18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 13 minut temu
Avatar
Wiewór 2019-10-25, 14:43 1
Jak powiedział wielki przywódca tego narodu są plusy dodatnie i plusy ujemne.
Niezaprzeczalnym plusem dodatnim tego nieszczęścia jest fakt, że takie piękne ciało będzie leżeć sparaliżowane i bezbronne do użytku każdego chętnego zaspokoić swoje libido.
Zgłoś
Avatar
głest 2019-10-25, 14:43 1
Zajebiście dokręcona

Zgłoś
Avatar
V8ROG 2019-10-25, 15:46 3
Są jakieś wieści czy niewiasta jest kaleką czy nie?
Zgłoś
Avatar
No-idea 2019-10-25, 17:09 1
No kurna zaimponiła mi.
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2019-10-25, 17:53 1
Na oddziale intensywnej opieki powypadkowej dzieciaki przechwalają się:
- Dzieciak1: Czaicie te wielkie schody przed ratuszem? BYŁEM PIERWSZYM W MIEŚCIE który wpadł na pomysł by skoczyć z nich BMX'em... No i wylądowałem tutaj!
- Dzieciak2: Ten wielki most nad rzeką płynącą przez nasze miasto - BYŁEM PIERWSZYM W POWIECIE który skoczył w najbardziej niebezpiecznym miejscu... No i wylądowałem tutaj!
- Dziewczyna z filmiku: Śruba przed skorpionem... mówi Wam to coś? BYŁAM KURWA PIERWSZA NA ŚWIECIE!
Zgłoś
Avatar
Juzef_Rzelazin 2019-10-25, 18:34 13
bloodwar napisał/a:

Na oddziale intensywnej opieki powypadkowej dzieciaki przechwalają się:
- Dzieciak1: Czaicie te wielkie schody przed ratuszem? BYŁEM PIERWSZYM W MIEŚCIE który wpadł na pomysł by skoczyć z nich BMX'em... No i wylądowałem tutaj!
- Dzieciak2: Ten wielki most nad rzeką płynącą przez nasze miasto - BYŁEM PIERWSZYM W POWIECIE który skoczył w najbardziej niebezpiecznym miejscu... No i wylądowałem tutaj!
- Dziewczyna z filmiku: Śruba przed skorpionem... mówi Wam to coś? BYŁAM k***A PIERWSZA NA ŚWIECIE!



no i kurwa zmarnowałem czas, żeby to przeczytać....
Zgłoś
Avatar
Maciak Plock 2019-10-25, 18:49
Za skorpiona zawsze piwo!
Zgłoś
Avatar
mazga50 2019-10-25, 22:17
Wiewór napisał/a:

Jak powiedział wielki przywódca tego narodu są plusy dodatnie i plusy ujemne.
Niezaprzeczalnym plusem dodatnim tego nieszczęścia jest fakt, że takie piękne ciało będzie leżeć sparaliżowane i bezbronne do użytku każdego chętnego zaspokoić swoje libido.



Nic jej nie będzie. To dzieciak jeszcze, a u dzieci nie takie rzeczy uchodzą płazem.
Mam wrażenie, że będąc kilkuletnią dziewczynką jej to wychodziło, Ale teraz dojrzewa i niestety dupka urosła, a grawitacja to kurwa.
Zgłoś
Avatar
marinis 2019-10-25, 22:30 1
Ładna nastoletnia dziewczyna z niej i wysportowana.
Zgłoś
Avatar
BundyR 2019-10-26, 8:06
Bardziej niedojebany od niej jest tylko kamerzysta
Zgłoś