18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 0:20
Avatar
s................9 2013-06-13, 21:21 15
00:13 - i tak się właśnie kończy opuszczanie kuchni bez nadzoru.
Zgłoś
Avatar
Isthistheend 2013-06-13, 22:21 4
cos w tym jest...
Zgłoś
Avatar
p................n 2013-06-13, 23:10
przetłumaczta mi to wszystko i wyślijta na prifka bo co trzecie słowo rozumiem... ;(
nie lubię serowych chrupek... chrupki sa niezdrowe, chipsy są lepsze ;P

piwo za amerykański ale starodawny musical czy coś w tym stylu opera w chuj
Zgłoś
Avatar
TomdeX 2013-06-13, 23:37 2
Ta czarna to fajna dupa, ruchałbym...

______________

Życie jest sadistic.
Zgłoś
Avatar
vantage 2013-06-13, 23:38 22
blondynka ratuje sytuacje troszkę. szpety w chuj.
Zgłoś
Avatar
h................s 2013-06-13, 23:38
bywa że i dziewczyny tak maja
Zgłoś
Avatar
Ryuk 2013-06-13, 23:39
@Isthistheend

Coś? Sama kurwa prawda.

______________

Głupota nie zwalnia od myślenia.
Zgłoś
Avatar
mrozny 2013-06-13, 23:41
jestem na głównej, dzięki za piwka A filmik to sama prawda, żałuję że nie ma jeszcze tłumaczenia
Zgłoś
Avatar
S................n 2013-06-13, 23:51 7
Ten filmik jest idealny na neo-sadola. Kiedyś ludzie by zapytali "co to kurwa jest?!" Cukierkowe filmik o trywialnych kłopotach. Ja pierdolę, niedługo ten portal przejdzie na bajki i kucyka pony, gówno a nie sadistic, już teraz nie można wrzucać scen śmierci na harda [w zasadzie od dawna], nie można obrażać innych ras, nie można obrażać nikogo w zasadzie.
Zgłoś
Avatar
Clematis 2013-06-13, 23:53 1
nie wiem jak mają inni, ale "angielski na poziomie" jest już kurewsko nudne i niepotrzebne. I jeszcze te śmieszne dopiski "na poziomie chrupki" no naprawdę, kurwa, wyżyny dowcipu..

______________

Zastrzegam, iż moje zdanie może zmienić się w przeciągu minuty i chuj.
Zgłoś
Avatar
d................s 2013-06-13, 23:56
pmn napisał/a:

przetłumaczta mi to wszystko i wyślijta na prifka bo co trzecie słowo rozumiem... ;(
nie lubię serowych chrupek... chrupki sa niezdrowe, chipsy są lepsze ;P

piwo za amerykański ale starodawny musical czy coś w tym stylu opera w chuj



Są napisy - powrzucaj słowa w słownik, a treść zrozumiesz. Ja się tą metodą nauczyłem angielskiego .

Szoqn napisał/a:

Ten filmik jest idealny na neo-sadola. Kiedyś ludzie by zapytali "co to kurwa jest?!" Cukierkowe filmik o trywialnych kłopotach. Ja pierdolę, niedługo ten portal przejdzie na bajki i kucyka pony, gówno a nie sadistic, już teraz nie można wrzucać scen śmierci na harda [w zasadzie od dawna], nie można obrażać innych ras, nie można obrażać nikogo w zasadzie.



Niech mi wrzucają i gejowskie kucki, byleby nie katowali ciągle tym samym. Allachy ci się już nie przejadły?
Zgłoś
Avatar
zielak300 2013-06-14, 0:15
co to za gówno
Zgłoś
Avatar
mrozny 2013-06-14, 0:16 3
prawda jest taka, że jak chce sie wstawić coś ambitnego, to to nie przejdzie. A kawał o zajebaniu dziecku cegłą bije rekordy popularności. Tez mam dość już kawałów o Arabach czy Łotyszach bo to już się przejadło. Ten filmik przynajmniej jest o czymś, co poniektóry już przeżył ale zaraz ktoś wystawi filmik o kopaniu cygana i będzie kolejny hit. Mamy słabego sadola?
jacy odbiorcy, taki sadol...
Zgłoś
Avatar
Iga 2013-06-14, 0:36 1
leci piwko, no cóż faceci macie przejebane
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie