18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:13
🔥 Wyprzedzanie po polsku - teraz popularne
Avatar
urtel 2012-12-14, 18:01
Ruszka napisał/a:

Ja pierdole! Miliony analiz historyków, ujawnione dokumenty, akta, do tego wszystko można dostać wpisując frazę w google ale CHUJ, banda idiotów uważa że decyzja Jaruzelskiego była uzasadniona. Ochujało was? Ruscy NIE MIELI zamiaru wjechać do Polski, ustalili to na konferencji PRZED stanem wojennym, stwierdzili że nie będą o nią walczyć, wszystko jest w dokumentach. Ale po co czytać, lepiej wypowiadać się na temat o którym się nie ma pojęcia. Dla mnie nie różnicie się od debili noszących gadżety i ubrania z Che.



oho google. ja tam moge znaleźć nawet kota przemierzającego wszechświat na keyboardzie co wcale nie oznacza że tak było naprawde, może jeszcze dodasz do tego wikipedie?: )
Zgłoś
Avatar
Liwinech 2012-12-14, 18:17 1
Pozdrowienia dla Tych Którzy w Dupie Byli Gówno widzieli Stan wojenny Był Potrzebny Ponieważ Solidarności ros kradła by Polskę i Byśmy teraz mówili po Rosyjsku. Miałem Dziadka który Był w wojsku Podczas stanu wojennego rosja już czekała Pod granicami żeby u nas porządek zrobić

a Gnębienie starego dziadka co roku w Godzinach nocnych nie wyleczy Głupoty Polaków Myślicie że Kto siedzi Teraz w rządzie ???? Powiem wam
sprzedawczyki którzy Rosjanom donosili na polaków i wyczyścili Swoje papiery a Zostawili tych Którym nie Ufali albo Byli zagrożeniem żeby ciągnąć Pieniądze od nas

Mam nadzieje że ktoś to przeczyta i się zastanowi chociaż trochę co naprawdę się dzieje w tym Kraju
Zgłoś
Avatar
Ronoaro 2012-12-14, 19:44 1
sowiak92 napisał/a:

@Magik2501
Pozdrawiam cie kretynie. Wiesz co to byla "doktryna Breżniewa"? Odsyłam do wikipedii, bo szkoda słów na twoją nieznajomość historii. Najlepiej, nie znam sie to sie wypowiem...



W 81' doktryne Breżniewa mogli sobie w dupę wsadzić, bo mieli problemy nawet z paliwem do czołgów. Bez jaj ludzie, dalej wierzycie w te bajki o najaździe ruskich? Jak wam powiem, że jeśli nie umyjecie ząbków to wam Smerfy wpierdol spuszczą, to też uwierzycie.
Zgłoś
Avatar
Timitum 2012-12-14, 20:42 1
@Liwinech
Potwierdzam relacje wojskowych (dziadzio był oficerem kontrwywiadu). W skrócie: nasze służby wywiadowcze zaobserwowały mobilizacje wojsk na granicy. W dużym uproszczeniu przygotowywali sie do ewentualnego przejścia przez Bug.
Mnie osobiście tam nie było, ale z relacji rzeczonego dziadka wiem, że z naszej strony wygladało to tak, jakby się mieli wpierdolić zaraz z wojskiem.
A to, że teraz nie ma na to dokumentów... Kurwa mać, to jest rosja do chuja. Takie teczki idą z dymem jak tylko sprawa się rypnie. Takie moje spostrzerzenie.
Zgłoś