18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
iamthelaw 2016-10-28, 11:17 8
Jeżeli było to w USA, to napastnikowi grozi czapa, zależnie od stanu. W Polsce dostałby 3 lata za nieumyślne zabójstwo, bo przecież nie planował zabić tylko dokonać rozboju.
Zgłoś
Avatar
uszatok 2016-10-28, 11:38 1
Nie widać karnacji, ale słychać język Nigglish. Tak więc orzekam, iż jest to człowiek o karnacji czarnuch.
Zgłoś
Avatar
J................3 2016-10-28, 13:53
Przeczytałem opis i nie muszę oglądać.
Piwo.
Zgłoś
Avatar
Essent 2016-10-28, 17:41
Skąd dowody na to że zginął? Nie ma śladów krwi,chyba w nogę dostał ?
Zgłoś
Avatar
lobominator 2016-10-28, 21:06 8
@up: dostał raczej w brzuch, a nie w nogi. Krew wylała mu się do środka - krwotok wewnętrzny plus szybkie zakażenie.
Zgłoś
Avatar
Namex 2016-10-29, 14:12
Zginąć w obronie kilku papierowych banknotów, o praktycznie żadnej wartości, i to jeszcze w nie swoim sklepie(chyba). Selekcja naturalna jest taka piękna.
Zgłoś
Avatar
sorra18 2016-10-29, 14:32
@up
Ty jakis slepy jestes czy ki chuj. Koles wykonal polecenie otworzyl kase a rabus i tak go postrzelil. Dlatego jestem za kara smierci a nawet egzekucjami na miejscu dla takich smieci.
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2016-10-29, 14:34 3
Ja jestem za tym całkowicie, aby każdy miał broń pod ręką. Ale te typ najwyraźniej nie miał. Więc jakim trzeba być debilem aby szarpać się z uzbrojony napastnikiem?! Ja rozumiem, kiedy nie ma wyjścia, jesteśmy pod ścianą i ma na nas dokonać egzekucji, wtedy wóz albo przewóz. A tutaj wystarczyło stanąć z boku i wrócić na noc do domu zamiast kostnicy. Zawsze będę potępiał głupotę.
Zgłoś
Avatar
exfon 2016-10-29, 15:00
Aż czekałem, jak zaczną się tu zgłaszać wielcy zwolennicy broni, bo przecież wtedy było by lepiej! A chuj że nawet nie zdążyłby popatrzeć na tą broń, bo koleś już w niego celuje, a on musi dopiero po nią sięgnąć (o ile ma ja przy sobie w kaburze). To tak jak Jefers śmiał się z broni do obrony w domu. Broń w sejfie w jednym miejscu a kule w drugim. Co innego że ktoś chce mieć broń, zupełnie inna rozmowa.

@Sorra18
Chuj, może i jestem ślepy na jedno oko, ale ja widzę dokładnie, że kolo oberwał kulkę (o ile dostał bo w sumie nie widać że jest postrzelony czy krwi choćby na ziemi, i chyba z takiej odległości to pocisk przeszedłby nie wylot? Nie znam się na tym) po tym dopiero jak zaczął być bohaterem i próbował walczyć z napastnikiem.
Zgłoś
Avatar
mlodyPenio 2016-10-29, 15:16
@sorra18 dostal kulka bo sie zaczal szarpac. gdyby grzecznie skulil dupe pod lade moze nic by mu sie ostatecznie nie stalo.
Zgłoś