18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:20
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 37 minut temu
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
Sprężone powietrze
~Velture • 2017-12-18, 13:41
U nas wąchają klej a tam odurzają się tym czymś.
Nie wiem dokładnie o chuj chodzi ale to sprężone powietrze to mieszanina kilku gazów a nie tak jak u nas sprężony azot.

Słyszałem o tym dość dawno temu ale myślałem, że to bzdura. No ale jak widać kreatywność w napierdoleniu sobie mózgu nie zna granic.

Na koniec przydałby się dźwięk wyłączania windowsa

Zgłoś
Avatar
Wiewór 2017-12-18, 13:44
Panie u nas się nie kira kleju od dawna. Przerzucili się na polskie wina na przednich owocach rocznik bieżący.
Zgłoś
Avatar
mygyry 2017-12-18, 13:44
Zdaje się, że butan ma taki wpływ, młodzi nawet dezodoranty potrafią wjebać do tych i tak ograniczonych dekli, na pewno bym z takim durniem do auta nie wsiadł...
Zgłoś
Avatar
lm65 2017-12-18, 14:03 1
To pewnie niemiecki gas.
Zgłoś
Avatar
StaryIdiota 2017-12-18, 14:08 10
Chuj z klejem, spotkałem się, że takie gówno podobnie jak na tym filmiku odurza się zajebanym odświeżaczem powietrza ze stacji paliw, wygląda na to, iż wszystko może służyć za narkotyk.
Zgłoś
Avatar
garota 2017-12-18, 14:13 1
Przecież amerykańska dzieciarnia to pojeby nad pojeby. Oni odużają się gazem z gówna i to u nich nazywa się "JENKEN". Ten typek jeszcze siedzi za kółkiem no kurwa jego mać...zbić takiego to za mało.
Zgłoś
Avatar
Noside 2017-12-18, 14:29 30
Wystarczy, że było coś cięższego od powietrza. Hel jest lżejszy, to piszczysz jak dziewczynka. W drugą stronę to też działa, ale ciężej się pozbyć takiego gazu z płuc. Gazy cięższe wypierają tlen i tak jakby gościu po prostu powoli zemdlał. A jakie jeszcze świństwa tam są, to ja nawet nie ten
Zgłoś
Avatar
Krak 2017-12-18, 15:57 6
Dzieciaki odurzają się gazem z zapalniczek, który także jest stosowany w pojemnikach typu spray.
"Krajowe Biuro do Spraw Przeciwdziałania Narkomanii w piśmie z dn. 19.07.2005r. informuje o rozpowszechnianiu się nowego niebezpiecznego zjawiska - używania gazu do zapalniczek przez dzieci i młodzież w celu odurzania się."
Zgłoś
Avatar
h................o 2017-12-18, 20:32 12
Nie lepiej wypić kilka pysznych browarków jak człowiek?
Zgłoś
Avatar
mikEWrona 2017-12-18, 20:33 1
pojebalo was ? widac ze pojeb sie smieje...
Zgłoś
Avatar
camperboy 2017-12-18, 20:37 1
Stare jak świat. Kurt Kobian z Nirvany tym się szprycował. Jak skończył wiadomo....
Zgłoś
Avatar
marekLRybnik 2017-12-18, 20:51 3
Ronson gaz do zapalniczek (taki żółty) próbowałem parę razy jak byłem młody i głupi. Działa podobnie jak popers. If you know what i mean.
Zgłoś
Avatar
Palestyna 2017-12-18, 20:52
Sprężone powietrzze to dwutlenek wegla głównie pewnie stad gruby głos po zaciagnieciu a reszta reakcji to juz chuj wie moze niedotlenienie
Zgłoś
Avatar
J................3 2017-12-18, 20:57 58
Palestyna napisał/a:

Sprężone powietrzze to dwutlenek wegla głównie...



Kupuj bilet do Szwecji.
Właśnie wygrałeś Nobla z chemii.
Zgłoś
Avatar
szatanovsky. 2017-12-18, 23:47 2
u nas też to ćpają. wystarczy kupić taką puszkę sprężonego powietrza (taką do czyszczenia sprzętów elektronicznych) i można śmiało walić, nawet nie trzeba filtrować jak tutaj kolega przez koszulkę. efekty: uczucie ciepła rozchodzącego się po ciele, szajba we łbie (śmiech, głupawka itp.), w duzych dawkach może na chwile odciąć od rzeczywistości, ale nie spotkałem się, żeby trzymało dłużej niż 10 min. efekt taki wywołuje duża ilość tlenu przyswojona jednorazowo i odrobina azotu (na podobnej zasadzie działa gaz rozweselający u stomatologów). zmiana głosu wynika z chwilowego rozprężenia strun głosowych od dużej dawki gazu. jak ktoś lubi się zbałaganić to warto spróbować z uwagi na znikomą szkodliwość dla organizmu
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie