18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
Avatar
saves 2023-07-20, 17:09 18
Nawet jak ich widzę na zawodach lekkoatletycznych, to mam wrażenie że tak zapierdalają bo coś ukradli.
Zgłoś
Avatar
Mariusz87 2023-07-20, 17:09 20
Ja bym to zrobił w inny sposób. Czekałbym aż będzie przebiegał obok mnie i podstawiłbym nogę żeby sobie rozbił ten głupi ryj.
Zgłoś
Avatar
RsPrDol 2023-07-20, 17:27 3
Jebany dziki zwierzyniec.
Malpa malpie wilkiem
Zgłoś
Avatar
a................a 2023-07-20, 17:28 1
Obywatelska postawa.
Zgłoś
Avatar
fenrir_ 2023-07-20, 17:57 2
lata biegania po stepie za antylopą prawie się opłaciły
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2023-07-20, 19:02 7
Mariusz87 napisał/a:

Ja bym to zrobił w inny sposób. Czekałbym aż będzie przebiegał obok mnie i podstawiłbym nogę żeby sobie rozbił ten głupi ryj.



Brzmi to fajnie, ale uwierz nie jest. Z jakieś 15 lat temu z kumplem robiliśmy alko zakupy na stacji benzynowej późno w nocy i jak staliśmy przed wejściem to w środku jakieś zamieszanie i widzę jak z jakąś paczką pod pachą w kierunku drzwi leci biegiem jakiś typ. Jak mijał kolegę, który prawie stał w tych drzwiach to ten podstawił mu nogę. Typ zaliczył taką glebę, że w pierwszej chwili myślałem, że się zabił bo dosłownie stojąc obok słyszałem jak czachą zajebał o kostkę brukową. Okazało się, że ściskał 6 pak Corony w butelkach, które się nawet nie potłukły. Po chwili wytoczył się ochroniarz z 3 grupą inwalidzką i obsługa stacji, zaczęli typa zbierać bo leży i coś tam charczy, a do nas z mordą, że co my odpierdalamy itp. Szybko się ewakuowaliśmy bo zaraz wezwali karetkę i policję i ogólnie przypał w chuj bo później przez jakiś czas się tam nie pokazywałem, a mieli fajną promocję na Okocimia Mocnego.
Jak byśmy nie wyszli po angielsku szybko po tym fakcie i to, że kamery były wtedy chujowej jakości to nie wątpię, że dzielna policja by nam dojebała jakieś chore zarzuty napaści albo innego terroryzmu.
Gość na nagraniu też się szybko oddalił żeby go szympans nie zapamiętał i policja nie spisała bo pewnie nie chciał rozgłosu w okolicy. Jeden bagieciarz za nim poleciał mimo wszystko.
Zgłoś
Avatar
majeńka 2023-07-20, 19:20 3
^
Jakoś ciężko mi mieć jakiś szacunek do próby zabójstwa z pobudek chuligańskich. Brzmi jakby facet został mniej lub bardziej kaleką. Tak wiem, kupowanie Corony powinno być karalne ale nie tak dotkliwie.
Zgłoś
Avatar
sadisadistic 2023-07-20, 19:35 1
Bul_od_bytu napisał/a:

Jak mijał kolegę, który prawie stał w tych drzwiach to ten podstawił mu nogę.



Głupi śmieć. Na chuj taki żyje?
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2023-07-20, 19:36 3
majeńka napisał/a:

^
Jakoś ciężko mi mieć jakiś szacunek do próby zabójstwa z pobudek chuligańskich. Brzmi jakby facet został mniej lub bardziej kaleką. Tak wiem, kupowanie Corony powinno być karalne ale nie tak dotkliwie.



Przeżył i nawet potem na dołku się awanturował bo to lokalne menelstwo było i się później tym podobno chwalił. Karalucha nie tak łatwo zabić. Nie mieszkam już tam od dawna.
Masz rację, że czasem taka "pomoc" może źle się dla pomagacza skończyć. W innej historii, której nie byłem świadkiem mój kolega za pomoc w złapaniu złodzieja w Żabce obskoczył wpierdol i stracił telefon na rzecz ekipy, która na kradzieja czekała na ławeczkach przed sklepem i nie lubiła happy endów

Po latach doświadczeń na wściekłe bestie polecam gaz. Działa, nie pozostawia białych śladów na ubraniu i można gratis sprzedać kopa albo dwa jak pacjent jest wzruszony. Najlepiej pilnować swojej dupy
Zgłoś