18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
0rion 2022-08-27, 2:12
SupremeLeader napisał/a:

Przestałeś cenzurować swoje własne wypowiedzi, mamy progres pedałku. Te dwadzieścia sekund wystarczyło mi żeby zobaczyć jak baba pcha łapy pod pijanego i wiekszego faceta, jakiego więcej kontekstu się tu spodziewasz? Upośledzony jakiś jesteś?



niby skad wiesz co sie dzialo przed tym? pewnie najebany sie rzucal jak padalec to wylapal na pizde i zakonczyl balet. w 20 sekund cie robili to cie z deka nie dojebali - ssaj pale, moze pomoze.

Zgłoś
Avatar
Themiki 2022-08-27, 4:34
Beeedo jeszcze robic porzadek angole z tymi asfaltami myśle, tak łatwo jak we francji im nie pójdzie
Zgłoś
Avatar
SupremeLeader 2022-08-27, 9:42
0rion napisał/a:

ssaj pale, moze pomoze.



Tobie pedałku pomaga??? Domyślałem się że jesteś "ciepły" do tego debil, bo wciąż nie rozumiesz o czym piszemy. Czy na nagraniu ciemniaku od ssania kutasów widzisz żeby chłopaczek wchodził między babę a pijanego gdy ta pchała się z łapami? Czy może widzisz że czekał aż sytuacja się odwróciła? Żeby to zobaczyć wystarczy ten krótki filmik bez śledzenia ich losów na dwa pokolenia wstecz i bez jakiego kurwa kolwiek znaczenia co działo się chwilę wcześniej tęczowy chłopaczku.
Zgłoś
Avatar
0rion 2022-08-27, 17:51
SupremeLeader napisał/a:

Tobie pedałku pomaga??? Domyślałem się że jesteś "ciepły" do tego debil, bo wciąż nie rozumiesz o czym piszemy. Czy na nagraniu ciemniaku od ssania ku*asów widzisz żeby chłopaczek wchodził między babę a pijanego gdy ta pchała się z łapami? Czy może widzisz że czekał aż sytuacja się odwróciła? Żeby to zobaczyć wystarczy ten krótki filmik bez śledzenia ich losów na dwa pokolenia wstecz i bez jakiego k***a kolwiek znaczenia co działo się chwilę wcześniej tęczowy chłopaczku.



najebane maz w tej twojej glowce - widac ze nigdy z podstawowki nie wyszedles. mozg chyba zostawiles w kolejce po browary buraku. z tego co ona mowi "dont ever grab my wrist like that again" (imbecylku jak nie rozumiesz to sobie przetlumacz) kazdy debil z wyjatkiem ciebie domysli sie ze widocznie cos jej musial zrobic wiec reakcja mlodego byla prawidlowa rzuca sie jak padalec to chuj mu na ryj. a ty, fajo do szczania, wykastrowany kundelku nawet bys palcem nie kiwnal bo jestes prawiczkiem co siedzi w domu i bije kuca wgl to chuj ci na imie niewiem po co znizam sie do twojego poziomu zaraz gownem przesmierdne. jebal cie pies xd
Zgłoś
Avatar
SupremeLeader 2022-08-27, 18:02
0rion napisał/a:

najebane maz w tej twojej glowce - widac ze nigdy z podstawowki nie wyszedles. mozg chyba zostawiles w kolejce po browary buraku. z tego co ona mowi "dont ever grab my wrist like that again" (imbecylku jak nie rozumiesz to sobie przetlumacz) kazdy debil z wyjatkiem ciebie domysli sie ze widocznie cos jej musial zrobic wiec reakcja mlodego byla prawidlowa rzuca sie jak padalec to chuj mu na ryj. a ty, fajo do szczania, wykastrowany kundelku nawet bys palcem nie kiwnal bo jestes prawiczkiem co siedzi w domu i bije kuca wgl to chuj ci na imie niewiem po co znizam sie do twojego poziomu zaraz gownem przesmierdne. jebal cie pies xd



Mocne słowa jak na ciotę. I kiedy debilu była ta reakcja? Co? Kiedy zareagował? A gównem to już dawno przesmiardles jak ci cwelu narzeczony dał kutasa z dupy do japy.
Zgłoś
Avatar
izurial 2022-09-11, 10:04
SupremeLeader napisał/a:

Białorycezrzyk kurwa jego mać.



kolejny incel stulejarz... ile masz lat patusie, że obrażanie czyjejś matki uważasz za fajne?
Zgłoś
Avatar
SupremeLeader 2022-09-11, 21:17
izurial napisał/a:

kolejny incel stulejarz... ile masz lat patusie, że obrażanie czyjejś matki uważasz za fajne?



Gdzie niedorobiony imbecylu napisałem że uważam że obrażanie czyjejś matki jest fajne? Zacytuj mi pizdusiu gdzie to napisałem. Za głupi jesteś żeby załapać do czego się odniosłem? Nie nazywaj mnie incelem bo nie jestem twoim starym pajacu.
Zgłoś