18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:24
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:17
Avatar
A................r 2021-07-12, 10:01
radek225 napisał/a:

Gdzie? Gęsiego kretynie, GĘSIEGO. Czyli jeden za drugim. Jesli nie rozumiesz, czemu misiek strąbił pedalarzy i czemu gościu spadł z rowerka, to nie rób prawka na jakiekolwiek auto ani na motocykl, tylko siedź w swojej piwnicy, a po miesicie poruszaj się komunikacją, albo taksówkami.

kodeks drogowy dla rowerzystów Artykuł 33, punkt 3.1:

"3. Kierującemu rowerem lub motorowerem zabrania się:

1) jazdy po jezdni obok innego uczestnika ruchu, z zastrzeżeniem ust. 3a;"

A co mamy w punkcie 3a?

"3a. Dopuszcza się wyjątkowo jazdę po jezdni kierującego rowerem obok innego roweru lub motoroweru, jeżeli nie utrudnia to poruszania się innym uczestnikom ruchu albo w inny sposób nie zagraża bezpieczeństwu ruchu drogowego."

A co zrobiły święte krowy z filmu? Zablokowały CAŁY PRAWY PAS, bo musiały jechać koło siebie.

Ja pierdolę, nie sądziłem, że dożyję czasów, gdy będę musiał komukolwiek tłumaczyć podstawy podstaw. Zasady srania w kiblu, albo jak przełykać jedzenie też mam ci wytłumaczyć? A ten od faka ten środkowy palec niech sobie w dupę wsadzi i tam pokręci. Brawa dla miśka, oby pedalarz nie zapamiętał numerów rejestracyjnych, i nie poszedł z tym do sądu. Jebać, gnoić takich ludzi. Nikt ci nie zabrania jeździć rowerem, ale wszystko trzeba robić z głową.



lubisz walić konia ?
Zgłoś
Avatar
Krak 2021-07-12, 10:39 1
Rozumiem, że tego buca z filmu jak tylko coś zrobi nie tak, to trzeba napierdalać po łbie...albo jak nieprawidłowo zaparkuje to wyjebać mu szybę.
Wystarczyło ostrzeć pedalarza a teraz jest fajny materiał i nadzieja, że ciołek straci trochę czasu na wyjasnienia u policmajstrów
Zgłoś
Avatar
focusek 2021-07-12, 11:02 1
Krak napisał/a:

Rozumiem, że tego buca z filmu jak tylko coś zrobi nie tak, to trzeba napierdalać po łbie...albo jak nieprawidłowo zaparkuje to wyjebać mu szybę.
Wystarczyło ostrzeć pedalarza a teraz jest fajny materiał i nadzieja, że ciołek straci trochę czasu na wyjasnienia u policmajstrów



morda konfidencie jebany
Zgłoś
Avatar
JaTylkonaChwile 2021-07-12, 12:44
Znawca_Cipek napisał/a:

Uuu...Kto raz przy swojej kobiecie został uderzony, osmieszony jak pizda i nie oddał, ten nigdy nie będzie przez nią szanowany. Jebany pedalarz juz nie zarucha



zawsze moze uzyc twojego sposobu - upic do nieprzytomnosci i wziac na spiocha
Zgłoś
Avatar
Rinko 2021-07-12, 12:52
Zgłoś
Avatar
andrzejrobert75 2021-07-12, 13:21
Znawca_Cipek napisał/a:

Uuu...Kto raz przy swojej kobiecie został uderzony, osmieszony jak pizda i nie oddał, ten nigdy nie będzie przez nią szanowany. Jebany pedalarz juz nie zarucha



Może ona rucha jego?
Zgłoś
Avatar
Namex 2021-07-12, 13:57 2
Jeblem, ta kobita ma wiecej miesni, niz ta pizda z rowerka. Co to sie porobilo z facetami dzis ?
A koles w samochodzie dobrze zrobil. Szkoa, ze pizda w rurkach nie poczula sie mocna, i jeszcze nie skakala wiecej
Zgłoś
Avatar
K................h 2021-07-12, 14:08
Ja raz jechałem rowerem przez pasy, a jakiś pedał w aucie na mnie trąbi i pokazuje mi swój malutki paluszek. Podszedłem do jego auta i wyjebałem mu lusterko z kopa Wsiadłem na rower i pojechałem dalej.
Zgłoś
Avatar
Hollow_Man 2021-07-12, 14:27 4
Ybać_pis_forever_ziomek napisał/a:

Ja raz jechałem rowerem przez pasy, a jakiś pedał w aucie na mnie trąbi i pokazuje mi swój malutki paluszek. Podszedłem do jego auta i wyjebałem mu lusterko z kopa Wsiadłem na rower i pojechałem dalej.



z taty samochodem się nie liczy
Zgłoś
Avatar
Armata3030 2021-07-12, 14:50 1
Odważna tłusta łajza i patologia drogowa. Kozak bo rowerzysta waży może 45kg. Jakby na mnie trafił to bym go pozamiatał a na kamerce miałby pamiątkę jak mu morda puchnie .
Zgłoś
Avatar
Cudak 2021-07-12, 15:21 1
hugo283 napisał/a:

Spaślak w klapkach dostałby w ryj i kopa w jaja jakby mnie tak zepchnął z roweru. Pomijając ,że nie jeżdżę na rowerze.



Ojojoj nie strasz bo się zesrasz

Pedalarz nauczony szacunku do innych. Bo sam do siebie powinen stracić
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2021-07-12, 15:59
outofbody napisał/a:

Art. 217
§ 1. Kto uderza człowieka lub w inny sposób narusza jego nietykalność cielesną, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.
§ 2. Jeżeli naruszenie nietykalności wywołało wyzywające zachowanie się pokrzywdzonego albo jeżeli pokrzywdzony odpowiedział naruszeniem nietykalności, sąd może odstąpić od wymierzenia kary.
Ja to tu tylko zostawię



Paragraf 2 do kompletna bzdura bo jak cię ktoś jebnie i mu oddasz to jest obrona.
Nie wiedziałem że żyje w tak dzikim kraju że można kogoś uderzyć bo mu pokazał palec

Zgłoś
Avatar
focusek 2021-07-12, 16:05 1
Wiewór napisał/a:

Paragraf 2 do kompletna bzdura bo jak cię ktoś jebnie i mu oddasz to jest obrona.
Nie wiedziałem że żyje w tak dzikim kraju że można kogoś uderzyć bo mu pokazał palec



kolejny konfident wszystkie konfidenty to pizdy co same nie potrafia sie obronic... co za kurwa czasy pedalow w rurkach
Zgłoś
Avatar
kosmerf 2021-07-12, 16:53 2
Wiewór napisał/a:

Paragraf 2 do kompletna bzdura bo jak cię ktoś jebnie i mu oddasz to jest obrona.
Nie wiedziałem że żyje w tak dzikim kraju że można kogoś uderzyć bo mu pokazał palec



Dlatego sprawy w sądach się ciągną latami. Nie ma czasu na poważne rzeczy bo ludzie do sądu chodzą że sprawami typu "bo mnie popchnął". Jechał rowerem jak cipa to dostał, powinien wstać, pojechać dalej i przemyśleć co zrobił.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2021-07-12, 17:54 2
Wiewór napisał/a:

Nie wiedziałem że żyje w tak dzikim kraju że można kogoś uderzyć bo mu pokazał palec



A można jak najbardziej, jeszcze jak.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie