18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
Pan_Generał 2014-02-15, 18:03
1:53 Jak już to Petelicki był w SB bo zawsze chciał być szpiegiem. I z tego co wiem, to nie było innej drogi w PRL'u.

2:11 No nie wiem, bo już za komuny chciał stworzyć jednostkę specjalną i mu odmówili.

2:30 Petelicki krytykował polityków już przed Smoleńskiem

I głupie pierdolenie o gen. Skrzypczaku, który był jednym z lepszych dowódców w WP (baaaardzo dużo ludzi tak twierdzi). Nie chce mi się reszty oglądać, chłopina ma najebane we łbie. Niech sięgnie po książkę GROM: Siła i Honor (oficjalny wywiad rzeka z Petelickim) to się dowie kilku rzeczy. Niech nie manipuluje faktami.
Zgłoś
Avatar
xiontZ 2014-02-15, 21:08 1
Pan_Generał napisał/a:

który był jednym z lepszych dowódców w WP (baaaardzo dużo ludzi tak twierdzi)



To argument typu "gówno jest smaczne, miliony much nie mogą się mylić". Baaaardzo dużo ludzi twierdzi także, iż socjalizm jest dobry. Postaraj się bardziej
Zgłoś
Avatar
Pan_Generał 2014-02-15, 21:43
xiontZ napisał/a:


Postaraj się bardziej



W latach 2006-2009 był dowódcą Wojsk Lądowych. W sierpniu 2009 podał się do dymisji w proteście przeciwko sposobowi zarządzania siłami zbrojnymi przez polskie Ministerstwo Obrony Narodowej.

Na czwartym roku (szkoła wojsk pancernych) – jako jedyny w trakcie ćwiczeń, i to dwukrotnie, dowodził kompanią czołgów

W lutym 2006 roku Skrzypczak był już w Lackland Air Force Base w Teksasie, gdzie przeszedł intensywny kurs językowy. Potem pojechał do Monterey w Kalifornii na dwuipółmiesięczne podyplomowe studium w zakresie zarządzania zasobami strategicznymi

I przeczytaj sobie jego wypowiedź po śmierci Kapitana Ambrozińskiego.

Dla każdego żołnierza jest zaszczytem posiadanie takiego dowódcy. Generał Polko, Petelicki i właśnie Skrzypczak byli wymieniani jako dobrzy dowódcy.

Oczywiście pan Stanisław musi się przypierdalać do wszystkiego. Przypierdolił się do kolesia, który zna się na wojsku jak mało, kto i dobrze piastował swoją funkcje. Szkoda, że nie przypierdoli się do reszty nierobów w monie, którzy nie mają zielonego pojęcia o wojsku i przez nich giną dobrzy żołnierze (patrz na sprawę Ambrozińskiego). Jebany malkontent któremu nikt nigdy nie dogodzi.
Zgłoś