18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-27, 23:13
Avatar
wertuqq 2020-11-01, 7:36 71
A wystarczyło rozciągnąć linkę.
Zgłoś
Avatar
Pandemio-psychoza 2020-11-01, 7:57 123
Do gazu motocipy co hałasują i śmierdzą w lesie.

A tu jeszcze pobił kolesia za zwrócenie uwagi i się tym chwali menda.
Zgłoś
Avatar
notak 2020-11-01, 8:01 31
fajnie wyłapał, nawet zabawne
Zgłoś
Avatar
xXx5226 2020-11-01, 8:02 2
Jeden głupszy od drugiego...
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2020-11-01, 8:06 27
wertuqq napisał/a:

A wystarczyło rozciągnąć linkę.



Linka w lesie, ale taka pordzewiała, żeby nie błyszczała się w słońcu. No i nie prostopadle do drogi tylko pod kątem. Większy efekt. Ja nie wieszam linek w lasach, bo mój las jest ogrodzony i żaden piździec na motorku nie wjedzie.
Zgłoś
Avatar
Znawca_Cipek 2020-11-01, 8:53 33
Juzwa napisał/a:

Linka w lesie, ale taka pordzewiała, żeby nie błyszczała się w słońcu. No i nie prostopadle do drogi tylko pod kątem. Większy efekt. Ja nie wieszam linek w lasach, bo mój las jest ogrodzony i żaden piździec na motorku nie wjedzie.



Ogrodzony linkami, chciales powiedziec?
Zgłoś
Avatar
0_rafiks_0 2020-11-01, 8:57 23
Fejk jak chuj!
Zgłoś
Avatar
zdun 2020-11-01, 8:58 14
Pandemio-psychoza napisał/a:

Do gazu motoc**y co hałasują i śmierdzą w lesie.
A tu jeszcze pobił kolesia za zwrócenie uwagi i się tym chwali menda.



zluzuj portki bo kleksa puścisz.
Zgłoś
Avatar
Lolo18 2020-11-01, 9:04 8
Smierdzi fejkiem.
Zgłoś
Avatar
Jestem_na_nie 2020-11-01, 9:43 11
Ci szmaciarze na tych głośnych motorkach są wyjątkowo irytujący, jak już kolega powiedział najlepsza na nich jest linka. Nie zmienia to faktu że te wideo jest śmieszne, tak śmieszne że wygląda na ustawione.
Zgłoś
Avatar
Noside 2020-11-01, 10:24 19
Zgaduję, że Szanowny Pan Motocyklista nie jechał na wytyczony tor dla motorów, tylko chciał swoim piździkiem ryć runo leśne i pola. Tak, jestem uprzedzony. Z dużą dozą uzasadnienia. Zajmowałem się kilka lat dworkiem w lesie. Blisko do morza, drzewka, zwierzątka, do najbliższej wsi cztery kilometry na przełaj, czyli w piwnicy była spiżarnia i kilka stojaków z różnymi buteleczkami. Cisza, spokój, świeże powietrze i okazyjnie sztormy dla urozmaicenia. Urozmaiceń, niestety, było więcej - prosta droga przez las zachęcała bardzo do zapuszczania się w tamte rejony w celu skakania sobie przez górki na skraju lasu, robienie bączków w polu i okazyjne zapuszczanie się na skraj wydm na takich właśnie sprzętach. Bramka na drodze? Znaki? Prośby? Policja? Zapomnijcie. Nawet znaki oznajmiające polowanie w trakcie takich debili nie odstraszały. Jakiejś eskalacji specjalnie nie było, właściciel i drugi pracownik zastanawiali się nad różnymi pułapkami, ale chcieli być dyskretni i skończyło się na gadaniu przy flaszce. Chciałbym powiedzieć, że każdy ma prawo mieć hobby, tylko zapierdalanie po krzakach i rycie dziur w ziemi to nie jest hobby.
Zgłoś
Avatar
T................y 2020-11-01, 11:27 2
notak napisał/a:

fajnie wyłapał, nawet zabawne



Ten na motocyklu zamiast zlekceważyć pieniacza postanowił zakozaczyć i bez powodu mu zajebać rękawicą z ochraniaczami będąc w kasku. Bohater. Nie dziwię się, że motocyklistów tak tępią po takich akcjach.
Zgłoś
Avatar
SirMajkel 2020-11-01, 11:40 5
lubię po torze polatać crosikiem, ale takich gamoni co pierdzą od rana pod oknami i rozwalają wszystkie ścieżki leśne to gardzę ostro.
Zgłoś
Avatar
Xian5 2020-11-01, 12:03 1
Hahaha ale mu dobrze wykruwil
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie