18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:18
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 15 minut temu
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
🔥 Napastnik z długą rurką - teraz popularne
Stadionowi "patrioci" w akcji.
P................e • 2017-07-31, 23:11
Przeglądając facebooka trafiłem na taką oto relację. Grupa bandytów napadła na zwykły kursowy pociąg i go rozjebała, tylko dlatego, że jechało w nim kilku typków na mecz. Szkoda że nie ma w Polsce możliwości odstrzeliwania takiego ścierwa za drobną nagrodę pieniężną, bo wtedy byłbym bogaty.

Zgłoś
Avatar
TB303 2017-07-31, 23:14 44
Putamadre napisał/a:

Szkoda że nie ma w Polsce możliwości odstrzeliwania takiego ścierwa za drobną nagrodę pieniężną, bo wtedy byłbym bogaty.


Tradycyjnie: Chuja byś zrobił
Zgłoś
Avatar
Pomurnik666 2017-07-31, 23:22 5
jedzie chłopak na wooda a tu zwierzyna dzika wpada do pociągu ^^ się między sobą zabija ^^ to ja już wole na woodstock jechać . i idę po popcorn .
Zgłoś
Avatar
M................t 2017-07-31, 23:32 35
trzeba spierdalać z tego kraju jak najdalej, najlepiej kurwa na Malte lub do Izraela, co to ma kurwa być? normalnie nie można dojechać z punktu A do punktu B bo jakieś ścierwo robi bordel, ten kraj to jakiś niesmaczny żart, nie można kurwa na zakupy pójść bo te jebane zwierzęta tulą się w pierdolonej kolejce i wymieniają się swoimi zapaszkami a jak na ulicy się na kogoś popatrzysz to pytają czy mam jakiś problem, tak kurwa jasne że mam bo ciężko uwierzyć że ktoś taki chodzi kurwa po ulicy! przeciętny polak wygląda jak wynik romansu orangutana z pierdoloną świnią i chodzą kurwa wiecznie smutni i zamiast coś zrobić ze swoim życiem to ruchają 10 szekli brutto na godzinę na "horom curke" Hitler miał kurwa racje polacy to podludzie bez pomocy Niemców słowianie by kurwa nigdy nie wyszli z kurwa z ziemianek, powiedziałem słowianie? przepraszam kurwa bardzo! już Ukraińcy jako słowianie potrafią kurwa myśleć i nie dają się ruchać jakiemuś polaczkowi który rozpierdala wagony bez pierdolonego powodu, w innych krajach np. we włoszech ludzie są uśmiechnięci radzą sobie z problemami a tu kurwa jest jakaś pierdolona dzicz gdzie każdy marnuje całe swoje życie by komuś innemu je zmarnować, poza tym wszędzie jakieś kurwa haszcze, zamiast zrobić z tego pole to nie kurwa po co? niech rośnie pierdolona dżungla, te lasy to metafora typowego polaka robaka kurwa, jaki kraj taki kurwa właściciel - polak też cały obrośnięty i niezadbany, co do samego wyglądu kraju to to jest jakiś smutny żart wszędzie jakieś kurwa równiny jak jakieś pierdolone stepy na których kurwa jest ogromna ilość śmieci, nie ma tu żadnych atrakcji poza kurwa żebrającymi polaczkami o kilka szekli, bilet już mam kupiony i wypierdalam z tej chujolandii do Tel-Awiwu, miłego gnicia w tym obsranym państwie skurwysyny.
Zgłoś
Avatar
ire09 2017-07-31, 23:54 11
Nic takiego nie miało miejsca. A ten rzekomy Brunon niech se mape kupi bo dziwną trase obrał na brudstook.
Zgłoś
Avatar
S................n 2017-07-31, 23:58 13
satanicunt napisał/a:

trzeba spierdalać z tego kraju jak najdalej, najlepiej kurwa na Malte lub do Izraela, co to ma kurwa być? normalnie nie można dojechać z punktu A do punktu B bo jakieś ścierwo robi bordel, ten kraj to jakiś niesmaczny żart, nie można kurwa na zakupy pójść bo te jebane zwierzęta tulą się w pierdolonej kolejce i wymieniają się swoimi zapaszkami a jak na ulicy się na kogoś popatrzysz to pytają czy mam jakiś problem, tak kurwa jasne że mam bo ciężko uwierzyć że ktoś taki chodzi kurwa po ulicy! przeciętny polak wygląda jak wynik romansu orangutana z pierdoloną świnią i chodzą kurwa wiecznie smutni i zamiast coś zrobić ze swoim życiem to ruchają 10 szekli brutto na godzinę na "horom curke" Hitler miał kurwa racje polacy to podludzie bez pomocy Niemców słowianie by kurwa nigdy nie wyszli z kurwa z ziemianek, powiedziałem słowianie? przepraszam kurwa bardzo! już Ukraińcy jako słowianie potrafią kurwa myśleć i nie dają się ruchać jakiemuś polaczkowi który rozpierdala wagony bez pierdolonego powodu, w innych krajach np. we włoszech ludzie są uśmiechnięci radzą sobie z problemami a tu kurwa jest jakaś pierdolona dzicz gdzie każdy marnuje całe swoje życie by komuś innemu je zmarnować, poza tym wszędzie jakieś kurwa haszcze, zamiast zrobić z tego pole to nie kurwa po co? niech rośnie pierdolona dżungla, te lasy to metafora typowego polaka robaka kurwa, jaki kraj taki kurwa właściciel - polak też cały obrośnięty i niezadbany, co do samego wyglądu kraju to to jest jakiś smutny żart wszędzie jakieś kurwa równiny jak jakieś pierdolone stepy na których kurwa jest ogromna ilość śmieci, nie ma tu żadnych atrakcji poza kurwa żebrającymi polaczkami o kilka szekli, bilet już mam kupiony i wypierdalam z tej chujolandii do Tel-Awiwu, miłego gnicia w tym obsranym państwie skurwysyny.



Masz rację... Hitler miał kurwa rację, że jesteście pasozyty i spierdolił akcję, że nie wyciął tobie podobych w pień!
Wszędzie się wpierdalacie nie zapraszani ze swoim "aj waj, aj waj"
Zgłoś
Avatar
Argeusz 2017-08-01, 0:28 22
Niemcy mają "imigrantów" a my mamy swoich własnych, narodowych kurwiszonów.
Zgłoś
Avatar
A................o 2017-08-01, 6:45 8
A masz dwudzieste piwo, niech narodowe zwierzęta bóldupią, że są tylko zwierzętami a nie chociaż podludźmi.
Zgłoś
Avatar
borelli 2017-08-01, 6:51 8
Wciąż mam do nich więcej szacunku, niż do brunonów i innych brudasów z woodstocka.
Zgłoś
Avatar
damianock 2017-08-01, 8:13 3
wy debile, nic takiego nie miało miejsca
Zgłoś
Avatar
waloos 2017-08-01, 9:00 5
Nie mam nic przeciwko kibolskim ustawkom - tam jest jakiś honor. Wychodzą w podobnej liczbie, umówieni na sprzęt czy pięści, gdzieś w lesie albo na polanie. Nikomu postronnemu nie dzieje się krzywda, niczego nie niszczą, robią co lubią.

Ale takie napadanie w czasie wyjazdu to jest kurwa chamstwo. Ja wiem, że Ci którzy jechali to na pewno nie byli świętoszki tylko grupa ultrasów która nie jedno ma na karku, ale po chuja niszczyć pociąg?
Zgłoś
Avatar
normale 2017-08-01, 9:04 4
@MoszeGoldszmit
fajne masz wspomnienia. Nie wspomniałeś nic o swoich rodzicach którzy Cię skrzywdzili, może chciałbyś się podzielić?
Zgłoś
Avatar
Noside 2017-08-01, 9:31 5
I te wszystkie odpowiedzi na te trole typu "jestężydę", "lololalo" albo inne "abstrachujsy"..
Ja głupi myślałem, że tu jest jakiś poziom..
Zgłoś
Avatar
hassasynn 2017-08-01, 10:17 2
Juz nie badz taka pizda
Zgłoś
Avatar
munio1000 2017-08-01, 10:56 1
a dlaczego nie ma tu jeszcze obrazka że jaranie się piłką to pedalstwo?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie