18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 35 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:26
🔥 Brawo żołnierze - teraz popularne
🔥 Szofer w akcji. - teraz popularne
Avatar
Un_Nem 2013-05-25, 9:15 6
pamietam jak za mlodego ogladalem seriale z tymi lektorami
nawet bywaly westerny.
Zgłoś
Avatar
agawt 2013-05-25, 14:04 5
Strażnik teksasu mi się przypomniał
Zgłoś
Avatar
dagins 2013-05-25, 14:05
Ach te czasy, kiedy się jeszcze telewizję oglądało...
Zgłoś
Avatar
Myszka696 2013-05-25, 14:07 3
Uwielbiam głos Tomasza Knapika
Zgłoś
Avatar
PawełGM 2013-05-25, 14:09 46
oversize napisał/a:

Dla starych wyjadaczy sadola... gimbaza nie skuma o co chodzi...



Weźcie skończcie kurwa z tym "gimbaza nigdy nie zrozumie". Kurwa wasza zajebana mać. Niektórzy to się uważają za lepszych tylko dlatego, że są odrobinę starsi i uważają, że "gimbaza" nie posiada internetu. Fajnie się pośmiać z głupoty czy niewiedzy obecnych gimnazjalistow, ale bez przesady. Żeby usłyszeć lektora wystarczy odpalić jebany polsat, więc kurwa przed kim się popisujesz?
Zgłoś
Avatar
D_DIESEL 2013-05-25, 14:11
"Czytał Tomasz Knapik" to było piekne. Jak byłem taki mały, że już umiałem gadać, ale jeszcze nie wiedziałem co gadam, to gadałem Tomasz Klapik
Zgłoś
Avatar
m................t 2013-05-25, 14:14 21
Najlepszym lektorem był Lucjan Szołajski, ten jego charakterystyczny głos słyszało się w każdym filmie na kasecie vhs w latach 90'. Tutaj króciutka próbka

Z czynnie zawodowo lektorów chyba najbardziej lubię Łukomskiego

no i Walentowicza za to co stworzył w Chłopakach z baraków.
Zgłoś
Avatar
kamil3303 2013-05-25, 14:15 1
Dla starych wyjadaczy sadola... gimbaza nie skuma o co chodzi...

no kur*a, znowu komentarz typu "Gimbie skroluj dalej". Wku*wia mnie to niesamowicie dlatego że, jeżeli już coś wrzucasz,a na dodatek dodajesz "gimby nie zrozumieją" to się wysil i wytłumacz tym "gimbusą" o co chodzi. Myślałem że komentarze tego typu się już skończyły. Jednak powoli zaczyna wracać.

Ps. jestem typowym skrolerem nic nie dodaje, nic nie komentuje no ale teraz ku*wa musiałem się udzielić.
Zgłoś
Avatar
wolfisko 2013-05-25, 14:19 2
Niesamowitym jest to, że nie mam zielonego pojęcia o czym był tekst czytany przez lektorów
Słuchałem tylko "głosów".
Zgłoś
Avatar
ravbr 2013-05-25, 14:26 9
PawełGM napisał/a:



Weźcie skończcie kurwa z tym "gimbaza nigdy nie zrozumie". Kurwa wasza zajebana mać. Niektórzy to się uważają za lepszych tylko dlatego, że są odrobinę starsi i uważają, że "gimbaza" nie posiada internetu. Fajnie się pośmiać z głupoty czy niewiedzy obecnych gimnazjalistow, ale bez przesady. Żeby usłyszeć lektora wystarczy odpalić jebany polsat, więc kurwa przed kim się popisujesz?



Wracaj do Gimbazjum
Zgłoś
Avatar
paulinka25094 2013-05-25, 14:31
"Weźcie skończcie kurwa z tym "gimbaza nigdy nie zrozumie". Kurwa wasza zajebana mać. Niektórzy to się uważają za lepszych tylko dlatego, że są odrobinę starsi i uważają, że "gimbaza" nie posiada internetu. Fajnie się pośmiać z głupoty czy niewiedzy obecnych gimnazjalistow, ale bez przesady. Żeby usłyszeć lektora wystarczy odpalić jebany polsat, więc kurwa przed kim się popisujesz?"

Bardzo to było dojrzałe, bardzo...
Zgłoś
Avatar
habi 2013-05-25, 14:54
ale najgorszy to był chyba w Rambo
Zgłoś
Avatar
orzeszwmorde 2013-05-25, 14:57 4

Lucjan JEST najlepszy.
sadistic.pl/magia-polskich-lektorow-vt129887.htm
Zgłoś
Avatar
D................2 2013-05-25, 15:27 6
Pamiętam jak się oglądało Benny Hilla i na końcu czytał Tomasz Knapik mistrzostwo.Dla mnie nieziemski głos ma też mniej znany Mirosław Utta w serii Stalker był kwintesencją zaje*istości.

Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie