18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 7:53
Avatar
janlew 2018-03-09, 13:15 35
Dobrze usłyszałem że próbował syna utopić w wannie?
Zgłoś
Avatar
KaptajnDżek 2018-03-09, 13:32 6
Młody ściąga zasłużony haracz, idzie w ślady brazylijskich karteli, a mógł chujowi jeszcze odciąć kilka paluszków
Kolejny zajebisty filmik w poczekalni, nosz wiara w sadolowe pokolenie przywrócona
Zgłoś
Avatar
nowynick 2018-03-09, 13:45 48
KaptajnDżek napisał/a:

Młody ściąga zasłużony haracz, idzie w ślady brazylijskich karteli, a mógł chujowi jeszcze odciąć kilka paluszków
Kolejny zajebisty filmik w poczekalni, nosz wiara w sadolowe pokolenie przywrócona



Sadolowe pokolenie to dobija do wieku tego co dostał w pysk
Zgłoś
Avatar
P................n 2018-03-09, 13:56 14
teraz synek może iść siedzieć i nie będzie musiał płacić
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2018-03-09, 14:57 4
Gość w długich włosach wygląda jak drobny menel, a chudy cwaniak jak jakiś recydywista.
Zgłoś
Avatar
Essent 2018-03-09, 15:00 7
@janlew Ja usłyszałem, że pobił mamuśkę.Pewnie też za to dostał ojciec po ryju.swoją drogą,tak wychować syna,żeby lał cię po mordzie to
Zgłoś
Avatar
CoJaTamKurwaWiem 2018-03-09, 15:45 12
Yep. Bil matke i probowal go utopic za mlodego.
Mam nadzieje, ze bedzie wiecej czesci.
Zgłoś
Avatar
janlew 2018-03-09, 16:03 15
orisuniek napisał/a:

@janlew Ja usłyszałem, że pobił mamuśkę.Pewnie też za to dostał ojciec po ryju.swoją drogą,tak wychować syna,żeby lał cię po mordzie to


- I didn't hit your mom.
- You didn't hit my mom, you didn't try to drown me in a fuckin bathtub?
Potem nokaut.
Zgłoś
Avatar
TB303 2018-03-09, 16:11 15
orisuniek napisał/a:

@janlew Ja usłyszałem, że pobił mamuśkę.Pewnie też za to dostał ojciec po ryju.swoją drogą,tak wychować syna,żeby lał cię po mordzie to


No mnie wychowano tak, że jak tylko zobaczyłbym, że mój ojciec bije matkę, to bym do niego dołączył
Zgłoś
Avatar
sylwer 2018-03-09, 16:11 7
Małolat na pewno coś ćwiczy, bo te dwa szybkie na brodę nie wyglądały na amatorszczyznę.
Zgłoś
Avatar
Goodkat 2018-03-09, 16:14 40
Bila to wy zostawcie w spokoju, nie zebym go bronił bo nie znam całej historii ale tak samo wy nie znacie.
Kto wie czy prawda nie wygladała w ten sposób:

Bill tyrał na żone i dziecko. Żona chlała, ćpała i dupy dawała. Doszło do rozwodu, jak zwykle biedna mamuśka z dzieckiem dostała chate Billa oraz alimenty. Bill natomiast zrujnowany decyzją sądu wylądował gdzieś w kamperze poza miastem. Mamuśce brakowało na luksusy to odegrała kolejną ze swoich ról jakoby Bill sie nad nimi znęcał w przeszłości i wysłała swojego RepoSyna po dolary.

Bill nie wygląda mi na alkozjeba, styl to typowe 80's pewnie modne w jego czasach młodości, podczas sprzeczki nie zachowuje sie agresywnie, nawet po paru gongach nie używa brzydkich słów... coś mi tu śmierdzi i nie jest to Bill.
Zgłoś
Avatar
feniks777 2018-03-09, 16:43 10
z tego co synek mowi ladnie mu mamusia, leb sprała.
Tatus cie topil w wannie i cie nienawidzi, a mnie czesto bil.
Toz to rozwodowy klasyk.

Ciekawe czy to nie mamusia nagrywa.

Generalnie na miejscu kolesia wyjechalbym z kraju a nastepnym razem okonia zakisił w słoiku a nie w pierwszej lepszej.
Zgłoś
Avatar
Piotru70 2018-03-09, 17:20
Niech się cieszy że w ogóle go spłodził.
Zgłoś
Avatar
S................i 2018-03-09, 18:24
A mógł zabić
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie