18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
smc 2023-09-15, 21:27
To widok z drona?
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2023-09-15, 21:34 2
smc napisał/a:

To widok z drona?



Nie. Z bloku jakiegoś. Tu filmik z podobnej perspektywy sadistic.pl/wyprzedzic-za-wszelka-cene-vt566034.htm6309172
Zgłoś
Avatar
rafaloss 2023-09-16, 0:52
Kiedyś przez kilka lat mieszkałem w wysokim bloku z bezpośrednim widokiem na bardzo podobne skrzyżowanie. Gdyby ustawić kamerkę, to myślę, że spokojnie byłoby co najmniej pięć podobnych nagrań.
Zgłoś
Avatar
Majomir 2023-09-16, 1:04 1
A on myślał
że się przebije ?
Zgłoś
Avatar
PiDżej 2023-09-16, 7:32
Majomir napisał/a:

A on myślał
że się przebije ?



Nie, nie myślał. Był pewien. Poza tym do myślenia potrzebny jest mózg
Zgłoś
Avatar
leonidkacap 2023-09-16, 13:16 1
Zgłoś
Avatar
SławomirSulej 2023-09-16, 15:54
W dupę jebany chuj wyjechał na czerwonym z pasa do jazdy prosto mijając kolejkę czekających na zmianę świateł. Motorzysta nie miał szans i jak najbardziej pierwszeństwo....jak 90% innych wrzucanych tu filmów z udziałem motocykli
Zgłoś
Avatar
Heliar 2023-09-16, 18:17 4
SławomirS napisał/a:

W dupę jebany chuj wyjechał na czerwonym z pasa do jazdy prosto mijając kolejkę czekających na zmianę świateł. Motorzysta nie miał szans i jak najbardziej pierwszeństwo....jak 90% innych wrzucanych tu filmów z udziałem motocykli



Do tego huj jebany nie miał żadnej widoczności, zasłaniały mu auta czekające na lewoskręt, czy to motor czy auto nie mógł go widzieć, a mimo to nie zwolnił na lewoskręcie , nie mówiąc o zatrzymaniu się.

Jesse.Pinkman napisał/a:

Właśnie dlatego na skrzyżowaniach nie powinno się zapierdalać.



Dla ciebie wszyscy zapierdalają, czy to motor, hulajnoga, czy rower, każdy twój post,albo komentarz to "zapierdalał", jeśli na tym filmie gość na motorze zapierdalał, to oba auta po przeciwnej stronie, też zapierdalały. Zacząłem się zastanawiać jaka jest według ciebie normalna prędkość. Nie pisz tylko proszę, że skoro to motor, to gość powinien jechać 20km/h na każdym skrzyżowaniu i uważać na downa w puszcze.
Zgłoś
Avatar
adamkosz 2023-09-17, 17:36
0,2847981 sekundy przed uderzeniem widać, że samochody na lewoskręcie zaczynają ruszać. Biorąc pod uwagę opóźnienie na reakcję na zielone światło, dajmy 1 sekundę, czyli 1,2847981 s paliło się już zielone światło dodając 0,5 sekundy opóźnienia między czerwonym a zielonym pomiędzy poszczególnymi sekcjami skrzyżowania mamy w przybliżeniu 1,7 sekundy. Miej więcej tyle świeciło się czerwone jak motocyklista wjechał na skrzyżowanie.

Tak było, nie zmyślam. Źródło poniżej,

Instytut Danych Z Dupy
Zgłoś
Avatar
heartagram 2023-09-19, 17:04
PATRZ W LUSTERKA: motokurwy są wszędzie!
Zgłoś