18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
Nikt_nie 2021-05-28, 14:13 3
Łooooooooo hoooooo hoooooooooo

Zgłoś
Avatar
Znawca_Cipek 2021-05-28, 14:15 10
Akurat wysokość nie miała tu większego znaczenia, ale chuj, może ja głupi jestem i się mie znam?
Zgłoś
Avatar
Polacco Sivusco 2021-05-28, 16:04
Mówiła jeszcze : bombelków mnie nie zabij
Zgłoś
Avatar
andrzejrobert75 2021-05-28, 17:22
Bombelka szyja moze boleć.
Zgłoś
Avatar
Bejker 2021-05-28, 19:21
Ściąga tak jak po zmianie opon nie ustawią zbieżności
Zgłoś
Avatar
Pitok 2021-05-28, 21:48 1
Przynajmniej dzieciaki będą miały co wspominać.
Zgłoś
Avatar
djpyza 2021-05-28, 22:22
Bejker napisał/a:

Ściąga tak jak po zmianie opon nie ustawią zbieżności


o kurwa jak ty po zmianie opon popierdalasz na zbieżność to ci nie zazdroszczę .zmień samochód aa sorry to pewnie autobus komunikacji miejskiej temu tak ściąga..
Zgłoś
Avatar
Noct 2021-05-29, 4:50
djpyza napisał/a:

o kurwa jak ty po zmianie opon popierdalasz na zbieżność to ci nie zazdroszczę .zmień samochód aa sorry to pewnie autobus komunikacji miejskiej temu tak ściąga..



każdy normalny człowiek przy wymianie opon leci na wyważanie i ewentualnie zbieżność (szczególnie jak zmieniasz na letnie), żeby się koła nie trzęsły przy 140+, więc mordę zamknij cebulaku
Zgłoś
Avatar
nano50 2021-05-29, 12:17 1
Noct napisał/a:

każdy normalny człowiek przy wymianie opon leci na wyważanie i ewentualnie zbieżność (szczególnie jak zmieniasz na letnie), żeby się koła nie trzęsły przy 140+, więc mordę zamknij cebulaku



Przy zmianie robisz wyważenie, ale żeby zbieżność robić? Jesteś jakiś pierdolnięty czy tylko głupi? Jedynym rozwiązaniem przychodzącym do głowy jest to, że wpierdalałeś się podczas zimy w krawężniki, bo gówniany z Ciebie kierowca.
Zgłoś
Avatar
OnCo 2021-05-29, 23:07
kurła, a kto prowadził pojazd?!
Zgłoś
Avatar
djpyza 2021-05-31, 0:43
Noct napisał/a:

każdy normalny człowiek przy wymianie opon leci na wyważanie i ewentualnie zbieżność (szczególnie jak zmieniasz na letnie), żeby się koła nie trzęsły przy 140+, więc mordę zamknij cebulaku



jak ty jesteś durny naprawdę jak masz złe opony to Latasz na zbieżność mongolę ?.. wiesz co to jest zbieżność i geometria pewnie nie ogarniasz . i tobie wszystko to samo .debilu zbieżność robisz przy wymianie końcówek kierowniczych a nie wymianie opon więc klapnij dzobem a wyważanie to wiadomo że się robi przy wymianie opon czego ty debilu jebany nie rozumiesz? udajesz takiego mądrego ?
Zgłoś
Avatar
Kolczatka 2021-05-31, 19:19
Pitok napisał/a:

Przynajmniej dzieciaki będą miały co wspominać.



I to się nazywa optymizm
Zgłoś