18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
redox 2012-02-05, 2:46 3
ja pierdole...

Daj Ci Boże, żebyś w życiu mial choć 1/4 jego sprytu...

co jak co, ale uważam, że akurat jakikolwiek aspekt tej sprawy powinien być najmniej komentowana w taki, jak Ci sie zapewne wydaje, zabawny sposob. Nie ważne jak do tego doszedł, ważne że znalezli dzieciaka.

I pierdolą głupoty, że upadek z takiej wysokości nie zrobi człowiekowi krzywdy.

4lata temu, 20m ode mnie wyjebał sie facet, po kilku sekundach byłem pierwszym, który do podszedł, facet nie żył. A co tu mówić o polrocznym dzieciaku, z kośćmi jak zapałki. smiech.
Zgłoś
Avatar
p................s 2012-02-05, 2:59 14
nie pierdol, ja od początku podejrzewałem matkę że jebła dzieciakiem o glebę, osobiście rozpierdala mnie po prostu i po raz kolejny intelekt dziennikarzy i ich pytania z żalu24.pl
Zgłoś
Avatar
Pener 2012-02-05, 8:14 56


Zgłoś
Avatar
Arkadio 2012-02-05, 8:53 3
redox napisał/a:



...I pierdolą głupoty, że upadek z takiej wysokości nie zrobi człowiekowi krzywdy.

4lata temu, 20m ode mnie wyjebał sie facet, po kilku sekundach byłem pierwszym, który do podszedł, facet nie żył. A co tu mówić o polrocznym dzieciaku, z kośćmi jak zapałki. smiech.



Dziecko jest lekkie, inna siła uderzenia, plus dochodzi bezład ciała jak u pijanego. Tak czy siak pewnie to nie ona, bo biedna musiała pójść z partnerem do kina na horror żeby się odstresować
Zgłoś
Avatar
Takewon 2012-02-05, 8:58 12
Zgłoś
Avatar
kaiel 2012-02-05, 9:14 1
znowu lansują kwadratową głowę na mistrza dedukcji
Zgłoś
Avatar
smirnofff 2012-02-05, 10:04 7
"...pod drzewem w parku przy parku w sosonowcu..."
Zgłoś
Avatar
BongMan 2012-02-05, 12:43 2
Żeby podejść psychologicznie patola z nizin społecznych to nie trzeba być detektywem, wystarczy mieć minimum inteligencji i doświadczenia życiowego. Sosnowiecka policja przez tydzień ponad się z tym pierdoliła, co niezbyt dobrze o nich świadczy.
Zgłoś
Avatar
brt1529 2012-02-05, 13:32 4
Czy on gdzieś w tv powiedział, że jest zajebistym mistrzem dedukcji? Nie, po prostu w kążdym wywiadzie wypowiadał się w taki sposób, żeby debile pokroju tej matki zrozumieli, że on pomógł policji i ma spore zasługi ale nie robi z siebie przy tym bohatera, a ludzie inteligentni dodatkowo jeszcze zauważają, że policja to śmiech na sali i czołgu w rzece by nie znaleźli chociaż Rutkowski oficjalnie tego nie powiedział
Zgłoś
Avatar
solteck 2012-02-05, 14:13
Najgorzej się zachowała Zalewska
jest jeszcze gorsza od tej matki
zwolnić ją...
Zgłoś
Avatar
mateelv 2012-02-05, 14:38 1
rutkowski stary showman
Zgłoś
Avatar
idzior 2012-02-05, 15:19
i niby Rutkowski dostanie teraz znaleźne? Taki chuj dla niego martwe się nie liczy, niech kasa wraca do sponsorów.
Zgłoś
Avatar
~Vuko 2012-02-05, 15:24 5
redox napisał/a:

ja pierdole...

Daj Ci Boże, żebyś w życiu mial choć 1/4 jego sprytu...

co jak co, ale uważam, że akurat jakikolwiek aspekt tej sprawy powinien być najmniej komentowana w taki, jak Ci sie zapewne wydaje, zabawny sposob. Nie ważne jak do tego doszedł, ważne że znalezli dzieciaka.

I pierdolą głupoty, że upadek z takiej wysokości nie zrobi człowiekowi krzywdy.

4lata temu, 20m ode mnie wyjebał sie facet, po kilku sekundach byłem pierwszym, który do podszedł, facet nie żył. A co tu mówić o polrocznym dzieciaku, z kośćmi jak zapałki. smiech.


Ale kocyk był śliski...
Zgłoś
Avatar
donszymon 2012-02-05, 15:55 3
A dajcie sobie wszyscy już z tym spokój. Dzieciakowi życia nikt nie wróci. I nikt pewnie nie dowie się jak naprawdę było poza matką i ojcem. A takim gdybaniem odwracacie tylko uwagę od tego co jest naprawdę ważne... Smoleńsk kurwa!!!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie