18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 28 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:38
Avatar
Driver19cm 2024-06-10, 17:13 13
Folur napisał/a:

nie wiem jak tu sie zglasza takie obrażające innych uzytkownikow posty do moderatora...ktoś wie??



Podpowiem Ci, skasuj konto

Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-06-10, 18:36 4
Folur napisał/a:

nie wiem jak tu sie zglasza takie obrażające innych uzytkownikow posty do moderatora...ktoś wie??


Piszesz maila do Angela najlepiej pod warunkiem że ktoś obraża użytkownika a nie pisze prawdę po drugie obrażenie kogoś musi być agresją słowną skierowaną do konkretnej osoby np. „Przynajmniej nie pedał. Chyba… jak tak, to do gazu z innymi pedałami jak ty fluor”. Ale stwierdzenie że jesteś pedalem jest odzwierciedleniem faktycznego stanu rzeczy. W oryginale nie było twojego nicka.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-06-10, 19:29
To jest niewidomy.

Spójrzcie na tę laskę...
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-06-10, 20:35 1
smc napisał/a:

To jest niewidomy.
Spójrzcie na tę laskę...


Niewidomy a kosz leżący już na ziemi kopnął idealnie. Z
Reszta niewidomy, bez nogi itp. Nie jest usprawiedliwiony ułomnością gdy robi takie rzeczy.
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2024-06-10, 23:43
Taaa kurwa niewidomy niby a kopnąć to potrafił.....
Zgłoś
Avatar
KuBuX 2024-06-11, 8:59 1
Driver19cm napisał/a:

Podpowiem Ci, skasuj konto



Ja ostatnio pod filmem co gosciu stal na waleta na pasach, gdzies w polsce napisalem ze Halman wyszedl do zabki i mi komentarz usuneli xd
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-06-11, 13:37
Jestem empatyczny, że ja pierdolę, więc wyjaśnię co się stało: Niewidomy dziadek chodził przez lata tą samą ścieżką. Za rogiem od razu skręcał i było dobrze, aż pewnego dnia jakiś innowator kosz tam postawił. Więc dziadek się wkurwia, bo jak to dziadek, wierzy w spiski i że ten kosz mu na złość postawili. I kopie go za każdym razem jak tam przechodzi. Bo stoi na JEGO drodze. A potem ktoś go ustawia i tak w kółko.

Analogicznie do dziadów z blokowisk, którzy potrafią przebić opony bo ktoś zaparkował na ICH miejscu. Ta sama kategoria.
Zgłoś
Avatar
Borsuk_00 2024-06-13, 8:36
zbierałby to a jak nie to wylądował by kurwa w tym śmietniku ryjem
Zgłoś