18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Gdzieś tam się pojawił filmik ze Staruchem i mongołem,w komentarzach pojawiały się głosy że to cham i prostak->"plebs intelektualny "
Weżcie to co mówi pod rozwagę


W gwoli ścisłości darujcie sobie komentarze że jestem legionistą,działam w Cracovii więc bliżej mi do Polonii ale naginania prawdy i generalizowania nie znoszę !
Zgłoś
Avatar
anonymousm 2013-01-10, 23:27 56
Cham, prostak i plebs intelektualny.
Zgłoś
Avatar
Haters gonna hate. 2013-01-10, 23:28
Flejm czas zacząć.
Zgłoś
Avatar
rusio93 2013-01-10, 23:28 3
@up
powiedział cham prostak i plebs intelektualny.
Zgłoś
Avatar
Moreq 2013-01-10, 23:35 316
Jebią mnie dobre inicjatywy kiboli, który w wolnych chwilach ganiają się z maczetami i grupami atakują pojedyncze jednostki. Chuj Ci w dupę 18 letni autorze tego tematu, że starasz się nas przekonać że ludzie których ideologią jest napierdalanie wrogiej drużyny tylko dlatego że jest wroga, a gdy nie ma pod ręką wrogiej drużyny, to napierdalanie kto się nawinie jest mistyfikacją mediów. Za dużo kiboli skrzywdziło już niewinnych ludzi i za dużo dworców i miast rozjebali by teraz tutaj jeden z nich pierdolił że tak właściwie chodzi im o walkę z głodem w Afryce, a rozpierdalanie infrastruktury miejskiej i czaszek osób postronnych jest tylko formą wyrazu.
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2013-01-10, 23:44 45
No straszne, chłopaki mają problem z mediami. Szkoda, że mają również problem z prawem i powstrzymywaniem się od agresji. Pozytywne inicjatywy kiboli, śmiech mnie ogarnia. Był taki stary dowcip o skinie, który uratował życie staruszce - przestał ją kopać. To bydło oczekuje pochwał za to, że nie udało im się zdemolować całego miasta, tylko kilka ulic i stadion. Polska piłka to takie samo bagno jak polscy kibole - nic tylko zrównać z ziemią i zasiać lucernę.
Zgłoś
Avatar
rusio93 2013-01-10, 23:45 7
Moreq o nie ! nikogo nie idealizuje !
Zabijanie za barwy jest głupie i bezsensowne i przede wszystkim niemoralne ale przecież nic co by przeczyło temu w tym filmie się nie zawiera.
To po prostu moja odpowiedz na stwierdzenie że Staruch to prostak bez wykształcenia,interpretacje jest już Twoja, a co do Ciebie to masz problem bo szufladkujesz ludzi.
Gro różnych osób chodzi na mecze,dzieciaki i stare chłopy,chuligani i policjanci,zamykanie ich w tej samej kategorii jest złe a to robią media,swoją drogą nie myślę że są zmanipulowane tylko świadome tego co się dobrze sprzedaje i tylko to nam pokazują.
Cóż w tym środowisku częstym są akcje charytatywne i pomoc innym ale nikt tego nie naświetla...
I nie mam 18 lat
Zgłoś
Avatar
Haters gonna hate. 2013-01-10, 23:48 6
@rusio93
Niedawno 18nastke skończyłeś, małolat a nie dzialacz jestes - zreszta wiesz jak na takich mowią na żylecie.

Stary, to że Hitler dał kiedyś dyche biednemu, nie wybiela tego co robił.

"Problem jest taki że mam 15 lat a własnie widziałem swojego starszego ! " No faktycznie, pomyliłem się. 15 letni hools. HAAHAHAh
Zgłoś
Avatar
kierownikmasarni 2013-01-10, 23:51
Wyindywidualizował się z rozentuzjazmowanego tłumu bandy bezmózgowych kiboli.
Tyle.
Zgłoś
Avatar
rusio93 2013-01-10, 23:51 2
Nie wiem czy wydaje Ci się że reprezentuje poziom 15 latka,cóż był to żart ale skoro wolisz osobiste przytyki to masz problem bo mnie nie znasz i nie jesteś w stanie mnie ocenić,nie wiem jak to się ma do tematu powyżej ale nie będę wchodził w taką dyskusje.
I nigdy się na hoolsa nie kreowałem,jeżdze na mecze bo to lubię,mistyczna grupa hoolsów jest na tyle nieliczna że dośc cięzko chyba kogoś takiego spotkać na tym portalu.
Zgłoś
Avatar
tds1974 2013-01-11, 0:03 3
Chuj mnie obchodzi jego intelekt. Sprzedawał dragi dzieciakom.
Zgłoś
Avatar
takija 2013-01-11, 0:04 3
kierownikmasarni napisał/a:

Windywidłalizował się z resentuzjazmowanego tłumu bandy bezmózgowych kiboli.
Tyle.



Nawet tego nie potrafisz poprawnie napisać.......

Wyszło prawie ładnie
Zgłoś
Avatar
303 2013-01-11, 0:05 26
Staruch może i głupi nie jest, ale ci panowie z ligi ortalionowych dżentelmenów już zdania nie potrafią sklecić a takich kibiców to jest dużo na stadionach, nie licząc poważnych meczów gdzie bilet kosztuje więcej jak 20 zł bo matka więcej nie da

bo yyyy eech... i tydzień siły zbiera po takich przemyśleniach
Zgłoś
Avatar
Stew 2013-01-11, 0:10 7
Chyba się Wam w dupach pojebało...

Zadał mu konkretne pytanie odnośnie Bydgoszczy (gdzie "kibice" zawiszy ROZKURWILI swój stadion. Podkreślam: swój, czyli swojej drużyny), a ten pedał z kołnierzykiem postawionym odpowiada: "To pytanie nie do mnie, tylko do sądu lub policji".

Szkoda, że chwilę wcześniej mówił, że robią to dla statystyk. Dyplomatycznie uniknął odpowiedzi, bo przecież jego zdanie w tym temacie jest jasne. Chłopak lubi pozadymiać (a rozjebanie Zawiszy uważa za "kibicowanie").

Chuj mu w dupę i wszystkim którzy go popierają.
Zgłoś
Avatar
ocjokrakow 2013-01-11, 0:39 6
Boi sie tusk kibiców. Stać nas na to, żeby wyjść na ulice, nie straszna nam policja, więzienie itd.. Jak trzeba by wyjść na ulice i walczyć za wolność to my, a Wy kochani hejterzy schowacie dupe w domu i będziecie śledzić wszystko w tv.
Zgłoś