18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Starszy Polak o imigrantach!
MicQ • 2016-03-27, 22:41
Według Mnie, prościej się już chyba nie da wytłumaczyć jakie zagrożenie niesie za sobą przyjmowanie tego ... do europy, no chyba, że oni sami przetłumaczą tak jak dotychczas, siłą i brakiem kultury.



Słusznie zostały podkreślone różnice między "uchodźcami" syryjskimi, a nielegalnymi imigrantami z krajów tj. ukraina.
Zgłoś
Avatar
_................_ 2016-03-27, 22:48 3
Kurwa, ale jebie ta telewizja w głowach staruchów. Kurwa, do polski po socjal przychodzą, no ja jebie . Chyba że dalej ktoś wierzy w obiecane przez angelę tysiące na imigranta.

Póki co jedyne na co pewnie się dołożymy to wsparcie finansowe isis (kasa od unii trafi do turcji a potem religijnym chłopakom z isis), które wymyślili sobie politycy. W końcu wojna sporo kosztuje,a decydenci muszą swoje na niej zarobić, po coś w końcu ten konflikt powstał.

edit:
@lemingosadol
Widzę że wam też telewizja ostro rozjebała głowy. Czy cały świat obecnie boryka się z problemem fanatyzmu religijnego, imigracji etc etc? Tak. Tylko po co pierdolić takie durnoty jak to o socjalu w Polsce? Naprawdę kurwa mamy taki super socjal, bo jakoś tego nie widać. No ale tv musi jakoś przyciągać widzów, a nic tak nie wciąga patoli jak sztuczna sensacja, strach, emocje. Strach ma jeszcze jedną zaletę, ubezwłasnowolnia widza i zmusza do dalszego oglądania, w końcu taki leming ogląda, boi się, więc ogląda dalej z nadzieją na nadejście jakiegoś zbawiciela. A stacja zarabia.
Kurwa, czy to takie trudne do zrozumienia?
Zgłoś
Avatar
Hoofner 2016-03-27, 22:55
RottenFetus napisał/a:

Kurwa, ale jebie ta telewizja w głowach staruchów. Kurwa, do polski po socjal przychodzą, no ja jebie . Chyba że dalej ktoś wierzy w obiecane przez angelę tysiące na imigranta.

Póki co jedyne na co pewnie się dołożymy to wsparcie finansowe isis (kasa od unii trafi do turcji a potem religijnym chłopakom z isis), które wymyślili sobie politycy. W końcu wojna sporo kosztuje,a decydenci muszą swoje na niej zarobić, po coś w końcu ten konflikt powstał.



jak na starucha to jako jeden z nielicznych dobrze gada....
Zgłoś
Avatar
kameleon123 2016-03-27, 22:55 2
@up×2 . słuchaj dokładniej
Zgłoś
Avatar
ciastek247 2016-03-27, 22:59
Prosty człowiek a jednak mądrzejszy od większości ludzi po dziesięciu kierunkach studiów zajmujących najwyższe pozycje w krajach europejskich..
Zgłoś
Avatar
6................k 2016-03-27, 23:12 1
Ot takie pierdolenie o niczym.
Zgłoś
Avatar
Lysack 2016-03-27, 23:39
ciastek -> tak Ci się wydaje. Oni są zajebiście mądrzy - analizując sytuację, obserwując otoczenie wyciągają prawidłowe wnioski dotyczące tego z kim się układać i komu wchodzić w dupę. Do tego wystarczy trochę egoizmu i wyjebane na honor i mamy klasyczny przykład polityka UE.

Mało tego, myślę, że gdybyśmy potrafili się odciąć od wpojonych nam wartości i mieć wyjebane na swój kraj i otoczenie, to każdy z nas korzystałby z wrodzonych lub wpojonych możliwości do zarobienia grubego hajsu. To trochę jak bycie członkiem mafii, tyle, że należysz do tej, która rozdaje karty.

Nawet jak masz jakieś swoje poglądy, to musisz się ich wyzbyć, jeśli chcesz utrzymać się na górze.

Żadna mafia nie zatrudni byle kogo - każdy musi dostarczyć jej odpowiednich profitów. Nawet ci politycy, którzy wydają się największymi pojebami, potrafią zebrać konkretny elektorat lub znają odpowiednich ludzi, którzy mogą się przydać przy osiągnięciu celu, jakim jest pozyskanie lub utrzymanie się u władzy.
Zgłoś