18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Krupnykowsky 2013-09-26, 22:53
Zero piwek i główna, też tak chcę
Zgłoś
Avatar
zjerycha 2013-09-26, 22:55 38
up to sypnij na tacę
Zgłoś
Avatar
Ratilt 2013-09-26, 23:12 25
Nareszcie! Scifun dostał partnerstwo!

W końcu będę mógł zablokować to gówno i więcej tego nie widzieć na sadisticu
Zgłoś
Avatar
Proximate 2013-09-26, 23:19 4
Wkuwria mnie ten zjeb, ale nie przez filmiki, które wrzuca tylko przez te zjebaną mordę, co filmik to jakieś spierdolone miny, kurwa żal mi pacana..
Zgłoś
Avatar
KMD 2013-09-26, 23:26 1
ej, czujecie co by kurwa było, gdyby wynalazł wtedy silnik parowy? Religia jeszcze go nie tłumiła, jedyna wada tamtych czasów to słaba komunikacja...
Zgłoś
Avatar
EwelinyStara 2013-09-26, 23:28
Oglądam i myślę.. Wiem! Wiem już do kogo on jest podobny.. do Kazia! do tego Kazia,co na brzydotę pierdolnął! A tak serio,to nie mogę na typa patrzeć.. na Kazia też w sumie..
Zgłoś
Avatar
Kozojeb 2013-09-26, 23:36 11
Zazdrościcie mu tego parowozu siurki czy co?! Ogarnijcie się.
Zgłoś
Avatar
EwelinyStara 2013-09-26, 23:42
to jest kurwa puszka po coli typie,nie parowóz
Zgłoś
Avatar
Kozojeb 2013-09-27, 0:01
@up
Każdy może się pomylić! Trochę tolerancji StaroEweliny.
Zgłoś
Avatar
rozyk 2013-09-27, 1:39 1
dalem suba przy pierwszym filmiku bo wiedzialem ze ten kanal bedzie mial przyszlosc lecz teraz czeka go unsub , to samo co brat co raz nudniejsze pomysly , tak jak odcinki astro rozdupcaly mi glowe tak teraz ogladam o 5 faktow o wodzie albo puszka z dziurkami , nie wiem jak wy ale to mialem juz na fizyce i bylo tak samo nudne jak to
Zgłoś
Avatar
pawu95 2013-09-27, 1:45 1
rozyk napisał/a:

dalem suba przy pierwszym filmiku bo wiedzialem ze ten kanal bedzie mial przyszlosc lecz teraz czeka go unsub , to samo co brat co raz nudniejsze pomysly , tak jak odcinki astro rozdupcaly mi glowe tak teraz ogladam o 5 faktow o wodzie albo puszka z dziurkami , nie wiem jak wy ale to mialem juz na fizyce i bylo tak samo nudne jak to



Ja najbardziej jarałem sie SciFunem jak prowadził bloga. Kilka artykułów pozwoliło mi spojrzeć na świat z troszeczkę innej perspektywy.[/list]
Zgłoś
Avatar
rozyk 2013-09-27, 3:58
@up po seri astro tez tam zagladnolem i to prawda , bylo tam naprawde sporo fajnycg artykulow , jak np a roznych planatech po za ukladem slonecznym , a teraz strojenie jakis min po 5 razy (moment jazdy autka lego) jedzie?no jedzie i tyle to nie jakies miny pedalskie , no ja cie pierdole wlasnie dlatego zalozylem adblocka bo popieram dzialanosc na YT jezeli ktos ma pomysl ale nie popieram sie zmieniania koncepcji , wiekszy hajs, wiecej ludzi , wiesze gowno i MAM NADZIEJE ZE SCIFUN TO PRZECZYTA I SIE W PORE OGARNIE w przeciwienstwie do brata
Zgłoś
Avatar
Lechu66 2013-09-27, 9:14 1
@rozyk
Obaj się nie ogarną... szał kasy. Poza tym rodzinka, razem kombinują i efektem tego widać właśnie co prezentują na filmach. Mnie się jedynie podoba jak na razie to Tube Raiders od nich.
Zgłoś
Avatar
Loq14 2013-09-27, 16:56 1
Jak mnie wkurwia ten pseudonaukowiec.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie