18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
paero123 2020-06-23, 0:23 2
Ale tak patrząc obiektywnie to jak tranzystor gościa wyśmiał, że na chuj ma z nim jechać jak znów mu nie stanie i odmówi płacenia, to ten kurwa wysiada i go leje? Toż prawdę powiedział a prawda was wyzwoli.
Zgłoś
Avatar
tarcer123 2020-06-23, 1:22 2
Up zyciowe doswiadczenia?

Zgłoś
Avatar
Friko 2020-06-23, 4:37 1
Nie chciałbym się pomylić, ale po ruchach i sylwetce wnioskuję, że są to laski, takie bez lasek w kroku.
Zgłoś
Avatar
pro_avenger 2020-06-23, 10:15
tranzystor odmówił to się chłopak załamał
Zgłoś
Avatar
wertuqq 2020-06-23, 11:50
Friko napisał/a:

Nie chciałbym się pomylić, ale po ruchach i sylwetce wnioskuję, że są to laski, takie bez lasek w kroku.



Jak to wydedukowałeś mistrzu intelektu?
Zgłoś
Avatar
Friko 2020-06-23, 13:39 1
wertuqq napisał/a:

Jak to wydedukowałeś mistrzu intelektu?



No napisałem że po ruchach i sylwetce, bo niektórzy nadal myślą, że to tranzystory mistrzu czytania
Zgłoś
Avatar
Halman 2020-06-23, 14:16
Friko napisał/a:

No napisałem że po ruchach i sylwetce, bo niektórzy nadal myślą, że to tranzystory mistrzu czytania



No i kolego w oryginalnym źródle była mowa o tajskich transseksualistach, tak że wnioski mogą przejść w zdziwienie kiedy azjatycki pindol wyskoczy z majtek
Zgłoś
Avatar
Friko 2020-06-23, 14:27 1
Halman napisał/a:

No i kolego w oryginalnym źródle była mowa o tajskich transseksualistach, tak że wnioski mogą przejść w zdziwienie kiedy azjatycki pindol wyskoczy z majtek



Ja pierdole , w sumie nigdy nie zamierzałem jechać do Tajlandi ale jak to jest prawda to nie zamierzam jeszcze bardziej

Zgłoś
Avatar
ProVVe 2020-06-23, 19:01
Friko napisał/a:

Ja pie**ole , w sumie nigdy nie zamierzałem jechać do Tajlandi ale jak to jest prawda to nie zamierzam jeszcze bardziej



Ale by Cię "złapały" tymi kocimi ruchami co hahaha jakbys się zorientował byłoby za późno... Ty i 3 "laski"... Myślałbyś "ja chyba śnie" a tutaj taki chuj hahah. Kiedyś był tu materiał o naszym rodaku. Został oszukany i dopiero rano jak przetrzeźwiał zrobił awanturę, ale było juz " po ptakach"
Zgłoś
Avatar
Friko 2020-06-23, 23:09
Dotarłem do lepszego ujęcia. To jest raczej Brazylia. Opis też sugeruje, że to transy, ale ja mam nadal wątpliwości .
theync.com/tranny-beaten-by-giant-man.htm

Na transa to jedynie mi ten/ta z kaskiem wygląda. Ew. ta druga z paskami. Nie jestem ekspertem, ale nie wydaje mi się, że transy tak by czekały z klientami nie wiadomo na co. Podejrzana sprawa.
Zgłoś