18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:24
Avatar
repertuaR 2013-06-05, 13:37
Mogli mu rzucić ze 2 rybki i po sprawie by było
Zgłoś
Avatar
TytanowyAndrzej 2013-06-05, 13:41 7
czlowiek boi sie pajakow, niedzwiedz psow. taka sprawa.
Zgłoś
Avatar
lasyk 2013-06-05, 13:42 2
Pizda nie niedźwiedź. Spierdala przed największym szczekaczem wśród psów a jednocześnie największym tchórzem.
Zgłoś
Avatar
D................k 2013-06-05, 18:48 6
Koty też odważne

Zgłoś
Avatar
robczejzi 2013-06-05, 18:56 9
lasyk napisał/a:

Pizda nie niedźwiedź. Spierdala przed największym szczekaczem wśród psów a jednocześnie największym tchórzem.



zwierzęta nie zdają sobie sprawy ze swoich rozmiarów. w tym wypadku dla niedźwiedzia liczyło się to, że został zaatakowany przez 2 osobniki a nie to jakiej wielkości.
Zgłoś
Avatar
P(r)OLAND 2013-06-07, 3:11 1
Sznaucer miniaturka?!
Wspaniały pies.
Zgłoś
Avatar
monto 2013-06-07, 3:14
czekam aż fani kotów pokażą nam co ich pupile potrafią robić w podzięce dla właściciela...
Zgłoś
Avatar
pawu95 2013-06-07, 3:41 3
Uwielbiam ogladac biegnacego niedzwiedzia. Wydaje sie taki wolny, ale wbrew pozorm niezle zapierdziela.

A psy niby odwazne, ale jakby niedzwiedz ryknal to by sie zesraly i schowaly za swoim panem. Wiem to z autopsji. Poszedlem raz z psem na spacer do lasu i byl tam dzik. Jak tylko go zobaczylem to prawie zesralem sie ze strachu, a pies jak to pies, zaczal ujadac na niego, wtedy dzik sobie chrzaknal i pies w ciagu dwoch sekund znalazl sie miedzy mna a dzikiem. Nigdy nie bieglem takim tempem jak wtedy. Jakby zmierzono mi czas to mysle ze bylby to wynik zblizony do najlepszych. Potem przez dwa tygodnie bolaly mnie wszystkie miesnie na nogach.
Zgłoś
Avatar
caiprissima 2013-06-07, 8:31
Tak czy siak te mały psy, nieważne czy zobaczą niedźwiedzia czy mnie, jak wracam do chaty po ciężkim dniu, i tak się przypierdolą. A potem te stare właścicielki mają wielki ból dupy, że ich szczur dostał po tyłku...
Zgłoś
Avatar
Mecher 2013-06-07, 10:14
Te amerykanskie programy przypominaja mi propagande faszystkowska.
Dzielne psy !
Przeciwstawily sie niedzwiedziowi. Ich szczekanie, waleczna postawa, takie psy sa tylko w Ameryce !

To jest naprawde popierdolony kraj...
Zgłoś
Avatar
danis008 2013-06-07, 10:53
lasyk napisał/a:

Pizda nie niedźwiedź. Spierdala przed największym szczekaczem wśród psów a jednocześnie największym tchórzem.



ucieka bo frajer go postrzelił.

robczejzi napisał/a:



zwierzęta nie zdają sobie sprawy ze swoich rozmiarów. w tym wypadku dla niedźwiedzia liczyło się to, że został zaatakowany przez 2 osobniki a nie to jakiej wielkości.



raz jeszcze polecam zobaczyć materiał frajer postrzelił niedźwiedzia a psy praktycznie gówno zrobiły.
Zgłoś
Avatar
elda1987 2013-06-07, 11:04 1
to był sznaucer - one to mają we krwi. Gdyby dogonił to by podgryzał, raczej na ryk niedźwiadka by nie spierdolił jak ktoś imputuje tej rasie. Małe to, ale o wiele bardziej odważne niż inne psy podobnych rozmiarów. Instynkt łowczy jest u nich tak silny, jak u owczarków instynkt pasterski

@up - ty chyba masz problemy z widzeniem. Koleś niedźwiedzia nie postrzelił, tylko wystrzelił strzał ostrzegawczy w zupełnie innym kierunku, wtedy niedzwiedź uciekł pierwszy raz - potem wrócił i wtedy zareagowały psy. Potem lektor mówił, ze psy w ciągu całego pobytu w tej chatce odganiały dzikie zwierzęta kilka razy. Popisałeś sie jak cholera
Zgłoś
Avatar
Puszale 2013-06-07, 11:05
To był shnauzer bojowy, stary niemiecki wynalazek, jeszcze z czasów rzeszy, jakby nie było niedźwiedź jest czarny, musialo podziałać.
Zgłoś
Avatar
Frusciante93 2013-06-07, 11:09 1
Teraz czekam na video z kotami
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie