18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 52 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Cezar87 2024-07-02, 22:35
patmon napisał/a:

Może tego nie zobaczysz osobiście, bo w niedalekiej przyszłości bracie sadolu mój miły, tak właśnie będą traktowani, piętnowani, ścigani, bici i mordowani biali ludzie. Największym rasiuchem jest właśnie czarnuch! Dla stanów już nie ma szans, bo tam jest takie spierdolenie umysłowe, że w niektórych rejonach biali ludzie wstydzą się, że są biali, czy to w szkołach, na uniwersytecie, czy w zwykłej robocie w fabryce, oj szkoda, że jestem biały, bo czarni to wszystko mają lepsze. Ta nagonka na model rodziny w reklamach telewizyjnych, czy na bilbordach, biała blondyneczka z asfaltem i kakaowe brzdące na tle nowego domku i autka, to najwspanialszy model rodziny. Biały człowiek będzie oglądany i podziwiany w muzeum, czy jakimś laboratorium elit tego nowego zjebanego świata. Polska, Słowacja, Czesi i jakaś część Ruskich zostanie jako ostatni bastion białego człowieka reszta ziem będzie opanowana przez plugawe czarcie pomioty.



Troche prawdy w tym jest, ale ameryka jest wielka i niektore stany nie toleruja tych czarnych do tej pory. 2 lata temu moze 3 byly filmiki ze w miastach, miasteczkach stali na kazdym skzyzowaniu z bronia aby obcych nie wpuszczac i to wszystko zgodnie z prawem. A co do Polski nigdy sobie na to nie pozwolimy bo widze dzieciaki ze szanuja i czuja dume z bycia Polakiem.
Zgłoś