18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 7:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:26
🔥 Pałowanko ... - teraz popularne
Avatar
Juzwa 2022-10-25, 19:19
darek1234 napisał/a:

Powtórzę, że dzięki funduszom unijnym, moja firma nie istniałaby, a kilkanaście tysięcy pracowników nie miałoby zatrudnienia



Skoro dzięki funduszom unijnym twoja firma nie istniałaby, to po jakiego chuja ci są potrzebne flagi UE? Gloryfikujecie swojego kata? No to trzeba mieć beret zryty jak pole przed siewem.
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2022-10-25, 19:55
loony21 napisał/a:

W kościele sprzedają odkupienie za spowiedź i tacę . Zamknąć w niedzielę toż to sklep...



W sklepie jak nie zapłacisz jesteś złodziejem.
W kościele jak nie dasz na tacę nikt Ci nic nie powie....
Zgłoś
Avatar
zlaskipanskiejbozydarr 2022-10-25, 21:01 1
Cudak napisał/a:

Chuj w dupę takim ofiarom medialnej propagandy jak Ty. Co ma katolicyzm do tego? Jeśli pis i moher kojarzy Ci się z religią to brawo dla kaczora i innych tusków. Kolejny osioł uwierzył w opcję A i B.



Ale o xuj ci chodzi? Z lodówki po 20 latach wyszedles? Polski kler i PIS to jedno, do tego stopnia że Pinokio i Obajtek z ambony przemawiają polski episkopat postawił na jednego konia, który ich koniec końców przeorze, bo i religie ze szkół następcy wyprowadza, i konkrdat się wypowie. Tyle ile czarni kradną w tym kraju to żadna inna grupa przestępczą nigdy nie zarobiła. Dość powiedzieć że jakieś 30-40% dopłat unijnych leci do facetów w kieckach,. W tym na fotowoltaike i rolniczych.
Zgłoś
Avatar
NataliaW 2022-10-25, 21:07
Dobrze że w niedzielę sklepy są zamknięte. Mniej debili z wiosek do miasta przyjeżdża, niestety debile z miasta wyjeżdżają wtedy na wioski.
Również Docenili to mali sklepikarze których utarg w niedzielę, nie raz przewyższa utarg z całego tygodnia.
Zgłoś
Avatar
Majomir 2022-10-25, 21:30
RobDeMay napisał/a:

To załatw je jeszcze dla lekarzy, kolejarzy, pracowników kin, służby mundurowe, pracowników restauracji, hoteli dla busiarzy tirowców i taksówkarzy. W chuj ludzi pracuje w niedzielę nie tylko pracownicy sklepów, ale tylko o nich się mówi. Jak już pis robi laske to niech robi wszystkim albo wcale, a jak już się tak zesrali z wolnymi od handlu niedzielami to niech chuje urzędy otworzą. Kurwy z administracji i urzędów powinni pracować w niedzielę i na drugie zmiany, urzędy powinny być dla ludzi nie odwrotnie.



A szkoły były zamknięte dla tych grup społecznych że ja mam im jeszcze coś załatwić
Zgłoś
Avatar
wodnik 2022-10-25, 21:39 3
tvnowskie gówno, najpierw przez 250 dni z flaga ukrainy na sercu a wczoraj banderowce na tle flagi pokazywali... poziomem dobili do dna publicznej telewizji.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2022-10-25, 21:46 2
Niedziela to dzień pracy jak każdy inny jebane nieroby.
Co za różnica kiedy masz wolne?
Zgłoś
Avatar
k................8 2022-10-25, 22:41
RobDeMay napisał/a:

To załatw je jeszcze dla lekarzy, kolejarzy, pracowników kin, służby mundurowe, pracowników restauracji, hoteli dla busiarzy tirowców i taksówkarzy. W chuj ludzi pracuje w niedzielę nie tylko pracownicy sklepów, ale tylko o nich się mówi. Jak już pis robi laske to niech robi wszystkim albo wcale, a jak już się tak zesrali z wolnymi od handlu niedzielami to niech chuje urzędy otworzą. Kurwy z administracji i urzędów powinni pracować w niedzielę i na drugie zmiany, urzędy powinny być dla ludzi nie odwrotnie.



Żaden z tych wymienionych, nie jest tak wykorzystywany, jak ci w biedrze i innych dyskontach. I jak PiS, jeszcze nie zrobił ci laski, to już nikt ci nie zrobi. Tylko z twoim ostatnim zdaniem się zgadzam.

Czuwaj, frajerze i zapraszam do roboty w niedzielę, skoro nie wiesz jak to jest...
Zgłoś
Avatar
michal607 2022-10-25, 23:02
Dokładnie, jebać stare baby.
Zgłoś
Avatar
Kohei 2022-10-26, 0:18
darek1234 napisał/a:

Typowy wyborca PiS, takie same durnie są w tej pojebanej partii. Z firmy, w której do niedawna pracowałem, a która funkcjonuje dzięki pieniądzom z UE, wyrzucono flagi unijne, bo taka była racja pisowskiego gównostanu oraz nastawienie antyunijne. Powtórzę, że dzięki funduszom unijnym, moja firma nie istniałaby, a kilkanaście tysięcy pracowników nie miałoby zatrudnienia



No kurwa, powiedz - co ta Twoja firma takiego robi, ze nikt by jej za to nie zaplacil wiec UE dala to co wczesniej zabrala sila pracujacym ludziom?
Zgłoś
Avatar
FeeGiee 2022-10-26, 13:58
Każdy dzień pracujący. Niedziela to też dzień tygodnia. 40h w tygodniu i tyle. Ja wole wolne środy i piątki, a na wolną niedziele sram bo i tak nuda jak skurwysyn
Zgłoś
Avatar
C................n 2022-10-26, 15:18
Owoce zatrutego drzewa - tak powinna być traktowana praca w święta (w tym niedziele).
Zgłoś
Avatar
SlimShady 2022-10-26, 15:31
RobDeMay napisał/a:

To załatw je jeszcze dla lekarzy, kolejarzy, pracowników kin, służby mundurowe, pracowników restauracji, hoteli dla busiarzy tirowców i taksówkarzy. W chuj ludzi pracuje w niedzielę nie tylko pracownicy sklepów, ale tylko o nich się mówi. Jak już pis robi laske to niech robi wszystkim albo wcale, a jak już się tak zesrali z wolnymi od handlu niedzielami to niech chuje urzędy otworzą. Kurwy z administracji i urzędów powinni pracować w niedzielę i na drugie zmiany, urzędy powinny być dla ludzi nie odwrotnie.



No jasne i jeszcze zasiłki dla najciężej chorych dać wszystkim. Bo czemu kurwa ktoś ma mieć, a ty nie. Typowe cebularskie myślenie. Sklepy mogą mieć wolne, transport i służby nie bardzo. Chyba, że wolisz na sorze dobę czekać
Zgłoś
Avatar
darek1234 2022-10-27, 15:17
HenrykS. napisał/a:

Nawet z tej farmy trolli cię wyjebali.


A co autor ma na myśli?

Kohei napisał/a:

No kurwa, powiedz - co ta Twoja firma takiego robi, ze nikt by jej za to nie zaplacil wiec UE dala to co wczesniej zabrala sila pracujacym ludziom?



A rzad, sejm, senat, samorządy, skarbówka itd skąd ma kasę? A moja była firma zajmuje się - w ogólnym skrócie - przyznawaniem środków unijnych
Zgłoś
Avatar
metyoo 2022-10-29, 23:41
CrookerS napisał/a:

Dobrze mowi, moja matula pracuje w boedrze, chociaz 1 dzien ma wolny. Niby robi wedlug grafiku, ale sciagaja ja w dni wolne do pracy. I te godziny ida do banku godzin.
Tak wiem, moze zmienic prace, ale ja lubi to po chuj drazyc.
Poza tym tak, moze powiedziec ze nie i chuj, ma plany. Robi tak czasem ale jak za czesto tak robi wtedy jest "doceniana".
Popieram wolne niedziele, da sie zyc. wyjebane.



skoro ją lubi to w czym problem, żeby robić co się lubi również w niedziele?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie