna i nie zaszkodzi to ich wizerunkowi.

Zajrzyj na zbiornik. Tam laski szaleją za czarnymi/ciapatymi.

Żaden Polak nie może liczyć na takie duże zainteresowanie jak egzotyczni goście.

Problem dla Polek jest tylko taki, że tych egzotyków u nas jest jeszcze niewielu. Zapamiętaj sobie jedno:

Jeżeli twoja znajoma ma znajomego czarnego/ciapatego, kręci się wokół niego jak ćma koło źródła światła i jest ogólnie zachwycona znajomościa z nim to istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że ją puka.



Jest atrakcyjny bo jest inny. Ale nie przesadzaj z tą ilością polek szalejących za czarnymi i brudnymi.

Owszem czarni mają w Polsce ogromne powodzenie o jakim mogę tylko pomarzyć w naszym "pieknym" kraju. Sam jednak gdybym był Polką to zapewne ciągnęłoby mnie do hiszpanów, włochów, francuzów, reprezentują sobą wysoki poziom kultury.

Jednocześnie (już kiedyś o tym pisałem) statystyczna Polka najniżej ocenia Polaka. Z jednej strony smutne ale z drugiej strony jednak polski facet to nie jest jakieś bóstwo.

Obiektywnie patrząc i porównując polaków z obcokrajowcami (ale tymi na poziomie, nie z czymś co zachowuje się jak małpa) dojść można do wniosków:

-Lepiej się ubierają (tutaj dużą rolę odbywa na pewno pieniądz)
-Potrafią z urokiem zagadać do dziewczyny, bedąc przy tym pewnym siebie a nie zadufanym i wulgarnym.

Do zabawnych wniosków mozna dojść na imprezach. Już pare razy ze znajomymi próbowaliśmy i efekt zawsze taki sam.

Podejdź na imprezie do nieznajomej dziewczyny i powiedz cześć, po prostu zwykłe cześc z lekkim (nieśmiałym trochę) uśmiechem. Na 70% zostaniesz zlany.

Podejdź zachowując się tak samo tylko powiedz hi - efekt zupełnie inny.

To nie jest tak, że ich atrakcyjnośc wynika tylko z koloru, uważam, że bardziej chodzi o odmienność i stereotypowe myślenie
Zgłoś
Avatar
Gifowy 2014-03-15, 21:55
Gównoburza przednia na powyzszej stronie, zapraszam Sadole!
Zgłoś
Avatar
qwerq221 2014-03-15, 23:56
Hmm... jestem trochę zaskoczony tym co tu piszecie o polkach osobiście nie znam, żadnej która uganiałaby się za ciapakiem czy niiigom... pamiętam tylko jedną sytuację... na jakiejś dysce 2 ciapaków podbiło do stolika przy którym siedziałem ja jakiś koleś moja wtedy dziewczyna oraz jej 3 koleżanki tak się jakoś niefortunnie złożyło, że miałem lekką pizdę no może średnią.. widząc ich zagadujących do 2 koleżanek [bo jedna zdecydowanie nie była zainteresowana (ładniejsza)] nie wiem zupełnie dlaczego wstałem i wydukałem (bo słabo z moim angielskim) nie dzięki niczego nam nie potrzeba pa pa. Ciapaki coś się tam uśmiechnęli i odeszli. Mina koleżanek była niepocieszna (jedna troszkę gorzej niż średnia, druga trochę puszysta a wkoło było wiele lepszych lasek) więc moje takie małe spostrzeżenie to, że kolorowi idą raczej na łatwiznę. Choć każda polska cipka stracona to nie jest fajna sprawa A jeszcze dodam, że to do mnie w chuj niepodobne, że wjebałem się w czyjeś zaloty bo najzwyczajniej w świecie mam to w dupie nie wiem co mi w tedy odjebało A co do głównego wątku to jebać islamistów koran nawet nalać na ten syf bym nie chciał.
Zgłoś
Avatar
vassili 2014-03-16, 10:25
Wydarzenie zostało usunięte, czy ja zostałem zbanowany?

EDIT: Potrzebny gość co miał zrobione screeny rozmowy z "Urszulą". Wklej to proszę.
Zgłoś
Avatar
Gifowy 2014-03-16, 15:36
Usuneli "obrazliwe" posty...
Zgłoś