18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
HermanVonSztolc 2024-07-01, 23:03
Nie oglądać... Fake... Murzynka pomogła wstać białej z asfalta... Tiaaaaa kto w to uwierzy?
Zgłoś
Avatar
corpo_kills_me 2024-07-01, 23:07
Upadła cywilizacja. Słusznie ich Chiny rozpierdolą.
Zgłoś
Avatar
darek1234 2024-07-02, 0:12
patmon napisał/a:

Może tego nie zobaczysz osobiście, bo w niedalekiej przyszłości bracie sadolu mój miły, tak właśnie będą traktowani, piętnowani, ścigani, bici i mordowani biali ludzie. Największym rasiuchem jest właśnie czarnuch! Dla stanów już nie ma szans, bo tam jest takie spierdolenie umysłowe, że w niektórych rejonach biali ludzie wstydzą się, że są biali, czy to w szkołach, na uniwersytecie, czy w zwykłej robocie w fabryce, oj szkoda, że jestem biały, bo czarni to wszystko mają lepsze. Ta nagonka na model rodziny w reklamach telewizyjnych, czy na bilbordach, biała blondyneczka z asfaltem i kakaowe brzdące na tle nowego domku i autka, to najwspanialszy model rodziny. Biały człowiek będzie oglądany i podziwiany w muzeum, czy jakimś laboratorium elit tego nowego zjebanego świata. Polska, Słowacja, Czesi i jakaś część Ruskich zostanie jako ostatni bastion białego człowieka reszta ziem będzie opanowana przez plugawe czarcie pomioty.



Idź się potnij, powieś i utop, zrobisz gest dla społeczeństwa
Zgłoś
Avatar
aaa1 2024-07-02, 0:18
Kurwa 90% tych babsztylów czarnych to jak chłopy wyrośnięte typu s.williams to jak białe laski mogą z nimi konkurować
Zgłoś
Avatar
PentagramOdDiabła 2024-07-02, 1:31
HermanVonSztolc napisał/a:

Nie oglądać... Fake... Murzynka pomogła wstać białej z asfalta... Tiaaaaa kto w to uwierzy?



A za chwilę partyzant na plecy i od nowa ją pobili czarnuchy-pewnie tak było.
Zgłoś
Avatar
bercisko 2024-07-02, 5:09
HermanVonSztolc napisał/a:

Nie oglądać... Fake... Murzynka pomogła wstać białej z asfalta... Tiaaaaa kto w to uwierzy?



Nie pomogła jej. Ona podniosła biały manekin do drugiej rundy. Jak gorylice skończą to wezmą się za nią czarnuchy ze swoimi berłami
Zgłoś
Avatar
PieronJasnySzlag 2024-07-02, 8:31
Ufff, całe śczeście że to uśmiechnięta tolerancyjna młodzież a nie jakieś prymitywne i zdziczałe bojówki skrajnej prawicy
Zgłoś
Avatar
Czester 2024-07-02, 8:50
Idiokracja nadchodzi.
Zgłoś
Avatar
BezsensownyPlaskonos 2024-07-02, 9:00
Wakanda wybory 1szej damy
Zgłoś
Avatar
rayananer 2024-07-02, 12:22 1
serio to wyglada jakby malpy zrobily wojne gangow w obiekcie monitorowanym i strzezonym - czytaj zoo
Zgłoś
Avatar
killua 2024-07-02, 13:13 1
Kurwa można hiva dostać od samego patrzenia przez monitor, a co dopiero tam być na miejscu.
Zgłoś
Avatar
WERFI 2024-07-02, 14:25
Nie wiem za ile lat ale za ileś na pewno to Rosja zostanie ostoją normalności chociaż tam spierdolenie jest z zupełnie innego kierunku
Zgłoś
Avatar
seeed71 2024-07-02, 18:28
patmon napisał/a:

Może tego nie zobaczysz osobiście, bo w niedalekiej przyszłości bracie sadolu mój miły, tak właśnie będą traktowani, piętnowani, ścigani, bici i mordowani biali ludzie. Największym rasiuchem jest właśnie czarnuch! Dla stanów już nie ma szans, bo tam jest takie spierdolenie umysłowe, że w niektórych rejonach biali ludzie wstydzą się, że są biali, czy to w szkołach, na uniwersytecie, czy w zwykłej robocie w fabryce, oj szkoda, że jestem biały, bo czarni to wszystko mają lepsze. Ta nagonka na model rodziny w reklamach telewizyjnych, czy na bilbordach, biała blondyneczka z asfaltem i kakaowe brzdące na tle nowego domku i autka, to najwspanialszy model rodziny. Biały człowiek będzie oglądany i podziwiany w muzeum, czy jakimś laboratorium elit tego nowego zjebanego świata. Polska, Słowacja, Czesi i jakaś część Ruskich zostanie jako ostatni bastion białego człowieka reszta ziem będzie opanowana przez plugawe czarcie pomioty.



Ale ty wiesz że takie akcje nie dzieją się cały czas? I że dochodzi do nich tylko w centrach dużych skupisk ludzkich. Czarni lgną na dużych miast bo jest tam łatwiej, na prowincji wcale ich nie ma. Mam kolegę we Francji, pracuje tam z 10 lat to wie jak wygląda. A wygląda to tak że w kilku dużych miastach masz syf, a mniejsze miejscowości są zupełnie białe. Żadnych arabów i czarnych. Ten rzekomy upadek to jeszcze dluguuuugo nie nastąpi
Zgłoś
Avatar
Lukash2107 2024-07-02, 21:36
Ten winny kto wpuscił murzyna do miasta.Wypierdalać do Afryki
Zgłoś
Avatar
pankruk 2024-07-02, 22:31
seeed71 napisał/a:

Ale ty wiesz że takie akcje nie dzieją się cały czas? I że dochodzi do nich tylko w centrach dużych skupisk ludzkich. Czarni lgną na dużych miast bo jest tam łatwiej, na prowincji wcale ich nie ma. Mam kolegę we Francji, pracuje tam z 10 lat to wie jak wygląda. A wygląda to tak że w kilku dużych miastach masz syf, a mniejsze miejscowości są zupełnie białe. Żadnych arabów i czarnych. Ten rzekomy upadek to jeszcze dluguuuugo nie nastąpi



Tu raczej chodzi o napędzenie kolejnej rewolucji światowej, podobnej jaka miała miejsce w 1917 r. Carska Rosja i Cerkiew Prawosławna mogła być zniszczona przy użyciu mas robotniczych ale Stalin położył temu kres i zrobił porządek z Trockim, Kamieniewem, Zinowiewem itp. To tak w skrócie. Teraz szeroko pojęte lewactwo atakuje wszystko co kojarzy się ze starym porządkiem czyli narodowość, wyznanie (najczęściej chrześcijańskie) + do państw, które z założenia były chrześcijańskie wrzucono na siłę obcy kulturowo i wyznaniowo element. Celem jest po prostu zniszczenie chrześcijaństwa i możecie się tylko domyślać komu na tym zależy wtedy odkryjecie słoną prawdę kto to wszystko inspiruje
Zgłoś